Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akkor meg én értelmeztem félre...
SZERINTEM ha nem volt piszkálva,elég nagy hülyeség elvenni tőle az olajból...

Mcdawee:felni ügyben konkrétumot nemtudtam beszélni,sietett nagyon az illető...Hétfő reggel beszélek vele,ha úgyvan még akkor rád csörgök
nézd meg nem e üres az olajtartály. másik, vedd le a hűtőidomot, majd vedd le a hűtősapkát és ha benézel a hűtőbe és a lamellák nincsenek vízbe, akkor tölts bele hűtőfolyadékot ,úgy ,hogy a lamellákat ellepje. nekem sajnos időnként a víz egy része átköltözik a hűtőböl a tágulási tartályba és időnként onnan nekem kell visszarakni....
Okok.Köszi! Mert reggel jöttem haza, kb 3km és b***ott forró volt, de semmi rendellenes szag vagy bármit, nem éreztem. Mert egyszer voltam olyan hülye, hogy nem volt benne víz, na azt a szagot 1km után csukott plexinél megéreztem.
NEM
Gyors segítség PLS!

Ha lejött a hőgombáról a vezeték, az befolyásolja a motor hűtését?
nem tudom mert nincs rajta semmi "műszer" !
de az rx50-em kb. ugyan annyit mér , max 1-2 km/h a differencia.
Gyors segítség PLS!

Ha lejött a hőgombáról a vezeték, az befolyásolja a motor hűtését?
Tőled nem is várhatunk ekkora szivességet . Egyébként sem az a fő érvem a fölöslegesen sok olaj ellen, ha esetleg valaki félre értette volna. Inkább azt mondanám, hogy a nem pazarlás nem egyenlő a spórolással.
Nekem van egy ilyen pdf-m, de nem fogom kikeresni. Minimálisat.
Racén sem megy mindenki 1:25 környékével. Ha meg eldetonál, akkor nem az olaj miatt fog.
A gyári órán ez mennyi?
ja és még kellemetlenül is érezném magam amikor az összes mögöttem jövő anyázna, hogy milyen büdös a gépem. és igazuk lenne.
engem spec halálra idegesítene ha büdös kék ködöt vonnék magam után. melegen az enyém jóformán semmit nem füstöl és nem egy megragadós féle, 2000 ft os repsol robogóolajjal megyek. eddig nálam 11000 et futott a gép...
a teljesen kipörgetve nem azt jelenti hogy 2km-t húzom neki és akkor, csak addig megy ki különösebb gond nélkül. 3.-at elírtam, 65km/h-ig megy
Nem tudom a gyárit 15/49-el(MX80 gyárija a 15ös) vettem 70es hengerrel, de szerintem 13/49 az utcai ideális. Bár terepre 11/49 lenne. Enyém a kockalámpás francia kiadás. (70et két személlyel is megy)
1. sebesség: 30km/h
2. sebesség: 50km/h
3. 60
4. 70
5. 80 a vége most (70es hegnerrel mentem 97et egyszer)
ez mind teljesen kipörgetve.
nem csal jelentősen az óra.
Ja és most kifúj a henger alatt, de most akarom fúratni, addig nem nyúlok hozzá már. Most egy 2300Ft-os dugóval ment 2500km-t a nyáron kb. Most van pénz Proxra. Főtengely fel van újítva, japán csapágyak is meg vannak már hozzá.
Valaki tud kehelycsövet (amibe a főfúvit lehet tekerni) DT 50 MX gyári karbijához? Illetve MX 50 vagy 80 szívócsonkot?
itt nem spórolásról van szó. A többlet olaj nem csak a benzin oktánszámát rontja, de a környezetet is szennyezi. Egyébként azóta magánban megbeszéltük, hogy először mérje meg pontosan az olajfogyasztást, mielőtt bármihez is nyúl.
erről jut eszembe. volt régen egy táblázatom arról, hogy pontosan mennyit ront az olaj az oktánon 1:50, 1:40, 1:33...stb keveréknél. nincs meg ez valakinek?
na most én is offolok

miért jó megragasztani a motort?
2T,hát hagy füstöljön
ne az olajon spóroljatok...
550ft egy méter és kb. 50 cm széles öntapadós tapéta...
a köztük lévő távtartót kissé félretolod, és valami kemény tárgyal /darab 6 os körkeresztmetszetű rugóacél/ kifelé, kiütögeted a csapágy belső gyűrűjénél fogva. körkörösen ötögesd, hogy ne feszülhessen be mert akkor ki sem tudod venni ,és az aluminiumban lévő fészket is elrontod. nálam hőlégfúvóval elég tisztességesen meg kellett melegíteni az agyat ,hogy kijöjjenek a csapágyak.

Sok sikert!
ha leveszed a pumpa elejéről az anyát és a nagy alátétet, akkor az alatt vannak réz hézagolók. Azokkal lehet állítani, hogy mennyit adjon a pumpa. Ha kiveszel, akkor kevesebbet ad.
és ezt hogy gondoltad?

jösz hirdetni,de csak a végére írod oda,hogy bocs,én vagyok itt a mindenható,be ne szóljatok hogy hirdetek....

a másik meg 6x van minden megkérdezve....

KERESŐ!
(nemkell beírni mindent 101x,tessék már önállónak lenni kicsit,zűrzavaros nemkicsit a fórum! )
nem lóg, mert kb 2 hónapja cseréltem őket, csapágycsere előtt is nyúlt, meg utána is. de ma kiszedtem belőle, és most újra 4 és 5 közt van a feszítő.

ennyit szedtem ki....:
vicc ami itt megy,tényleg...

Sziasztok!
Lenne kérdésem hozzátok Dt 80-ra kéne töltő és világító tekercs ami müködő képes ha valkinek és megválna tőle, szivesen átveném előre is köszönöm!
ÜdV:Dani