Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

12voltot ad a lámpáknak asszem
Sziasztok! Nem tud valaki korrekt áron WR fejidomot (az új fajtát, nem a kocka lámpást)? Vagy valami szép fejidomot olcsóért, mert nem szeretnék túl sokat rákölteni.
És ha már itt tartunk, nem tudjátok, hogy a DT milyen erősségű áramot tud leadni a lámpának? Mert nem tudom, hogy ha kap-e új lámpát, akkor tudja-e rendesen hajtani, mert a mostani eléggé pislákol. A végén még berakok valami duracel-t, az arról megy majd :D
A másik meg hogy nem tudjátok, hogy javítható-e egy fordulatszámmérőben a rugó, ha elpattant? Hallottam, hogy valahol Pesten a XIIIkerben javítanak ilyet, de kételkedem benne, hogy tényleg meg lehet-e csinálni.
Kész lett a rezsó az emcettre.
Csak hasracsapás szerűen. Halkabb és nyomatékosabb lett. Bár kicsit sokall.
Lőrincznek is tetszett a kutlikja után az emcett, a poén az,hogy hazafele elmentem mellette simán,pedig akkor már éreztem hogy valami nagyon szar. Hát mocskosul befogott az eleje, be volt ragadva a balos fékdugó dzsuvától. Jó is lett. Ha holnap elmegy, bár csak elmenne, akkor már nem tudná kipróbálni, pedig biztos meglepődne, hanem fogna a fék
Ez az rx fórumos üzlet tárgya?
ez fekvőhengeres minarellihez van, vagy az nem gond?
vagy nagyon nagyon szar a kép... és lehet neked van igazad de akkor én a helyedben csinálnék új képet
http://www.italmondo.hu/index....

róla van szó, csak fosok a túlméret miatt.
Muminak igaza van látszik a képen hogy kockásra van kopva... a széle 100% a közepe gyenge 60%.....
Eladó egy fojtatlan rezonátor és egy nyitott kipufogóvég "végdob"..
Szokott lenni túlméret, de nem túl sok.
Az átlag motorosnál, a magyar valentino rossiknál mindig marad szőr. Mivel menni csak egyenesen tudnak és kanyarodni nem :)
Hát ha a vizes vízköpenyéről elforr, elsercen a nyál, akkor belül már reaktor leolvadás volt és elötte az összes vizet elnyomta, elforralta. Persze addigra már réges régen szétakadna. :)
Akik simson hengerfejeket csinálnak, azok kb tükörfényesre csinálják a hengerfejet. Aztán meg vannak olyanok, akik meg csak úgy csinálnak, mintha csinálnának :)
Elvileg nem km-ben kellene számolni, hanem érzésre.
De ha 1000km-t beleteszel kímélő üzemmódban, nagy kárt nem csinálsz.
sziasztok ti dugó csere után hány kilométert szoktatok menni amig nem cibáljátok neki?vagyis menyi kb egy dugocserés motornak a bejáratási ideje ?
Karika, Zsoli, GI!

Cserélek egy Mina Am6ra való vas hengert ráfizetéssel egy Top 70-es ALU-ra.

Kérdésem az, hogy ebben hogy vannak a túlméretek?

Köszi!
kösszi a választ meg nézem
Álló helyben csöpögő karbi az magas benzinszint. Ha nem állítgattad, akkor csak felakadt az úszó.
szaisztok!
olyan kérdésem lenne a motorommal kapcsolatban hogy magátol egyszer csak fel megy az alapjárat és a tulfolyon álló helbyen csöpög a karbi, ez mitől lehet?
Üdv!
Szerszámos ládát kösd magad után, mert szereled meg
okés, kiváncsi vagyok a gépedre
De egyszerűbb ha dobsz egy smst és nem itt írsz, hogy neked mikor jó.
Mondasz egy napot, amikor neked jó én meg mondom, hogy dolgozom e az nap vagy sem.
Na tiszteld az idősebbet fiam!