Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mondjuk azt is hozzá kell tenni, hogy pl a 21 lovasnak (könyvében) mondott etz lényegesen hosszabb áttétellel is minimálisan, de mindenképpen erősebbnek érződik csúcsra, nomeg persze 10x nyomatékosabb.
Hasonló a helyzet a jaffa twin sport 25Le-vel. :)

Bár BRC mondott valami 40Le+-os motort gyártó szerint, amit a moto technika lapbn mértek, aztán lett belőle 25
Zoltán,maga még nem alszik?
enyim a szar változat?
mármint 15 kehes,vagy 22 táltos paripa?
A simson 3,6 gyárilag, a 125 dt meg 22 pacal volt amíg vissza nem fojtották 15re, azóta ez a legerősebb verzió.
A 80as 8loerő környéke.
Érdekel, de nem tudom, hogy miről beszélsz! De tedd fel és már tudni fogom...amúgy az aprilia királyoknak most írtam regényt!
most nézem hogy nagy szám a fehér számlap?

nekem gyárilag kék van...kép valakit érdekel,vagy csak le lesz pontozva?
nekem lehet hogy van,megnézem
csak nem akarlak átbaszni vele...csinálok képet
Még mindig keresek végállás kapcsolót akinek van ne habozzon írni, mert nem szeretnék komplett jó motort venni..
akkor mennyi?

a 125 állítólag 18 vagy mennyi...

néztétek a videókat?
aprilia-s majmokon én már beszarok
Háát nem tudom.... Múltgor írtad, hogy ENERGY mérte vagy mi és 10 körül volt neki....most ha egy simson 4-5 körül van, akkor egy fasza 80 as DT szerintem nem 10-15 között mozoghat.
én csak 85 vagyok de nagyon jó kis gépek ezek..de szerintem ismerős gép ez Neked...
az még mindíg rendkívül optimista érték
95 kg vagyok és néha meglepő ,hogy mekkora emelkedőkö megyek 6. ban szerintem nagyon kellemes kis motorka
Én sem!
nem tudom olyan 14 szerintem csak beírtam valamit
még én sem mentem vele 110 fölé, pedig nekem is megvan már egy ideje
köszi :D..amúgy jól megy a géped?:D
én se mentem 110 fölé,amikor volt power akkor sem...
megvan pedig egy ideje a gép
16le a géped?
jól látod

366 ml kell bele, azaz kicsit több mint 3,5 deciliter
Wency!

Kicsit szét kellett ma szednem a paripát, mert akadt egy kis gond, és nézegettem a kuplungkosarat és a hátulján lévő fogaskerék kísértetiesen úgy néz ki mint a tied, biztosan el van törve a tied? mert a képre már nem emlékszem amitberaktál, de ahogy nézem az enyémről lefestegethető lenne a hátsó kis kerék...
Hello!látom neked is DT80 LCII-d van...nem tudod az első teleszkópba menyi olaj kell?most akarom felújítani..
Az elmúlt 3 napom....
Sziasztok!

Vettem új aksit a motorba, de miután megmértük a feszültséget, kiderült h nem az aksi hiány itt a hiba, mert a miközben járt a motor akkor se ment 12,5V fölé (azaz ez csak az akumlátor feszültsége)
Szerintetek hol lehet a gond?
Köszi!