Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello!
Olajad milyen? Én 2t váltóolajat használok, azóta nincs ilyen gond. Van több féle, nekem a Motul bevált.
Üdv.
Nincs elgörbülve a nyomópálca?
Ami a nyomólap közepében van, és egy 6-os anya megy a végére....
Pár napja tett fel valaki képet róla.
Meg szerintem be is van verődve a kuplungod...
Nem biztos hogy lamella.
A lamella minimális vastagsága 2,7mm. (manual szerint)
Sziasztok! Segítséget kérnék, hogy nincs-e tippetek, hogy mi lehet a baja a kuplungomnak? 2 hét múlva lesz időm ránézni a motorra, akkor szét is lesz kapva az egész és a kuplungot is megnézem, de addig is jó lenne valami tipp, hogy mi lehet a baj és mik a várható költségei.
A dolog úgy néz ki, hogy be van állítva a kuplung, de ha behúzom és sebességbe teszem gáz nélkül, akkor mehetnéke támad a motornak. Ha felpörgetem, akkor nem csinálja ezt, de ha hagyom visszaesni alapjáratra, akkor megint mehetnéke lesz, ha meglököm, szépen gurul is magától. Eddig a kuplung bowden rögzítése mozgott, de az most meg lett erősítve és még mindig csinálja. Ha ennél jöbban húzom a bowdent, akkor már lassanként nem fog rendesen, már így is eléggé a vége felé kezd el csúszni (jobb szeretem picit hamarabb), de így faszán megvan a holtjáték is a végén. Ha már mentem vele picit, akkor ezt kevésbé vagy egyáltalán nem csinálja. Olyan, mintha picit össze lenne ragadva.
Bármi tipp?
Látom te vetted meg Danitol a Dt-ét?:D ismerem a gyereket
:D Tudom merre van mamám ott lakik:D most megyek majd ibrányba gondolom tudod merre van:) 1 hétre lehet találkozunk :)
Felnikben megtalálod az évszámot, ha szerencséd van idomokban. Meg a kormány alatt kel lenni egy kis táblácskának. Alig látszik mert pont a lámpamaszk mögött van a vázon....
hello!valakinek nincs eladó első kerékagy DT80 LC2-höz?meg egy SM első sárvédő rá!ha van lécci szoljatok meg az árát is pls ! :D
1.Miaza homlokcső?:D
2.Ha arragondolsz amin a teló a vázhoz van rögzitve ott nincs,de nem csak nekem nincs másnak sincs vagy valakinek ott van?
3.esetleg valami alkatrészbe?vagy valami ami alváz szám szerint megmondja
a homlokcsövön van egy kis táblácska azon rajta kell lennie.
vlki nem tudja megmondani h hol tudom megnézni a motorom évjáratát?
Halihó.
Az olajpumpán lévő kis alátétet hová is kell tenni hogy nyélen kevesebbet keverjen?
A nagy alátét alá, vagy fölé, az anya alá?
Jó a kérdés mi?
sziasztok,
Családi nyomásra felére kell redukálnom a motorjaim számát ...
Szóval a képeim közt látható DT eladóvá vált
Bosch W5CC, W4CC, W3CC
4 az kb 8-9-es ngk-nak felel meg, fordítva számoz.
Rendszámos DT80?
Azt meg ugye honnan tudja az ember, hogy most melyik az igazi és melyik nem...Neked van tipped más gyertyára?
NGK B7ES 25 km-t bírt, NGK B9ES 5öt se! Sztem megpróbálom azzal, amit írtál. Ja! leforgalmiztam úgyhogy hamarosan mehetünk
NGK-val nincs baj. A baj az hogy rengeteg hamisítvány van az országban, ezek élettartama nem biztos hogy eléri a 2-3km-t. Ugye amikor a 3.-at (hamisítottat) teszed be és még mindig gyújtáshiba, akkor már tuti azt gondolod, hogy a gyertya biztos nem szar :) És de :)
Stáp369 üdv itt!Látom Nyíregyházi vagy :D én Nagyhalászi vok 15-km re Nyíregytől :D
sziasztok! Lenne egy kérdésem van egy yamaha dt 125r tipusu mototom és nagyon nem megy olyan mint egy 80 as kb. (power,kipu, Ezek jok) gyujtás probléma lehet?vagy esetleg a régi tulaj kisseb gyujtást tett bele és ezért nem megy ? várom a tippeket válaszokat.
szia neklem van kuplungom adok kulön kosarat is
9000 ért agyal +1690 kompletten lamellákal együtt 15
30 512 9874
Alcsútdoboz környéke

Jobban szeretek csizmába ,meg hosszúgatyba menni, csak nagy melegben borzasztó az a csizma...

Mi a baj az NGk val? nekem az van benne ,az is volt és tök jó. Volt benne Champion N9YC ,de azzal gyengébb volt. Szerintem vegyél egy új ngk B9ES gyertyát ,nem lesz azzal gond
+ Képek a bukóról...
YAMAHA DT 80 (vízhűtéses) ALKATRÉSZEK !

Még mindig vannak eladó alkatrészeim, gondoltam frissítem a hirdetést, csináltam új képeket, leírom mik vannak még :

Blokkból :

lendkerék, főtengely (hibátlan, de a hajtókar cserére szorul), kuplung oldali dekli,

Egyéb :

komplett váz, első fékbowden, hűtő, hűtőidom, lábtartók, fékpedál(hátsó) :),
láncvédő, blokvédő(haspáncél), csomagtartó(hozzátartozó idom), első teleszkóppár, központi teló, hátsó keréktengely(láncfeszítők is), kormány befogó, első sárvédő, tank

kb ennyi van lehet még van 1-2 apróság amit nem írtam úgyhogy lehet érdeklődni

Postázni tudom 2 féle módon :

1. utánvétel

2. postai rózsaszíncsekkes befizetés után

+ Eladó egy sima Cross Bukó+Szemüveg ( a bukón 4 helyen arany színű Fox levonók vannak)...

Elérhetőségeim :

Mobil : 06303462198
E-mail : gabi910617@freemail.hu (ez az MSN-em is)...
Bocsi Dt80-as
Biciklidbe? Tipust irjá má, azt talán az Okosak tudnak mondani valamit!