Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A gyári dob végén ami kibújik cső az 35 mm ha jól emlékszem. A 2.5es pálcával arra gondolok, hogy hegesztés terén trafó áll rendelkezésre, vékonyabb pálcával csinálnám az egyértelmű.
40-es végcső átmérő sok. Még a 30 sem kicsi éppen, az is sok. Bár itt is elég hosszú végcső rész vezet a tompítóig, nagyon befojásolni nem fog.
2.5-ös pálcával mondjuk én sem állnék neki.
most már kiváncsi vok arra a gumi márkára ami 3000 ft , de 17000 az értéke ! Én hitetlen te meg kishitü!
Az lehet, de ez egy darab lenne, és az érdekel, hogy érdemes-e itthon nekifogni, mert ekkora csövem nincs itthon, vaslemez van, csak túl vastag, illetve egy 2,5es pálca + trafó amivel össze tudnám illeszteni az meg nem a legszebb. De ha normális áron tud haverod, akkor inkább arra mennék rá.
Főleg, ha GI rámondaná az áment a méretekre. DT125R-ről van szó, hangtompító dobról.
értelek,persze nem ingyen gondoltam...
valami olyan kéne,amivel alul is motorozható lenne
megnézem az oldaladon,ha megtalálom

kösz szépen
Megérdeklődöm mennyi,árat sajnos én nem kérdeztem,mert nincs semmi terv...

viszont az mza simson dob,gyári,könyökkel 3500ft nagytételnél
Csak magamnak és közeli ismerősömnek gyártok/tervezek rezsődezsőt.
De csodák nincsenek, lényegesen erősebbet úgy sem fogsz tudni kihozni, ha cserébe megölöd az alját.

Bár egy próbát lehet megnérne. Mérd le a szívórendszert (átmérő-hossz), adj egy henger palástrajzot, rajzold be a csatornák irányíátását mindkét síkban. Mérjél kartertérfogatot, illetve mérd le az eredeti csövet, meg mondd meg, hogy hány fokra zárja vissza a kiput a power.
Ha inkább nem, akkor az oldalamon található egyszerűbb rezótervezővel próbálkozz.
Körülbelüli árat tudnál mondani egy 250-300 mm hosszú, 75mm átmérőjű, 40 mm-es furulyacsővel ellátott dob mennyi krómozás nélkül?
igen,ha megvan a terv,ismerősöm legyártja
akár végdob,akár komplett dob
Harley-re is csinált már
ugyan innen viszok a simson dobokat is...ha ismered
Nem egészen értem. Szóval odaviszek egy papíron levő tervet a rezómról, vagy végdobomról, és legyártják + lekrómozzák? Vagy sima krómozásról van szó?
szép mi lett egy hitetlenkedő miatt
mindegy,én jól élek szerintem,ti is pesten
Dt-s tagoknak tudok gumit 3000ft/db áron
illetve nagyon szép krómozású terv alapján gyártott dobot(tervet hoznotok kell!)

tényleg GI,te mennyiért terveznél dobot egy 125 lc2-re?
persze karbon membránnal egybe
vagy nagyon ölné a motort így ez a felállás?
"így is norma alatt etetek"


Salynálod a desznyóktó' a tápot mi?

Mucsa..
:):):)
Pont ez az, hogy nem egy napról gondoltam, hanem ha sokat vezetsz :)

Bár ha szarul van irányítva meg túlságosan megy, akkor úgy is könnyen lehet szemégés, fejfájás, megfázás, izületi gondok és társai.

Legvégső esetben kapcsolok csak klímát. Céges kocsinál fogyasztás engem nem zavar. Így is norma alatt etetek.
Azért amikor tavaly júliusban 1200 km-ert mentünk egy nap 90%-ban autópályán, és már 3-4-5 órája folyamatosan sütött befelé a nap, akkor nagyon örültem, hogy a g astránkban van digit klíma És ha jó autóról van szó, akkor alig befolyásolja a fogyasztást. (1.7 DTI)
Meg lehet izzadni benne :)
Pedig ha szertenéznek a pestiek a nagyvilágban, akkor az igazi városokhoz képest naffalu max csak egy kis kertvároska :)
De már talán ide is leírtam, itt nincsenek városok, csak kisebb nagyobb falvak.

Egyébként nem igaz, hogy a nagyrésze lenézi őket, miért nézné le? Rengeteg BP-i ismerősöm van, aki nem nézik le a vidékieket. Egyszerű a válasz, nem buták.
Hülyékből meg mindenhol sok van, vidéken is meg naffaluban. Aszfaltparasztok véleményére meg nem kell adni, mihez értene eleve? a plázázáshoz, meg megnézni a maúnika showt, másra még csak lehetősége sincs.
melómból fakadóan elég sok szervízbe járok. Éppen anyámnak mondtam multkor, hogy az egyik gumisnál kukázott a gumis valamelyik rendőrkocsira ledobott gumikat, hogy áttegyék, mert már slicken jártak. Nincs rá kes.

Kerékszerelő vas meg miért gáz? Némelyik merev oldalfalú gumit kíméletesebben felteszi, mint a gép, ami félő hogy elszakíthatja a szálakat, ha nem figyelnek.
Volt multkor egy jó kis videó, amikor hosszútávú krossz vagy enduro versenyen hogy cserélt a versenyző kézzel gumit.

Egyébként meg miért hit kérdése? Nekem meg nettó nagykeráron van a kocsimon gumi és ingyen rakták fel, úgy hogy még egy cigit is beletarhásztam :)

Légkondi meg halálnak sem kell, de majd ha sokat kell kocsiban ülnöd, akkor megérted. :)
Ez is csak annyira igaz, mint bármiylen általánosítás
(semennyire:)

A sötét pesti lenézi a vidékit, és a sötét vidéki lenézi a pestit, enyi, nem több.

Akibe meg több ész szorult mint egy kaktuszba, azt tudja, hogy a hüyleség az nem földrajzi kérdés.
te miről beszélsz?
leírtam a tényeket,te nemhiszed el,ez a te bajod innentől
gondolom te sem cserélsz otthon szeleszár-szimeringet...

amúgy szereltél már le 125 gépről gumit?
nem annyira egyszerű egyedül
azért írtam a vidéket,hogy itt másak az árak mint pesten,OLCSÓBB
150 szerintem nemsok egy légkondis,szervós,központizáras autóért...

ja és jobb vidéken a levegő,terep,szomszédok...
autó-forgalom az van itt is,de nem annyira botrányos mint pesten

csak megjegyzem,hogy innen viszik a simson dobokat,amit úgy hirdetnek,hogy németországi eredeti darabok
de ha mindenáron péniszkardozni akarsz !
most nézem hogy ugy kb. 70 kilóméterre laksz pesttöl akkor meg miről beszélsz? inkább tanulj meg gumit cserélni!
hehe,először is nem vagyok a csoda rx-ért féltékeny,Mcdawee majd leírja ha akarja a történetet...rx-ről

g astra-ra 14" kell...
a harmadik,meg az hogy meg se néztem az adatlapodat,most megnéztem lakhely:Budapest

rendszergazdának meg igaza van
hát én nem! én személyszerint pont azt tapasztalom-tam hogy általában a vidékiekben van 1 nagyadag kishitüség a pestiekkel szemben. pedig nem kéne ,mert egyrészt semmi értelme másrészt a saját "hangulatukat" basszák el. az én pesti ismeretségi körömböl senki se táplál ilyesfajta negatív érzéseket a vidékiek felé, viszont a vidéki ismerőseim nagyrésze viszont mutatja és hangoztatja ezeket a jól begyakorolt sémákat ! és ezzel nem akartam senkit megsérteni és remélem nem is sértődik meg senki!
Azért lássuk be, hogy a pestiek nagy része (persze van kivétel) igencsak lenézi a vidékieket, főleg a falusiakat. Engem ez személyszerint nem érdekel, sokkal jobb itt vidéken