Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi!
Akkor én is otthagyom azt az egy fedelet a kosár felől.
ott nekem is egyzés van benne.
Helló!

Köszi a választ. Nem tom gondolom japán 95-ös.
Szerintem is nyitott csapágy való oda. De zárt volt benne(félzárt).
Az a baj hogy a sonka meg a csapágy között alig van hely:S


Mert meg akarom nézetni hogy ki van-e centírozva, tehát a sonkák jól állnak-e, és nem tom hogy ehhez le kell-e venni a csapágyat.

üdv
írj egy e-mailt a robogotuning.hu-nak , hátha tudnak valamit? Japán vagy Brazil a gép? milyen évjárat?
Szerintem külső csapágylehúzóval próbálkozz. Én mind két oldalt "nyitott" csapágyat használnék, de ha hülyeséget javaslok, valaki javítson ki!
Helló!

Azt szeretném megkérdezni, hogy nincs valami jó módszeretek a főtengelycsapágy lehúzására a főtengelyről?

Ja és 2.: DT125R motorban a kuplungcsapágy kuplungkosár felőli oldala nyitott legyen vagy zárt?


előre is köszönöm üdv
Nem tudom, hogy nálad mit jelent a krossz kerék, de felnit szeretnél venni, nálam van 18-as és 21-es is.
A 21-esre még gumim is van.
Gyári áttétel van rajta. A kiput ebay-ről vettem. Nem volt egyszerű, a friccek nem szeretnek m.o-ra postázni.
sziasztok! új tipusú dt 125x-be szeretnék cross kerekeket tenni, valaki tud benne segíteni, találtam eladót, ami egy crf 450-be volt, vajon egyezhetnek a méretek, vagy milyet kéne belerakni?
2ra van ráírva a főtengely oldalára?
Sziasztok!
Ha valaki tud valami megoldást egy Yamaha DT 80 LC2 hajtókar cseréjéhez az szólhatna nekem,mert sehol sem találok hozzá felújító szettet,/ez a szélesebb fajta főtengő/bontott főtengelyben meg nem nagyon bízok!
Olyan szó, hogy : "semék" oylan nincs.
(a muszáj, meg pontos jé:)

A töltőegység nagyon szereti, ha nincs amire dolgozzon, akkor az össz megtermelt energiát a szabályozóegységnek kell eldisszipálni.
VAlamiylen akkumulátort tegyél bele.
Hát nekem egő aksi nélkül megy vagy 1 éve minimum azota követem nyomon hogy mivan a motoral de ebből 2 hónapja az enyém és semmi baja nem volt nem éget ki semék égőm se jaj de egyszer hátsőba elszakadt a szál ugy h sztem nem muszály bele aksi mondjuk h az indexeknek kell de az meg:D
Helló!

Azt szeretném megkérdezni, hogy nincs valami jó módszeretek a főtengelycsapágy lehúzására a főtengelyről?

Ja és 2.: DT125R motorban a kuplungcsapágy kuplungkosár felőli oldala nyitott legyen vagy zárt?


előre is köszönöm üdv
Próbáltál venni bele jobb minőségű égőt? Nálam volt, hogy 3 izzót is kivágott két héten belül, aztán máshonnan vettem egyet és azóta is jó, pedig ugyanaz a watt, ugyanannyi volt.
Ha nincs aksi attól szeritnem még nem kéne kivernie az égőt. Én is jártam aksi nélkül, és teljesen jó volt. Ott valami más lesz a baj. Lehet, hogy tényleg a nem megfelelő fesszab.
helyesbítek jobb oldalit! bocs reggel van.
a blokkon a bal oldali deknit le kell szedni és ott a vízpumpaszimering egy fehér fogaskerék alatt a dekniben !
Az a kipufogó nagyon kéne Egyébként milyen áttétel van rajta?
Vizpompaszimmering.
Sziasztok!
Van 1 DT 80 lc2 motorom és a hűtővíz belefolyik a blokkban a hajtóműolajba! Valaki járt már így? Szét kell húzni teljesen a blokkot?
1 szimeringet kell cserélni?
köszi!
Elméletileg DT80-nak tekercsről megy a világítása...Jelenleg az enyémben sincsen most akksi és nem vágta ki az égőket! De majd az "okosak" megmondják!
Sziasztok!

Lenne 1-2 kérdésem ami lehet nektek már kicsit butaságnak fog hatni...
DT-be minden képpen kell aksi? Mert egyik haver azt mondta hogy lehet az miatt hiszik azt hogy nem jó a fesz. szabájzó mert nincs benn akumlátor és így az égőt kivágja a motor...
Amúgy se a gyári fesz.szabájzó van benne és 4bemenetes és egy drótnak nincs helye, az baj lehet ? Előző tulajnak jó volt ez az új , igaz nem nagyon ért a motorokhoz...
Szóval szerintetek megéri venni egy aksit bele és akkor jó lesz minden?
Köszi a választ!
Üdv mindenkinek!
Ezért fog csóri szétmenni. Az enyém mennyit kap....szegényt már néha én is sajnálom, de mégis megy...szerintem az is szerepet játszik, hogy se a váltóból, se a tartájból nem sajnálom a jó minőségű olajat.
Mivan veled...:D ki modnta hogy ijet veszekk? pistinek simsonba ijet raktunnk és elkértem a dobozát csak gondoltam megérdeklődőm......
ammugymeg örüljön hogy rakok bele olajat.... szval.