Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_dt_lc_ii-3978326
Felépitésileg stimmel az enyémmel teljesen, csak nem van benne elektronika.5-be megbizniszeljük?
Hát 45ért komplett blokkot veszel öcsém
Hello srácok!
Nagy bajban vagyok, következő dolog történt velem:
Beakartam rúgni a motort, mikor szorult egyet a berugókarom majd leleffent. Szétkaptam a blokkot, a rugó jó, viszont egy 16 fogas fogaskerék ami valószínüleg a kuplung hátuljára volt rámarva gyárilag( legalábbis szerintem) 3 darabra tört. Elmentem szerelőhöz, aki azt mondta ilyet nem fogok kapni külön, csak kuplunggal, mivel arra van rámarva. Valaki tud nekem segíteni, mennyire van igaza, éshogy honnan tudnék kuplungot venni, valamint mennyiért? Mert ő azt mondta, hogy tud újat, de az 45ezer :S
Most gondolkozok hogy írtad tedd középre! A keskenyebb lamellának a közepébe? Azt tudom hogy az egyik olyan és közepébe kell vagy a 7 db közepére azaz 4.-nek?
125-ös dt hátsó fogaskerék 49fogas:5500ft/csak rendelésre
márcsak 125-ös dugóm van ha kell hívj:tel:06209103659
OK! Még mindig nem hívtak hogy megjött volna, pedig pénteket mondtak....
50-80-125 dt-hez dugattyú levegőshöz és vizeshez is ólcsón.ár:telefonon-06209103659-
Ezen a képen talán te is látod, hogy az érzékelőn teljes kör és a motoron van félkör alakúra megcsinálva a fogaskerék helye::
Nézd meg a lamellákat!
Csak az egyik alá megy be!
Egy van ami keskenyebb!
Tedd középre!
bitang pusztulatosan jól néz ki
A tegnapi gurulás:
Na köszi hogy írtál, pont most akartam kimenni fotózni hogy az mi lenne, akkor rezgés csillapító rugó! Nekem úgy volt hogy belül a 2. lamellánál! Akkor pont a közepéhez rakjam? Vagy mindegyik lamellának a közepénél kellene lennie? Mert csak 1 db volt!
Engem érdekelne a láncvédőd, és a csomitartód.
5000.-+ postát rászánok.....
Kuplunglamellát nem! kell járatni....
7,5 dl olaj megy bele.
És a lamellák közötti vaslemezek, melyeken púposítás található, a 360 fokban el kell osztani, és úgy kell berakni.
6 darab van benne, és 60 fokonként.
A kis lamella, középre megy, és az alá a rezgéscsillapító rugó.
Már ha volt benne ilyen...
Majd ha egyik este nagyon nem tudunk mit csinálni, kipróbálom :D
rakj bele másik olajat... Q8 scooter-ert használok nincs szaga... haverom castros power1, meglehet fulladni tőle a repsol scooter meg belemegy a ruhába de nem büdös. Hiába teszel rá még csövet a légörvény ott marad mögötted. Ha ügyes valamelyik haverod akkor elindulsz vele hidegen jól füstöl és autónak a fényében látszik a légörvény..
vagy esetleg csere érdekelne nagyobb endúróra crossra ráfizetéssel.

Előre is köszi a segítséget hátha lenne:)
sziasztok!

Nem tudtok valakit akit érdekelne a gépsárkányom?

http://motor.hu/motor_vpage.js...
Én meg olyat kérdeznék, ha lehet, hogy am6-os hengernél, hátha van rajzod.
Hogy a perselynek vagy nicasilos esetén alu blokkfélbe belógásának mélysége, illetve külső átmérője.
Illetve egymástól a tőcsavarok távolsága.
A löket meg ha jól tévedek 39mm.
Előre is köszi!
Köszi, de megoldódott a probléma még délután, hála istennek nem kellett az összes vizet leengednem, mert ahogy lehúztam a gumicsövet a vasról a hengernek támasztottam így benne maradt, a vízpumpa kupakot muszáj volt leszednem, és sajnos a kipufogó rendszert is! Nem tudom járatni kell majd a lamellákat (arra gondolok mint a fékbetétek hogy ne égjen fel egyhamar)? És olajat mennyit érdemes beleönteni? Holnap rakok fel szerintem 1 képet, amit nem tudok hogy mi szerepe lenne a lamellák között!
Jó lett ám a berúgó mehanizmus!
Elkészült a motorom VÉGLEGES-en! Már csak a bejáratás van hátra... http://sportmotor.hu/motoros_k...
nem masszázsolajat láttál?