Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez nem vicc! Tuzet hany a kipufogo!
Ez csak vicc ugye? Mégis hol lángol?
Sziasztok! Van egy yamaha dt 125-os motorom az lenne a kerdesem hogy miert hany tuzet? Amikor beinditom menet kozbe a kipufogo tuzet hany! Szerintetek mi van vele?
Üdv!
Yamaha Rd80-hoz keresek gumi szívócsonkot. Új és használt egyiránt érdekel. Ha van akkor légyszíves erre az e-mail címre válaszolj: babetta207@citromail.hu
Eladó ! Yamaha DT 80 alkatrészek...

Link :

http://racing-bazar.hu/motorke...

+Cross Bukó & Szemüveg :

Link:

http://racing-bazar.hu/motorke...

ELÉRHETŐSÉGEIM :

Mobil : 06303462198
E-mail : gabi910617@freemail.hu (ez az MSN-em is)
Ha tőle vetted akkor azzal tuti jóljártál biztos nem egy széthajtott géped van
köszi...hát nincs anyi pénzem most...DanielBlack elvette az összeset :D (Tőle vetem a DT-t)já és ma van meg 1 hónapja a DT....és 680 km-t mentem eddig vele :D
Ha olcsón akarod megúszni teis ilyen öntött felnit nézz már 50körül találni jó gumikkal de az igazi sm az fűzött ami jóval drágább.Az első sárvédőt illik cserélni.Mivel sm-re nagyobb tárcsát szokás rakni a féknyereghez konzolt kell csinálni/csináltatni röviden ennyi.
hát itt csak hó van az utakon télen...mert elkezd esni másnap takarítják le ha még akkor is esik szóvall ilyen 10 cm-s hó van télen általában nálunk az utakon! a FŐÚTON!azért ez nem kispályás...ezért gondolom hogy oda elég lenne a cross gumi..mert egy idő után kb 10 óra után hogy elkezd esni szokták takarítani sózni stb..
jégen cross gumi sem fog többet. Viszotn hóban biztos jobb.
itt ahol én lakom...néha felsózák néha nem...nincs kedvem cserélgetni a gumikat :D elhiheted..azé gondolkozok cross gumiba...úgyis nem 40 kg van bennem hanem 85 szal csak lenne tapadás :D ami endúró gumi van most rajta azok még tökéletesek...
semmi gond,nekem is rég pihennem kéne,csak zaklatnak még itt msn-en
Na, így mindjárt másabb.
Egy régi gumit, teleteszel csavarral, van nagyon sok leírás a neten. Google a barátod. Keresgélj. Szöges gumit, csak hóban jó, ha felsózzák az utat akkor rendes gumi vissza, és minden okos.
bocsi nem tudom fejből!majd holnap megnézem oks?
jól van! bocs! de mindenki ezzel kezd hogy szöges gumi...hát most 1 hogy csináljak valaki megmondja lehet megcsinálom!2 ha most az utat felsózzák hogy menjek szöges gumival?
egy árba vannak a gumik
90% feletti van csak
írd le a méretet,és megbeszéljük
Először is normális stílusban írj öcsi, mert én sem így beszéltem veled. Másodszor, tanulj meg írni. Harmadszor, szöges gumit lehet csinálni otthon, szerinted másnak honnan van? Bírom már az ilyen kis pofátlan suttyókat. Ők kérdeznek, aztán ha valaki válaszol még leugatják.
jó...és szöveg gumit honnan szedjek?szüljek vagy izzadjak? :@ és a cross gumma menyiért lenne?
vegyes,de javarészt minőségi,állítólag külfölről behozott verdestein,mitas,michelin...
megmondod mi kell,megpróbálom azt hozni
ezek milyen márkájú gumik ? mitas vagy távolkelet
nekem nem,nagyon jó ismerősömnek lenne 50-1500cc motorig mindenre szinte

írjatok méretet,föl lesz írva,amint megkerül a srác,intézi is
remélem nem az apeh vitte el
cross gumidat baszhatod télen... szöges gumi kell..
igaz, igaz...így könnyebb
cross gumód lenne DT80-ra? első hátsó..kéne télre :D meg ha lenen akkor az árát ..meg hogy lehet ezt megoldani :D köszii!