Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

!SEGÍTSÉG! !SEGÍTSÉG! !SEGÍTSÉG! Yamaha dt 125 első lánc kerékhez csavart és alátétet holtudok venni mert nálunk ami van yamaha üzlet soha semmi nincs és kéne mert elhagytam előre is köszi
Sziasztok!
Matrica készítéseket vállalok!
Autora,motorra,bármilyen járművekre,kirakatokba,falra stb.....
Egyénileg méretben,színben,formában!
Kivéve színátmenetes és fényvisszaverős matricákat!
Motor logokat,kínai és Japán jeleket,felíratokat,ábrákat...stb..OLCSÓN!
Ha érdekelj keress bátran!
Képeket esetleg az eddigi munkáimról az adatlapomon megtekinthetsz!:
Msn: gubazoltan15@hotmail.com vagy E-mail: mitozozi@citromail.hu
MINDEN e-MAILRE VÁLASZOLOK!
(az olyanok ,"hogy ne itt hírdetsd te ********* szövegek nem érdekelnek!Akinek kell segítek,akinek nem kell az ne olvassa el!Köszönöm!)
Üdvözlettel:
Mitozozi
Meg ráadásul füstölsz is mint az atom!
legegyszerűbb úgy hogy belehegesztesz a csapágyba valamit egy anyát vagy ilyesmit aztán simán kiütöd a másik oldalról
Sziaztok. Most leszz cserélve dugo hajtokar , kb mennyi ideig kell bejáratni és kb meddig pörgethetem?
Tudnátok nekem abba segíteni, hogy a különolajzónál, hogy tudom állítani hogy mennyi olajat kapjon vagy megéri-e? Mert egy motorozás alkalmával (25-40km terepen) elég sok eltűnik a tartályból és sztem sokat kap, bár tépem is neki a gázt, de sztem akkor is sok.
Előre is kössz a válaszokat.
a tiednek mekkora a gyári lánckerékmérete?
mert az enyém 11/48 ha jól néztem ki, és az is volt rajta
tényleg, hátsókerék csapágyat hogy lehet kiszedni?
mert már csereérett 1 ideje
65 km/h gps-el mérve
A kerékcsapágyad nem lóg? Nekem akkor nyúlt piszkosul.
Hello
Én is rászántam magam lánc és fogaskerekek cseréjére. Jt fogaskerekeket néztem yamaha dt 80lc amúgy a motor és találtam olyan láncot hogy kmc nincs valakinek valami tapasztalata ötelete milyen lehet? Van belőle sima meg erősített is. Előre is köszönöm.
mennyi az ugyanaz?
de rendeltem 13as lánckereket előre, inkább menjen kicsit kevesebbet végre de gyorsuljon is.
most ilyennel megyek, órám szerint 4.ben 70 a vége, 5.ben 80, de ott max 5000-et forog. Órám kicsit kevesebbet mutat, mint amit megy. Most fogom fúratni a gépet. Prox, koyo cuccok.
A 15/49 sztem nem lesz jó, mert nekem 13/46 van rajta és már azzal is ugyanaz a vége 5.-ben, mint 4.-ben
Nem ha lehasalok úgy leejtön kijön belöle 105 egy picit felkusik a fordulat de ennyi tényleg olyan mintha gyenge lenne.
ma vettem én is láncot és etz/mz láncot adtak .
passzol rendesen , 8 szemet kellett kiszedni belőle.
és csak 2500 pénz volt
Véletlenül raktam fel kétszer nem direkt
15/49-el gyengébb lesz... ne lelkizz ezen a láncdolgon annyit rendelj valahonnan vagy vegyél szettben, uj lánc meg fogaskerekek és akkor nem lehet nagy baj. egy levegős 50-esben nincs akkor erő hogy csak úgy nyújtogassa a láncokat
mondjuk ha feszítőn 2cm-t kell hátrahúzni, az egy láncszemre kb 0,0175 mm nyúlást jelent. Valaki tudja mettől használhatatlan?
hamár emez használhatatlan
Köszi, nekem 13/49 vagy 15/49 lesz, és nem is olyan bitang erős a gép, remélem nem fog szétnyúlni, ha másnem rárakok egy MZ láncot.
11/48 egy síkban vannak, akkor kenem amikor nem felejtem el van hogy egy héten egyszer, de van hogy minden motorozás után. És egybe cseréltem mindent, fogaskerek lánc, tehát minden jó állapotú
Mekkora fogaskerekekkel? Milyen gyakran kap kenést? Egy síkban vannak a lánckerekek és jó állapotúak? Bocs a sok kérdőjelért, csak JT-t fogok venni.
Én sose fújtam egy láncot sem.