Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

http://www.kepesmotor.hu/yamah...
rendszámos dt ócsón, most találtam ahogy nézegettem
igen a kuplungon volt, de úgy néz ki, mint ha tőle külön állt volna, de mégis össze voltak kapcsolva. Amúgy a kuplungot hajtotta meg, és a berugókar alatti 20nemtom hány fogú fogaskeréken keresztül. én úgy hallottam, hogy 2 féle kuplung van dt-khez, az egyik amelyiken külön van a kisfogaskerék a kuplungtól, a másik pedig az amelyiken egybe van öntve vele :S de ezt csak hallottam, lehet hülyeség.
Segíteni nem tudok, de elmondom a véleményem azért. Ha eltört az a fogaskerék, akkor lehet a kuplungon volt, csak letört róla, nem? Másik dolog, hogy mit hajt az a fogaskerék? A harmadik, hogyha ugyan az a blokk (főleg ha egyezik a kód) akkor jónak kell lennie.
Skacok segítsetek már légyszives.
Csak annyi kérdésem lenne, hogy múltkor nekem volt, hogy eltört a kuplungom mögötti kisfogaskerék, és rájöttem sok mindent kéne cserélnem a gépembe. 125-ös Lc2-es. Most találtam egy kuplungot, ami ugyanilyen 125-ös Dt-ben volt, csak annyi a különbség, hogy azon a kuplungon egybe van a kisfogaskerék a kuplunggal, tehát nem külön mint nálam :S
Ettől függetlenül ha megveszem, szerintetek nem lesz semmi gond? tehát passzolni fog?:S
Csak ennyi kérdésem lenne...légyszi segítsen aki tud :S
Grat hozzá, remélem rendben is lesz Kép esetleg?
Meghoztuk a Dt-t:)
Amit rendszergazda is ajánlott, hogy elég jónak tűnik, hát az is volt:)
270-be odaadta:)
Hellosztok!
nem tudjátok hogy milyen teleszkóp
simering kell a 80as DT-be? meg hogy milyen olajat rakjak bele!mit ajánlotok?


na mintha ezt nem leírtam volna én is...
lassan GI főnökkel válthatók szóbeszédet is,oly mértékben fejlődök a fórumon


na jó,tudom gyenge volt,inkább töltöm a videót fölfelé
Ha gyári és nincs szakadva akkor igen.
Igen kössz megfogadom a jó tanácsot.
Szerintetek egy bontott ülés megér 6600ftot?
Ami képen van ő lenne az.
Nekem Progrip van rajta, és ilyen jóféle gumi anyagból van, de amit linkeltem, ott a képen is műanyagosnak néz ki, olyat szerintem ne vegyél. GI-nek van igaza, élőben jobb lenne
Igen van. De én csak azt mondom, hogy egy sz*r gyártású kuka égő szétmegy úgyis.
De gondolom a világításkörön valami áramkorlátozó elem csak van. Különben fordulaton égbe szökik a fesz és kicsapja. Persze vannak olyan motorok, amiken ez nincs.
Én elsősorban ilyet személyesen vennék, mert megnézném közelről, minőségre mennék elsősorban. 1500 plusz posta pl egy szarért sok, 3+posta meg egy jóért tök korrekt ár.
Ezt nem tudom miért nekem írtad... Nekem sem akkuról megy, nincs is benne. Sőt senkinek sem megy akkuról a világítás, ugyanis tekercsről megy. De a kuka égő akkor is kiéghet ha megfelelő áramot kap.
cseréljünk kerekeket, nekem 21-18 van a gyári enduro kerekek, igaz nem cross gumik vannak rajta
+1590 a posta és úgy az már sok sztem.
A 3000Ft sok egy párért?


ezért te külön bónuszt is kapsz a gogole-től?

a másik meg,hogy fogod magad és a legközelebbi motoros boltban megkérdezed,biztosan lesz

Ja valaki kért videót a durrogásról,ma meglesz ...
Igen kössz, de az lemaradt hogy emberi áron , de nemtalálok sehol csak sárgába 1500ér az meg nem igazán passzol színbe úgyhogy lehet nagyvasról kell rendeljek. Kössz rendszergazda a tippet.
Meg még lenne egy kérdésem a képen látható keretet keresnék még amire a szivacs meg a légszűrőházban.
1. www.google.hu
2. keresőbe: "gumiharmonika piros"
3. keresés
4. első találatra katt
(ha nem tetszik, akkor a másodikra, harmadikra)
Nem tudjátok hol tudnék venni első telovédő gumiharmónikát piros színben?
Mekkora az alsó csak, felső csap és a hajtókarhossz (furatközéptől furatközépig), milyen széles?
Biztos van kompatibilis, bár attól félek lófasz 10-es felső csap lesz benne.
Alsó csapot köszörülve, hőkezelve szerintem egy ezresért megcsinálják, Ina KBK és KZK görgők darabja meg mondjuk legyen 1500.