Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akkor okés ha van valami akkor szólj
lóvét majd megoldjuk,ha van el kell hoznom,mert kapós egy hely...csak ezzel foglalkozik a srác
oksa...ha fejlemény van akkor írj de mielőtt nekem si hoznál egyet az előtt mindenféle képpen szólj, mert nem mindig van ám lóvém. köszi
ja,látszik felétek is a válság...



(vicc volt,jó munkásembereknek kijár egy kis pihi )
bocs,hosszúra sikerült az "utó buli"
van pár kép,de a lényeg fentvan már itt is...

érdeklődtem,de valami bamba csaj jött ki,nyaralni ment a főnök,felirattam a méretet,el ne adja
viszont árra aztmondta,hogy már nem annyi,nemtudja pontosan,de alkudok rá,ha úgyis többet hozok
attesz86 Neked hány ccm van írva a hengere?
okés azt gondoltam, de a mérete? én a 80-as DT-hez vettem egy marokkal, mert nehezen találtam én is. M18x1-es?
Hello -Apuci-!
az SM szetted menyibe került?meg az SM alatt mit cseréltél ki?kerekek...sárvédő meg ilyenek!ezeket leírnád?
Jobbos
Mi van már azokkal a gumikkal?
még mindig eladó a DT-m
Sziasztok.
Látom nem sok változott a fórumon.....
Most jöttünk haza a tiszai nyaralásból.....
Dobtam 1-2 képet az adatlapra....
Erről lecsúsztam, ma jöttem haza cserkéről
akkor kinek mit ér:D
kerékanya 350/db pl
500ft
Milyen menet?
500ft ért nálam +450posta
30 512 9874
Operable! Láttam nem lett még megoldás hobbielektronikán! Ha még mindig érdekel, akkor lehet tudok segíteni itt-ott, nyák készítésben ilyesmi apróságokban, ezt tanulom 3. éve
Eladó egy fojtatlan rezonátor és egy nyitott végdob ...Tuninghoz kísérletezni ideális...
Kenda K270-280 szinte ugyanez, és sokkal olcsóbb mint egy Dunlop. Nekem 280 van, utcán nem csúszkál, füvön sárban már igen, de az a 2 bar miatt is lehet...
hello srácok
Találtam kuplungot a Dt-mhez, 125-ösbe. Csak nem merem megvenni, mert nem tudom, hogy jó-e? Az enyémbe ugye említettem, hogy a kisfogaskerék eltört, ami külön volt a kuplungtól. Amit találtam, azon pedig egybe van.
Szerintetek? :S
köszönöm szépen lusta disznó voltam guglizni
vészjelzőt valahogy belehet tenni a détébe? külön relével vagy valamivel
bocs, rosszul írtam nem ez a gumi kuka hanem a hasonló mintázatú, bocs