Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Minek a darabjai lehetnek a gyertyán? Őzbarna volt. Bocs a rossz minőségért de telefonon kívül más nincs.
Helló, figyelj múltkor említetted, hogy falván javítanak felniket. Kecskeméten azt mondták nekem, küllőset nem javítanak mert a gép nyomását nem bírja ki. Ott kifejezetten az ilyen felniket megjavítják? Mondtad, hogy drága, ez mit takar körülbelül?
én megveszem. mi az ára?
kopott lamellánál pont hogy csúszna, nem fogná.
Sziasztok! Hoztam barátnőmnek egy 95ös 80as DT-t. lecseréltem benn az olajat, mert nemigen volt benn, talán 0,4 deci. még 1 deci se!.
Raktam bele 10w40 castrol actevot 4t félszintetikus motorolajat.

A tünet: a kuplung nem csúszik, de jól beállítva se emel ki tökéletesen, álló helyben nem veszi üreset.

Olaj miatt lehet, vagy már kopott a lamella?

Köszi!
Üresben kipörgi a 12000-t
100km/h -nál 7500 -8000 körül.
A motort egy éve vetem és azota így hajtotam ha a dugó lenne csak megatta volna magát nem?
Remélem tud valaki segíteni.
Ahogy már írtam 100km/h a vége ha nem fúj a szél.A gyorsulása sem olyan jó annyira nem érzem az erőt.A rezonátort szétvágtam ott ahol a legvastagabb de ott nem találtam semmit csak előrébb egy karikát.
Előre is köszönöm
Tessék:
pontosan ugyan ilyenünk van. pár liter festéket már elporlasztott és szerintem ilyen "saját magad fested a dolgaidat" szintre tökéletes. az én dt-m is ezzel lett fújva. OBI-ban vettük még pár éve
JAaa, hogy 32-es:)
Kösz a válaszokat! Megnézem a mondottakat. A karbi 32-es VHSA, talán nem falsol sehol.
a fúvóka eset érdekes.

155 -ös elég nagy, ha 28 nál kisebb karbiba kell ekkora, akkor valahol falsolhat, azért kér ekkorát
Egyáltalán nem bizotos, hogy azért bugyog, mert tönkrement a tömítés, sőt.
Ha likas lenne, egyrészt forralná a vizet, másrészt a víz fogyna.
Viszont, talán a vízpumpa szimmering gyanúba keveredhet.

Meg kellene nézni, hogy az olaj nem vizes é, és hogy a víz szép lassan nem koszosodik e el.
Ha igen, akkor vízpumpaszimmering.
Zoli, nem tudsz mondani valamit az esetre ? (34676-os hsz.)
Amúgy, úgy tűnik a 155-ös fúvóka lett a legjobba küldöttek közül, és a gyári 148-ast valaki faszán kitágította, ezért sokallt még red filterrel is keményen.Köszi!
Hello, aki telón érdeklődőtt a gyujtás dekliről annak itt kép a dekli szinéről, meg van hozzá a lánckerék védő is.
CSáó:D tegyél be rola képet lehet érdekel:D
CSumivan:)
Nemsoká festjük a détémet és már tönkrement a pisztolyunk és szülcsimre kaptam egy ujat MADE IN OLASZ:)
meglátjuk hogy muzsikál:D AIR a márkája Zomko bol van vagy honnan:D
Valakinek nincs tapasztalata a mogul tsf-el kapcsolatban?
Hello!
Akkor nem érdekel a szerszámos doboz?
Hello én yamaha dt 80 lc re keresnék hátsó lábtartót és a hozzá tartozó idomot vagy konzolt nem tudom pontosan hogy hívják. Előre is köszönöm a segítségetek.
+ Képek a bukóról...
Hello mindenkinek a héten péntekig nagy ÁRKEDVEZMÉNY az alkatrészeknél, mivel úgy fest hétvégén megyek nyaralni

- úgyhogy akinek kell dt alkatrész az... :

YAMAHA DT 80 (vízhűtéses) ALKATRÉSZEK !

Még mindig vannak eladó alkatrészeim, gondoltam frissítem a hirdetést, csináltam új képeket, leírom mik vannak még :

Blokkból :

lendkerék, főtengely (hibátlan, de a hajtókar cserére szorul), kuplung oldali dekli,

Egyéb :

komplett váz, első fékbowden, hűtő, hűtőidom, lábtartók, fékpedál(hátsó) :),
láncvédő, blokvédő(haspáncél), csomagtartó(hozzátartozó idom), első teleszkóppár, központi teló, hátsó keréktengely(láncfeszítők is), kormány befogó, első sárvédő, tank

kb ennyi van lehet még van 1-2 apróság amit nem írtam úgyhogy lehet érdeklődni

Postázni tudom 2 féle módon :

1. utánvétel

2. postai rózsaszíncsekkes befizetés után


+ Eladó egy sima Cross Bukó+Szemüveg ( a bukón 4 helyen arany színű Fox levonók vannak)...

ELÉRHETŐSÉGEIM :

Mobil : 06303462198
E-mail : gabi910617@freemail.hu (ez az MSN-em is)
nem veszek már gumit majd ttavaszra de lefotozom nektek enyim mijen most:) csodálkozni fogtok:d
Mondtam nekik hogy nincs rajta power de azt álitják azabaj robogosok voltak:)xD
Srácok, ha a kiegyelítőtartályban bugyug a víz, de nem forr soha, valamint nem fogy, nem füstöl fehéren, akkor ez már a hengerfejesség tünete?