Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szóval légszűrő fedél nélkül jó? De gondolom a motor már megvan egy ideje, és ez a gond most jött elő nem? Mert akkor csak tele ment retekkel a légszűrő vagy a karbi.
pár hete már irtam hogy elfogy az erő 8000 fele, Apuci irta hogy ujjazzam meg a powert.Na hát majdnem neki is álltam mondom még meleg,megnézem a légszőrőt nem e mozdult el..ott aztán minden rendben volt..na akkor mondom jöhet az álatkodás beindítom fedél nélkül..és láss csodát...Hirtelen ugy pörgött mint fater kezében a Still.120 al simán ment,igaz egy kicsit hörgött már max gázon de nem durrogott mint egy simson amibe kivirágzott a gyertya ugyhogy nem elektronika
helló teleszkóp szimering meg porvédő kéne nekem 80-as dt lc2 menyi lenne és mikor érkezne meg leghamarabb?
sziasztok
a teleszkóp szimeringnek a mérete 36*48*10,5
a prvédöt meg nem tudom Ű
kis segítséget kérnék
Olajpumpáról leszedtem a bovdent és az olajcsöveket is!
Na hozzákezdtem a szétszedéshez, de a dekni nem akar lejönni! Pedig az összes csavart kiszedtem, olajleeresztőtől a legkisebbig. A vízpumpának van 1 csöve vasból és átmegy a másik oldalra, ott 2 csavar fogja, azt is ki kellene szedni? Mert már teljesen rossz! (2. kép)
Elkészült a DT-m! Aránylag jó lett kivéve a 2 órát....a KM mutatója nem mért, a ford mérő meg egy 1000-ressel kevesebbet mért... Szétszedtem mostmár elméletileg jók...aztán kezdődhet a bejáratás!
GI: http://sportmotor.hu/motoros_v...

persze nem 100%-ig yz...de ez van,ennyit tud a dt
AHA

na tudtam hogy nem stimmel valami....akosapriliaék,társaival együtt fideszesek....persze,támogassuk csak a kisebbséget(cziga....zsid...)
ezért lett csak 3. a jobbik...
szintén 125-ös, csak valószínüleg a régebbi kiadás. Van jobb, meg bal kipufogós is.
Akkor viszont milyen DT ez? Csak mert nekem teljesen mas es a masio oldalon van, nem lattam meg ilyet. Bar az enyem 125os, nem tudom ez mekkora.
szvsz de
És ezzel olyan hangja van, mint egy Dt-nek. :) sajnos abból oylat nemigazán lehet csinálni, mint amilyen egy yz-nek van, komoly belenyúlás nélkül :)
HA valakinek van jó állapotú első-hátsó kerékagya féktárcsákkal az kérem jelezze komplett kerék is jó, Dt125R-hez valót keresek.
semmi gond, akkor én is pörögtem rendesen, felejtsük el! :D
Nemtudom, hogy a gyári-e, de kajak kúrva jó hangja van, nekem nagyon tetszik.
Ez nem gyári dob?
na csak azért mert nekem is ugyan ez van rajta...
(bocs a multkori drz-s ért,nemtudtam tényleg)
Magát a dobnevet nem tudom, így vettem át, de nagyon brutális hangja van attól függetlenül, lehet kivan belezve, vagy nem tudom, még nem bontottam meg. Mióta nálam van egyszer már átlett teljesen hevítve.
tudom,tőled tilos kérdeznem...de nemtudhatom,így csak megkérdezem
milyen dob ez? mert ez van rajta nekem is
mint egy Yz-nek, nagyon kemény, majd csinálok róla videót is!
milyen? 50-es, vagy 70-es, amúgy használt nincs nálam, csak új
50-es 18970.-Ft
70-es 40470.-Ft
Ejjha! Nem semmi a gép. Milyen hangja van ilyen kipuval?
A lomisferinél van egy távolról 70-esnek tűnő kartermembrános aluhenger, fej nélkül, segédkipukkal, asszem 5 felöntős. Jónak tűnt. De így hirtelen furatra nem emlékszem.
Robogotuning!

Nem tudsz véletlenül használt AM6-ra való hengert?
akosaprilia és rota újabb szarjuk...mit akarnak?
leírtam,hogy ott apriliaéknál van kb 40 hsz...itt meg mennyi
sértődés szaga van

JA és persze veri a 125 dt-t
Úúúúúú az mxoutletben igen nagy akciók vannak
Valahogy fel kell jutnom bevásárolni
Pusziért vannak szinte a cuccok link