Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát akkor megvan miért szitál kis terepen
2 bar körül van,elöl-hátul is
ja meg a hátsó gumi tükör sima...szitálhat ezért?
viszont igen,le lesz cserélve,meg is van már a gumi,csak nem nagyon ráérős a gumis
Tán 0.8-1 kell terepre cross gumiba
GI,azért ez vicc nem?......
2010-et írunk,és nem ismeri a google-t?...
ilyen lustákon nem is szokás segíteni komolyan mondom

jöhet az anyázás,de ez akkor is vicc emberek

egy kis ON:terepre-homokos- milyen gumi nyomást ajánlanak az Urak?
1. böngészőbe beírni, hogy www.google.com
2. keresőmezőbe beírni: am6 service manual
3. első találatban szereplő pdf-et megnyitni
Valaki nem tudja hanyas a főfűvóka egy dt 80 lc 1 ben? Előre is köszi
sziasztok tudtok online szervízkönyvet yamaha dt 50 eshez (2004-es) vagy olyat ami letölthető ?:)
valakinek nincsen kuplungkarja meg bowdene dt 80 lc2-hez?
Dt-vel versenyeznek szupermotoban? Nem csak mi nem vagyunk normálisak, de az osztrákok sem :)

Mi amikor szupermotyo kupával mentünk együtt, ott elég érdekes gépek voltak. Pannoniaringen 2 vagy 3 éve yeti racén volt egy versenyszupermotyó, na ahhoz képest célegyenesben a 600-as gsxr nem épen volt túlzott erőfölényben. Komolyan küldök, viszik a kerékszerelő gépet is, meg gyakran váltogatják az elhasznált gumikat is. Bár vannak elég lágy keverékek, az esőgumi lemállott darabjait pl egybe tudod gyúrmázni a kezeddel, hidegen.
Az sm szett egy olyan motorban van most amivel ausztriában versenyeztek. a faszi lenyomott 2 veresenyt vel és úgy érezte, hogy neki ez kevés pályára, ezért el szerette vna adni, így jött a képbe az ismerősöm aki ausztriában melózik és ő potom áron kb 100 ezer forintyni euróért megvette + adta hozzá az eredeti kerékszettet is.(természeseten papírok nélküli gép) Szóval nem valószínű, hogy vmi mucsa supermotyosítás történt az adott géppek:)
35 körüli áron adná, vsizonylag jó gumikkal:) Hát még jó, hogy megakarom venni:)
Dt fórum szerű supermotosítás (tehát fakerék) vagy tényleg szupermotyósítás?
Ha már bele van faragva egy DTR-be ami 1995ös akkor egy 2001esbe is bele fog menni. Már ha mindkét motor gyári állapotban van. 1988-tól 2002-ig biztos belemegy.
Egy kérdésem lenne még felétek...egy 95-ös 125-ös Dt és a lentebb belinkelt 2001 Dt eltér vmiben egymástól?
Azért kérdezném mert tudok Dt-hez egy átalakított Supermoto szettet ami most még ey 95-ösbe fut, én azt majd a későbbiek folyamán meg szeretném venni és beépíteni a sajátomba, ami megeshet, hogy ez a 2001-es modell lesz.
Szóval beépíthető-e vagy sem farigcsálás nélkül?
Vasárnap este 6-7-8 óra fele jólesz. De addig még emailben pontosítok, meg majd adok egy telefonszámot is azért.
na megkergettem a gépet....
berángattam az elejét,de stabil marad...igaz 100 fölé nagyon
Ja és majdnem orra este elsőfék annyira fog..
szerintem attól a műszaki érvényes. A rendszámon ott van a matrica? Különben a forgalmi 4 ezer Ft.
szia! nem írtad,hogy vasárnap jó lesz-e Patán?
Műszaki....2009.09 hóban leműszakizatta, demivel betelet neki a forgalmija és amúgy majd elakarta adni ezért nem csináltatott újat...kapott egy igazolólapot ami1 hónapig érvényes...ez nyilván lejért...így a műszaki is lejért, ezért újra le kell műszakizatni, amúgy trözskönyv van, hát így áll a dolog:)
Elbeszéltünk egymás mellett Írtam már rá a 35000. hsz-ben.
Mi szar a gumin?
Én is ezt linkeltem be:)
Olvad el az alábbi hszemet:) és légyszives te is mondj véleményt:)
Amúgy beszéltem a tulajjal és nem 1,5 évet állt:) Hanem 3-at, de közben ment vele néha:)
A felügyeleti díjak ezek

Külsős vizsgahely meg annyit tesz rá, amennyit nem szégyel.
Így fórumból elég nehéz lesz megnézni, hogy honnan folyik, nem gondolod?
Erre gondolok: dt
Ha szerencséd van, akkor ez egy nagyon fasza motor, meg kéne nézni élőben.
Hello van nálam egy dt és folyik a váltó olaj belöle! de nem a váltotol, lehet az hiogy a két blokk fél közül folyik? mert ott tiszta olaj az egész! mert mintha a váltó karnál száraz lenne!
94es 80 lc dt
A hsz-eidet mindig elolvasom, de most nem tudom melyikre gondolsz, megtennéd, hogy megint beteszed?