Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja bocsi, Kecskeméten vehető át.
Fél áron odaadom. 500Ft+posta. Vagy személyesen 500Ft
Bocs a hirdetésért, de ez mégiscsak DT. Hátha valakinek megspórolok némi keresgélést. Van egy eladó 0km-es éppen csak kibontott JT első lánckerekem DT 50 MX-re (talán 80as MXre is jó) 13-as fogszámú. Az MX-eken kétféle belső méret van első lánckerékből, én véletlenül a nagyobbat rendeltem kisebb helyett. Ha valakit érdekel ellenőrizze a méreteket! Ne járjon úgy, mint én.
aki akar tzr-t,nem itt fogja keresni...

tök jó hogy mostanában hirdető topik lett,nehogy átlátható legyen...főleg a sok tzr használt cucc...

DT FÓRUM!
Ha meguntátok a bokorugrást, itt a megoldás:
link
Nem fog jó lenni, de hiába mondtam.
Enyémről már oldalról is kopnak a bütykök rendesen....
Talán még nem csúsztam el vele, ezért vagyok bátor?!
Láttam vele Wallit száguldozni, demondta hogy 5 fölött darál.

Remélem elmegy,azt meghívsz valamire..:)
Csak a kép miatt tettem be ezt.
Igen!
Kössz a javítást!
Acél (korrodáló) alkatrészeket nem mosunk el brigivel, és vízzel, szét nem bontható, forgó mozgó cuccokat meg pláne.
( a lánc tipikusan iylen)

A brigi és a víz bemegy a lánc csapjaihoz, kimossa a kenőanyagot, a víz meg szépen korrodálja, és a lánc hamar tönkremegy.
Továbbá, mivel a brigit nem tudod rendesen kimosni, a tisztítás utáni kenőanygot is szétcsapja, az első eső meg kimossa.

Láncot döglött benzinben vagy gázolajban kell több öblítéssel kimosni.

O gyűrűs láncot meg pláne nem illik sem brigizni, sem benzinezni (legalábbis belemártani nem célszerű) a zacc nagyját egy rongygal le kell törölni, esetleg benzines rongygal áthúzni, és utána sprézni.

A rozsdás láncot meg a nagy fekete edényben kell elhelyezni.
Van, elnokur_22@msn.com
MSN-ed van?
Igen, valoszinuleg!
Na szerintem 99% hogy tudok. Postázni kéne nem?
Ha tudsz, akkor azt vennem is azonnal!
láncot leveszed és gázolajjal elmosod, majd a végén lemosod a gázolajat vízzel


vagy brigeciol-al elmosod és azt is lemosod a végén vízzel

érdemes mosás előtt kicsit átmenni rajta drótkefével, ha nagyon kakás
Szerintem tudok még ilyen 10 körül. Ugyan olyan mint ami vaterán van 22 ér vagy mennyiér! Teljesen új.
WR idomot? Ez megnyugtato, mar csak talalnom kene egyet. Vateran van egy, de nevetsegesen draga.
nekem a motorosboltban vásárolt 35/35w os halogén izzó vált be a legjobban. a gyári nagy körte izzó az annyit ér mint ha gyertya lenne a gép elejeén, csak nem fújja el a menetszél... az 55 vagy 60w- ossal meg az volt a gond ,hogy nem tudta rendesen égetni, sárgás volt a fénye még 8 ezres fordulaton is ,nem pedig szép fehér amit amúgy az izzó tud. ez 35/35 ös halogén szép fehér fénnyel ég, és aránylag jól látni vele
Haverom 9-10 ért vett a DT 125LC2-re. Benne volt a lámpa foglalat+égő is és atom jól világít neki.
Én is így tudom, de egy amper sem ártana.
De tényleg, nektek (régi DTsek, az enyém 96os) milyen a világítás a DTn? Mert nálam egy rakás szar, semmit sem látni. Igaz, szarul van beállítva, mert az előző tulajok egyikének sikerült a lámpa tartóját is elcsesznie, ezért a távolsági kb 30 méter magasra világít, a tompított kb jó, de fényereje az kisebb van, mint a féklámpámnak. Szart se ér, 10 méterre se látok vele. Most nem tudom, hogy a lámpa a szar vagy a generátor nem ad le ennyit sem. Igaz, nem motorozok gyakran este, pláne nem úgy, hogy nincs kivilágítva az út, de ha mégis, akkor nagyon szar. Múltkor pl este kellett lejönnöm erdőből és elég vicces volt úgy, hogy 10 méterre megláttam a fákat halványan és ez alapján próbáltam betájolni a földutat, amiből semmit se láttam :)
lenne egy olyan kérdésem hogy a láncom agyom van kenve minden kenoanyaggal és azt leakarom szedni vlmivel valaki mondhatna pár tippet (kifözés esetleg)?
lánc