Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

+ Képek a bukóról....
Hello mindenkinek a héten péntekig nagy ÁRKEDVEZMÉNY az alkatrészeknél, mivel úgy fest hétvégén megyek nyaralni

- úgyhogy akinek kell dt alkatrész az... :

YAMAHA DT 80 (vízhűtéses) ALKATRÉSZEK !

Még mindig vannak eladó alkatrészeim, gondoltam frissítem a hirdetést, csináltam új képeket, leírom mik vannak még :

Blokkból :

lendkerék, főtengely (hibátlan, de a hajtókar cserére szorul), kuplung oldali dekli,

Egyéb :

komplett váz, első fékbowden, hűtő, hűtőidom, lábtartók, fékpedál(hátsó) :),
láncvédő, blokvédő(haspáncél), csomagtartó(hozzátartozó idom), első teleszkóppár, központi teló, hátsó keréktengely(láncfeszítők is), kormány befogó, első sárvédő, tank

kb ennyi van lehet még van 1-2 apróság amit nem írtam úgyhogy lehet érdeklődni

Postázni tudom 2 féle módon :

1. utánvétel

2. postai rózsaszíncsekkes befizetés után


+ Eladó egy sima Cross Bukó+Szemüveg ( a bukón 4 helyen arany színű Fox levonók vannak)...

ELÉRHETŐSÉGEIM :

Mobil : 06303462198
E-mail : gabi910617@freemail.hu (ez az MSN-em is)
ügyes vagy...
Honda CR fórumban megtaláltam a leállító gombos témát
Jaaa! Amúgy semmi
Most jöttem haza Majd este megint.
Mi a gond?
Te mér nem motorozol?
Ha egy sima váltókapcsolóról van szó akkor elektronikai boltba besétálsz és nekiállsz keresni olyat ami elfér, és a piros gombot rá tudod ragasztani
igen javítható! pofa be ez van! ami nem kell azt fölraktam
Pl.: egy szétesett leállító gomb ami javítható?
ha valakinek kell dt-hez alkatrész szóljon! főleg 125-öshöz van! egy pár
Helló!

Nem tudja esetleg valaki, hogy DT125R-be milyen kuplung csapágy való?
6204-es típus. Csak azt nem tudom milyen jó oda c3,c4 vagy milyen. Nekem egy félzárt Koyo van ott.

Meg esetleg ha tudna valaki ajánlani egy jó Koyo, vagy Skf csapágyat áruló, postai úton szállító boltot, megköszönném!

köszi
A 80asok teljesítménye eléggé egységesen nem szokott 8-9 pacalnál több lenni, ennyi az mbx-mtx, ns1, rg, Zündapp, Puch satöbbi.
Igen lehetséges. Nekem még anno volt egy DT 80 MX 2 -m az 7,8 LE volt a papírja szerint. 1983-as volt. Az még léghűtéses volt, de semmi baja nem volt soha. Simson után maga volt az álom. Olyan mocit nem is láttam már régóta csak MX 1-eset.
Az igen.... Akkor nekünk szériába ilyen 9-10 fele lehet...
ja és az övé amikor együtt megyünk jobban megy mint az enyém, igaz én 20 kg val nehezebb vagyok. és persze nekem gyári rezo van.
Energy15-é felújított blokkal, gianelli kipufogóval volt mérve és azthiszem az volt keréken 10,5le.
Valóságba amúgy már a lassan 20 éves kis80-asok hány LE körül lehetnek?
azé az a 15 le elég optimista na jó ,végül is hirdetés...
DT 80
Eladó a haverom DT 80 LC2-je
http://www.kepesmotor.hu/motor...
dt-alkatrészek! kukkantsatok be!