Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

http://sportmotor.hu/motoros_v...


nézzétek meg pls!és szavazatok meg kommenteljetek :D
Az nagyon sok 5e-be van vaterán egy jo motor.
Ennyit nem szándékozok rá költeni, de azért köszönöm.
Srácok, valaki segítsen rajtam, hol található az a fogaskerék amit beillesztettem:S
-Apuci- nem cserélünk motort?:D van videó az enyémről :D nagyon bejön ez a kék narancssárga :D
És ez a jó válasz majd ezek után jöhet az állítgatás .........
Ejnye!Direkt leírtam hogy figyelj az összerakásnál mert csak egyféleképp lehet fölrakni a nyomólapot.Ha nem jól rakod föl akkor ezeket a tüneteket produkálja.Tehát visszalazítod a kis csavart kitekered .Utána lelazítod és kiveszed a rugós csavarokat.Majd meglesed a kis jelölést ami neked a nyomólapodon egy kis kör alakú jelzés és alatta lévő bordáson is van egy ilyen azokat szembe állítva felrakod és majd csodát látsz.Mert jó lesz.
Annyira kell a csavart (kiakasztott bovdennel) beállítani, hogy épp ne érjen hozzá a karbi házához...
Utána mehet fel a bovden, felül visszaállított állapotban, és az alsó menetes orsóval állítjuk be a körülbelüli hézagot nagyolva.
Majd a felső menetes orsóval finomítunk.
Később lamellakopás esetén is a felső menetes orsóval megyünk "utána".
Stimm?
Apuci eladó vegyél fel msn-re és megtárgyaljuk
A Dt-t is eladó :)

http://motor.hu/motor_vpage.js...

tibix21@freemail.hu
Skacok, ez a 16 fogas fogaskerék hol található a blokkba?
Sajna egyik válasz sem jó eddíg............
Azzal az anyával állítod be a holtjátékot. Minél jobban megfeszíted, annál szorosabban húzza össze a lamellákat. Új szettnél nem kell nagyon betekerni...behúzott kuplungnál emeljen ki ahogy kell. Ennyi.
Sajnos az R-es DTnél nem kívülre tették ezt az állító csavart, hanem csak a dekli leszedésével lehet állítani a kuplungpálcán...
Márka Társak!
Mi a rák nyikorog a DT-k hátsó telója fele? Szét szedtem mindet darabokra, atomra bezsíroztam de még most is van egy pici nyikorgó hangja! Aki tud vmit az irjon!
Külön is kell mozognia! A csavart valahogy úgy próbáld meg betekerni, hogy ne feszüljön és jó legyen a kuplungod...de majd az Okosok megmondják!
Na megjött a lamella és bele is raktam! A képeken majd lássátok hogy a nagyon kis vékony tengely ami az 5 db rugós csavart fogja
mennyire kell betekerni? Mert most meghúztam őket és így is olyan könnyen jár a kuplungom mint ha a kuplung karból kiakasztottam volna a bovdent és méghozzá nem is mozgassa a lamellákat, meg ahol az 5db-os rugós csavar van nem mozog egyben a kuplung kosárral, mikor leszedtem meg egyben mozgott és a kuplungot is behúztam akkor látszódott hogy kiemeli!
heló.mekkora méretben kellene
hogy le bírják pontozni a videómat NÉZZÉTEK MEG PLS KOMMENT MINDENT :D
Alkatrésznek DT 50
Hangulatos képek...Hol van ez a hely? és bámmeg öcsém rövid nadrág-rövid póló he?
van vidim..komment pls :D
Helps pls!

Tudom, tudom kényes téma, de kénytelen vagyok felhozni. NEM használom NGK gyertyával a 80asomat (és nem is fogom, mert horibilis tapasztalataim vannak). Most Magneti Marelli cw7lp van benne, ilyet akartam újat venni, de sehol sem találok. Mi a véleményetek, milyen gyertyát (márka/típus) lehet még egy 91es 80as vizesbe belerakni?
Egyik tesztben írja a srác, hogy 3 pólusú gyertya van benne. Szerintetek?
Igen középsőnek, és a keskenyebb lamella alá.
A vastag alá be sem fér...
Ja és még annyi, hogy utcai gumit ha valaki tud olcsón kérem jelezze
Na kezd a dt az én ízlésem szerint alakulni Ma kapott ledes hátsólámpás és farokidom toldatot, új első sárvédőt, mini indexeket. Még a 17-es kerekek lennének az álmaim csak hát küllőset nem nagyon találni.

Szerintetek a króm felnin hogy nézne ki a felnicsík? Fehérre gondoltam, vagy kékre.
akkor honnan tudnék szerezni ilyen fogaskereket, vagy kuplungot? És körülbelül mennyiért?