Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A kérdésedre nem tudok válaszolni, de más se fog, még ha tudna is, mert az adatlapod nincs kitöltve, de még csak a kérdésbe se írtad le, hogy 50, 80, 125 motorod van.
Hello Uj vagyok itt:)

Tudtok nekem segíteni
hőgombát hol tudok venni olcsón meg menyibe kerül?:
Skacok, még mindig nem tudja senki, hogy az a fogaskerék amit beszúrtam egy oldallal előrébb, az micsoda, és, lehet-e külön kapni? Mert addig nem tudom berúgni a Dt-t
jó állapotú gyári dt indexeim vannak eladók (nincs repedve csúszva olvadva stb)
precízen be vannak ledesítve 5x4 led darabonként
10v nál már jól látható, 18 voltig simán bírja led melegedés nélkül
alkatrész árban eladóak a 2 pár 12 ezer
Ha még rádobsz vagy 2 K-t......
igen, enélkül van össze rakva. Elméletileg köze van a berugókarhoz és a kuplungohoz. szerintem ez köti össze őket, és mivel ez letört, a kuplung kar pedig letyeg már, bár a rugó még vissza húzza, csak nem lehet berúgni a motort. én abba bízok, hogy valahol lehet ilyet külön is kapni, nem csak kuplungal. Csak jó lenne, ha itt egy motor szerelő is megtudna ebben erősíteni.
És most anélkül van összerakva? Vagy miért nem lehet összevetni a kuplunggal, hogy nem-e csak simán bele lehet rakni, szerintem ha nem szétszedhetőnek szánták, egybeöntötték volna, nem csináltak volna fület neki. No mindegy, nem akarok hülyeségeket beszélni, nem tudom ennél mi hogy van.
hát bazz nem jó na mind1 minek supermoto kerekei vannak benne vagy átfüzted?
veygél fel te
wencynos@freemail.hu
én be vagyok jelentkezve
nem tudok rád írni, mert nem vagy bejelentkezve
fent vagy ha igen írj rám mert én nem tok
köszi
martin schonher
állítólag a kuplung belülső felén van, és összeköti a berúgókarral a hajtást. ,,Állítólag" bár bízom benne, hogy nem, mert akkor csak egybe tudom megszerezni a kuplungot, de egyenlőre azt sem tudom, hogy honnan, meghogy egyáltalán mennyiért mehet :S
Nem igazán értem, a kuplungra hova menne rá egy ilyen fogaskerék. (Igaz nem ilyen motorom van.)
felvettelek!
wency nem adnál egy email címet vagy msn-en címet privátba lenne pár kérdésem a sm átalakítással kapcsolatban előre is köszi
plusz, hogy egyáltalán, hogy hívják ezt a fogaskereket hivatalosan, hogy utánna tudjak neten nézni
csak arra lennék a legjobban kiváncsi, hogy valóban egybe volt-e öntve a kuplunggal, és ezért lehet csak egybe kapni(mint a szerelőm állította), vagy lehet-e valahol venni, vagy csináltatni? Amúgy köszi a linket!
Hát nem tudom lehet e olyat találni, de ha nem találsz akkor kérdezd meg hogy ők mennyiért csinálnak. Ja és láncot és lánckereket is csinálnak. Görgőslánc
Srácok valaki mondja már meg légyszi, honnan eshetett le a blokkból ez a fogaskerék, és tudok-e egy darabot venni valahonnan belőle, vagy csak komplett kuplunggal?Mert állítólag azon volt fenn rámarva, és csak egybe lehet kapni!
Na így már értem! Köszi tényleg a segítséget! Majd msn-en még dumálunk, mert ez még csak a tesóm motorja Nekem is van Dt-m csak még építem, de ott majd a Power szelepről kérdezek!
fuhh köszi akkor jól emlékeztem és jó belső gumit vettem mégegyszer kösziiii :D
21
Sziasztok megtudná nekem mondani valaki hogy Yamaha DT 125 LCII (elöl tárcsa, hátul dob)-nak mekkora az első kerékmérete? 20 col vagy 21 col? Fontos lenne köszi!