Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

elképzelhető ,hogy a vízpumpával történt valami és ezért nem tekeri a vizet a hűtőrendszerben. hűtőidom le, hűtősapka le, majd indítsd be és már alapjáraton is ,de a kicsit pörgeted a motort akkor egyértelműen látszódni kell, hogy forog a víz a hűtőben. ha nem látod hogy forogna-kavarogna a víz a gázadás függvényében akkor feltehetően a vízpumpa tengelyén vagy a meghajtó fogaskerék, vagy a lapátkerék megforog.

másik
azt is nézd meg ,hogy amikor úgy érzed ,hogy a henger-engerfej már nagyon meleg akkor az abból kijövő (felső) gumi hűtővíz cső is hasonló hűmérsékletű mint a hengerfej? ha nem (és van benne elég hűtőfolyadék) akkor feltehetően a termosztát nem nyit ki. ezen meleg állapotban a hűtőt is fogd meg ,hogy át van e melegedve az egész. természetesen a hűtőradiátor ,még a nagyon meleg hengerfej-belőe kijövő gumicső esetén is hűvöseb lesz, mint a hengerfej.

Sok sikert!
(ELADÓ) Yamaha DT 80 ALKATRÉSZEK !

LINK:

http://racing-bazar.hu/motorke...

+ Cross Bukó & Szemüveg !

LINK :

http://racing-bazar.hu/motorke...

ELÉRHETŐSÉGEIM :

Mobil : 06303462198
E-mail : gabi910617@freemail.hu (ez az MSN-em is)
Van benne víz rendesen, viszont változatlanul keményen melegszik, a mutató meg heló, mert a hőgombáról lejött a vezeték. Plusz tegnap reggel indultam melóba és nem mér a km/h óra...úgyhogy betegeskedik. Én viszont láma vagyok ehhez, a szerelő meg csak egy hét múlva tudja vállalni. Tudnál/nátok tanácsot adni az órára és erre a melegedésre, hogy a szerelőig azért tudjak vele járni? Mert megy az most is mint a disznó, de ez a melegedés nagyon agagszt
kb a homokszórt felület a kavánatos.
ma azt halottam hogy ha a érdesek a felömlők, akkor jobban megy amotor mintha fel lennének polírozva?
szia nekem van minden holnap hivj fel (hétfön)
30 512 9874
hosszabb bowdent hogy érted azok egyformák!
A végdob hossza 360mm átmérője 80mm rozsdamentes saválló anyagú.Ára 4000ft+posta..
A végdobot mennyiért adnád? És hány cm hosszú? Elóre is köszi.
Eladó egy rezonátor fojtatlan és egy nyitott kipufogóvég "végdob"
Minnyibe kerul egy ilyen kis "PAPUCS?" Jol nez ki!
Érdekes motor mindenféle üzemanyaggal működik
http://www.a5.hu/cikkek/72/424...
"********* szövegek nem érdekelnek!Akinek kell segítek,akinek nem kell az ne olvassa el!Köszönöm!)"

ennek kb annyi érteme van,hogy aki fórumozni akar itt,nem hirdetni az mehet a pi**ba...
persze mindez a szöveg végére írva,nehogy tovább görgessen valaki
látom mégsem volt elég konkrét a szöveg....:S:S:S van aki nem érti most se!
oks..és? az matrica? vagy 1 méter hosszú és 50cm széles tapátát raksz a motorodra?
ELADÓ egy 50-es Minarelli AM6 blokk frissen generálozva:ÁR:30000


KÉPET KÉRÉSRE

MSN:danika94@msn.com
Valakinek nincsen:
-a power tengely bal oldala amire a műanyag tárcsát kell rakni
-egy műanyag tárcsa
-meg egy hosszabb power bowden
Baráti áron ha lehet
de jó,1 hsz mit be nem indít....
viszont ha ez miatt idejött,fórumra,akkor nembiztos hogy kéne otthon bütykölgetni
De segítek. Mamis leírások, amik főként a bell féle könyv fordításai, de aztán lehet a bell könyvben is megtalálod.
Ha tudsz angolul, értenéd az angol szöveget, akkor már megtaláltad volna, ha tényleg annyira érdekel. Google a megoldás. Ha meg nem tudsz, nem érted az angolt, akkor tökmindegy ha átküldöm vagy sem :)
+ képek a bukósisakról...
YAMAHA DT 80 (vízhűtéses) ALKATRÉSZEK !

Még mindig vannak eladó alkatrészeim, gondoltam frissítem a hirdetést, csináltam új képeket, leírom mik vannak még :

Blokkból :

lendkerék, főtengely (hibátlan, de a hajtókar cserére szorul), kuplung oldali dekli,

Egyéb :

komplett váz, első fékbowden, hűtő, hűtőidom, lábtartók, fékpedál(hátsó) :),
láncvédő, blokvédő(haspáncél), csomagtartó(hozzátartozó idom), első teleszkóppár, központi teló, hátsó keréktengely(láncfeszítők is), kormány befogó, első sárvédő, tank

kb ennyi van lehet még van 1-2 apróság amit nem írtam úgyhogy lehet érdeklődni

Postázni tudom 2 féle módon :

1. utánvétel

2. postai rózsaszíncsekkes befizetés után


+ Eladó egy sima Cross Bukó+Szemüveg ( a bukón 4 helyen arany színű Fox levonók vannak)...

ELÉRHETŐSÉGEIM :

Mobil : 06303462198
E-mail : gabi910617@freemail.hu (ez az MSN-em is)
Sziasztok!
Elszakadt a kuplungbovdenem és most kicseréltem. Azt vettem észre hogy ha sebességbe rakom és levegőben van a hátsókerekem akkor forogni kezd. Amikor megyek a motorral akkor teljesen normálisan megy. Ez onrmális dolog?
Gps-t rá .... mekkora távon éri el azt a 80-at? 3km? szerintem elég sokat csal az órád...
Új papucs
Na belenéztem és igazad volt...öntöttem bele. hamarosan el kell mennem, úgyhogy majd kiderül.THX!