Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

1 szó: SZAR.....
Sajnálsz szegény motortól egy rohadt 2ütemű váltó olajat bazdki?
Szerintem sűrű lesz neki és hidegen csúszni fog vele a puklung. De egyébként tökéletes.
Szerintetek Détémbe váltóhoz? Ne kiméljetek :D
Próbáld meg rezósáv legalján üzemeltetni, éppen ott ahol el kezd haladni. Sajnos rezósávon kívül a hatékonyság a béka segge alá esik és nem feltétlen esik a fogyasztás a várt szintre, akkor sem ha gyök2-vel mész.
Úgy megy az a motor a kisgyerek alatt....Lejött velünk szentandrásra, de ő motorral. még 110-nél is úgy ott volt a seggemben, azt hittem kiborít mindjárt mögülem .
Igazán nincs mit.
Csak meg lett a dobozom Köszi Olilaci!
9 liter
125 DT-r nek mekkora a tankja?
amikor én nem pörgettem 5 fölé egyeltalán akkor teletanktól tartalékig elment 300 Km-t és nem 4t dt-m van
persze ha huzom neki akkor nő az étvágya
Nem igazán városi használat volt...inkább utazó! Az enyém 2,5 litert evett!
Hello!
Nem tudjátok véletlen hogy a képen látható bekeretezett alkatrészt honnan tudnám megszerezni vagy mivel lehetne helyettesíteni? Esetleg van valakinek bontásból eladó stb?
Nekem 70 km alatt 3-4 litert eszik! De csak ha 5 ezernél nem pörgetem tovább.
Srácok ma a détém 70km alatt megevett 5.5l benzint városi használat mellett.
Power kivan kötve csak nagyon picit van állandóan megnyitva. Szerintetek min állítsak mert már próbáltam hangolni a karbit, most így jó az alapjárat de nagyon sokat eszik.
Végre valami móka is van itt a szájkaraté helyett


amúgy pl 5m mély vízben próbáld ki, ha ott is lángol akkor szerintem az egyik léptetővilla ki van kopva
édes apád fütykösével játszál hülyegyerek
ott az igazság...
Ugyanezt néztem ki magamnak én is. Van valakinek valami tapasztalat erről a gumiról ?
Akkor azt mondd el, hogy honnan mikor meddig és miként jön láng? Illetve, hogy kigyulladt-e már a motor?
Szép dolog :)
3-4 éve gyártanak már olyan telefonokat, ami vesz fel videót, gondolom nem egy 5110-esed van, szóval próbálj valami videót, vagy képet készíteni
http://youtu.be/slZ-AmS--gQ
Hasonlo ehez! Tuzet hany!
Egy videót dobhatnál fel erről a jelenségről.Szerintem sokan kíváncsiak rá .És akkor többet tudnánk mondani esetleg mi okozhatja.......