Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

120-ast
Az egyik szám átfolyási szám, a másik furatátmérő
215 ös fúvoka volt benne,átcserélték 115ösre vagy 105 ösre aztán most meg alig akar menni a motor meg leakar fulladni haverom aztmondja elég 140 es fúvoka bele
üdv. milyen fúvokát rakjak a DT125 be? 140 es elég?
aszfalton jó ez a gumi sztem, de már kicsi dőlésszögü úton amin van fü vagy alacsony gaz, száraz letaposott növényzet ,akkor azon kurvagyorsan elcsúszik ez a gumi ! A régi kopott szar metzeller meg ugyanott simán megy!
rx fórumról idézek

"godor
[73] 2007. december 11. 18:29
50es motorokba egyikbe sincs!és te nekem ne magyarázz mert a minarelli am blokkot úgy ismerem mint a tenyerem se az am blokkos rx-ek se az újabbak nem poweresek!erről már volt egy pár vita!többet nem is fogok írni a témához!

válasz erre"

igaz régi kicsit
13 / 46 . De jobban ment nekem a 13 / 48-al , mert most kb ugyanaz a vége 4.-ben , mint 5.-ben
ez hülyeség amit állítanak xD ha poweres lenne akkor pont hogy 6500-alatt is lenne ereje... mindenki azt hiszi hogy a power szelep miatt ugrik akkorát.... mond nekik hogy keressék meg benne a power szelepet
Igen már elmagyaráztam haveroknak de cska aztálitják:) na minde anyni hogy 6500nál kezd el menni alta halott teljesen és ezért hiszik hogy power de nem az:D de amugy nagyot lép hát csak tuning:S
Helló srácok!
Keresek komplett kuplungot a 125-ös Lc2-es Dtm-hez. Ha valaki tud, kérem jelezze nekem. Msn címem az adatlapomon van.
Hálás köszönet!
Az rx sem poweres.
Reszeli a szart, csak mondja mindig..:)
Nem számit:) de a détém sokkla öregeb sokkal több kilómétert ment sokkal joban megvan hajtva:) és nem poweres:D szoval ha ezeket figyelembe vesszük akkor:)
Kösz, de a magam részéről nem tartom nagy dolognak ezeket az idegen hengeres dolgokat.
Pl a minarelli 50-80as hengerek 1/1ben felmennek a simson tőcsavarra, alig kell alakítani a motoron és jó.
Csakhogy, annak már semmi köze sem a reszeléshez, sem a simsonhoz.

A forgótárcsás balhé amit Dzsi reszel, az rendbenvan, az innováció.
Ismerjük, azt azért hozzá kell tenni, hogy a németek nagy kamugépek és a videógyorsítást szeretik használni, de egyébiránt ha jól tévedek, akkor ez egy kx85 szettel felvértezett darab, márpedig ha jó, akkor annak így kell mennie.
Készülhetsz......
Malossi elvezérelt hengerrel biztosan....100-on 100-at ver rád.
hello, van egy yamaha dt 50 cc kb 90 es évjárat.
érdeklödnék ki mien fogaskerék áttétellel használja?
GI és Zoli Bácsi figyelmébe
polya.istvan@freemail.hu

Ezen elérsz esténként.
miagecivan:)
www.hasznaltauto.hu/motor/aprilia/aprilia_rx-4032469
http://www.hasznaltauto.hu/motor/aprilia/aprilia_rx-4032469
Sziasztok:)
Haver msot vett egy RX-et hoza hazfelé futon:) telón bezséltünk:)
http://www.hasznaltauto.hu/motor/aprilia/aprilia_rx-403
2469
szeirntetek dété-t szétszedI?:D
ugy készüljek rá:D
3.14 majd írj!