Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

és már megint a kissebbségi komplexus: vidék -pest ellentétre hivatkozás......
13" os gumit vesszek én is kettőt kocsira annyiért bármikor , bárhol nem nagy dicsőség
a féltékenység ölni tud! úgyhogy ne legyél az
MEGVAN miért okoskodsz itt,egyszerű a válasz

RX
persze,aztán majd te is úgy jársz mint a csóri rendőr...játszatok a gumival
nekem megvan a pajszer hozzá,2db,simsonnál még elmegy

gondolom azt sem hiszed el,hogy az astra-ra feltette 16.000-ért a 2 első gumit-vadonat új,szemem elött szedte le a cimkét)
+ugye 1000ft guminként

viszont nem pesten vagyunk,semmi lehetőség szinte,fizetés is kevesebb,de itt 150.000 egy frissen műszakizott daewoo...légkondis!

de gondolom ez is vicces lesz számodra
kinek mi éri meg nekem megér 1000 forintot az hogy itthon kiveszem a kereket odaviszem neki ő leveszi a gumit ráteszi a másikat, kicentírozza, hazahozom felteszem és megyek, és még a kezem se lesz nagyon koszos
Én a 18 ezres mitas c06-omat odaadom neked 3000-ért, bár minta az nem sok van rajta
pedig nem nagy mutatvány kicserélni a gumit és még a krómot se bassza le az ember .
azt meg nem hiszem hogy a 17000ft-os gumit bármelyik ismerős 3000-ért adja neked
az 50-esemen a gyári pirelli gumik vannak középen semmi bügyök, szélén még van egy kevés már kétszer estem mert elfelejtettem hogy már nincs gumi alattam....
A gumi nagyon fontos. Nem érdemes azon spórolni, mert elesel, aztán tolószékből nehéz újra felülni a vasra.
Nekem is gumis rakta, sokkal egyszerűbb, nem b*sztam le a krómot a felniről, simán megérte az 1000 forintot a két kerék.
igen, ezért nem teszem fel én, plusz a centírozás, csinálja csak meg a szakember, annak nincs értelme hogy próbálom belőni de nemjó, dolgozok vele több napot és nem jó. Szakember ráteszi a gépre 10 perc és kész is van.


kigörgőzni nem biztos hogy ki fogják tudni de bízok benne




Most lemostam, hátsókerék küllőket egyesével lemostam benzinnel a lánc spray-től, kapott waxot. Nagyon tiszta lett
(eladó) YAMAHA DT 80 ALKATRÉSZEK !

Link :

http://racing-bazar.hu/motorke...

+ Cross Bukó + Szemüveg :

Link :

http://racing-bazar.hu/motorke...

ELÉRHETŐSÉGEIM :

Mobil : 06303462198
E-mail : gabi910617@freemail.hu (ez az MSN-em is)
Sziasztok. Régi fajta DT 50-hez kersek oldalidomokat (Vizhuteses). Ha valakinek van irjon az email cimemre:gyarmatiklan@freemail.hu
Itt egy kep is hogy milyen fajtahoz is kell. Elore is koszonom!
Ja és köszönöm szépen a válaszokat gumi nyomással kapcsolatban
eresztek le belőle

Üdv
mert gumis ismerősnél van 3000ft körüli áron gumi...ennyiért fel is rakja

Vagy megveszem én boltbe 17.000+szívok vele
szerinted?
Lehet felkellett volna szabályoztatni a tárcsát, ha olyan.
Felnit ki kell akkor görgőztetni, illetve centirozni (geometriai), ha meg már kész van, akkor könnyedén ki is tudod centrírozni (súlyozás), általában elég statikusan is, vagyis az is jobb, mint a semmi. Kivéve felteszed egy tengelyre,amin könynen fut és pl alukerkeknél alkalmazott ragacsos súllyal úgy és addig rakod, amíg nem fordul át semerre sem. Esetleg használhatsz küllősúlyt is.
Miért nem rakod rá te a gumit?
2000-es évjárat,ez lemaradt
Amugy én is eladnám a gépet.... 2 év műszaki van rajta, ledes hátsólámpa, kis indexek, wr elsősárvédő, hátul szinte új mitas gumi elől teljesen új (hétfőn teszik rá) utcai bridgstone gumi. ~20 000 km van benne, tank jobb oldalán nagy karc.
I.á. 350.000 Ft

Nem feltétlen akarom eladni... csak megfordult a fejembe, hogy valami husqi-ra kellenne cseréljem vagy olyanra ami jobban bírja és supermoto.
egy kis keskeny enduro gumi, szerintem kapott padkától vagy egy gödörtöl egyett mert ahogy nézegettük, a felniben van egy kis egyenes rész , nemtudom hogyan kell nevezni, Apum jött mögöttem azt mondta hogy 8-as van a hátsóba is. Fékek alakulnak, én voltam a hülye és az nem jutott eszembe hogy a tárcsához kéne kopjanak a betétek...
Szerintem mi szitálás alatt nembiztos, hogy ugyanazt értjük. Kopott gumival sem kéne beszitálnia. De ilyen homokos terepen kb levegő sem kell a gumiba.
Gumitól is marhára függ, pl mi aszfalton elöl 1.5-1.6-al megyünk, hátul 1.4-1.5-el. De pl heidenai k63-nak olyan merev az oldalfala, hogy 1.2-1.3 is elég.
Persze lehet keményebbre fújni, de akkor hirtelenebben tör ki, nehezebben fogható meg. Puhán lágyabb, viszont elmászik.
Terepen nem sokat mentem, de ott meg 2 bar környéke egyértelműen überfos volt. Főleg puha homokos talajon.
Van mikor a 0.8 is sok... 0.4-1.5 bar között szoktunk terepezni...