Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ezt Matistibi-nek szántam
más gyártó, írj egy e-mailt
aruhaz@robogotuning.hu
tilt az a gyümölcsös gépen van :)
Leszabályzás meg nincs a folytatlan dt-ben.

Power megy rendesen? :) Kell az bele, mint falura villany :)
nekem még nemvolt ilyen gondom...rakjatok bele rendes olajat vagy nemtudom
VAGY az enyém nem kap rendes kenést
használj "epres" olajat. Eddig motul-ból ,meg Ipone-ból láttam olyan 3 ezer literje. Attól valamennyire eper illatú leszel... bár az eperillat kicsit langyos, de lehet a csajodnak bejönne..
Jovan, akkor ez kozos vonas a DTkben :)
Ez nálam is ugyan így van...meg mindenkinél..a haveri körömnél! Egész nap ma is küldtem haza érek...Anyám egyből, vedd le a ruhát azt dobd ki az erkélyre mert már megint büdös motor szagod van!
mért "tilt" a motorom 7 ezres fordulat után , cseréltem gyertyát mert elromlot aszthitem aza baj ,de nem pls help!
(vagy az lehet hogy nem tekertem be eléggé a gyertyát?)
te vagy a szar
70-es kellene, de 40-ért kurva sok.

Nemértem, hogy mért van ekkora ugrás a két henger közt.
hello!Valaki tudna segiteni abba hogy hol lehet venni DT 80 LC2-re sport kipuff rendszert..és hogy milyen.meg menyiért
Fene tudja, nálam aza a gáz, hogy volt rajta valószínűleg, csak szépen igényesen levágta az egyik tulaj és hát most olyan, amilyen. Meg büdös.
Ht igen...ami szar az szarrrrr....
Sztem tegyél bele traktor telót
nincs nrkrm sem adatom hozzá, de ha megmondod a méretet akkor tudok adni, porvédő, az nem biztos, hogy lesz, csak szimering
http://www.google.hu/imgres?im...

ezzel kéne megpróbálni...simán lehet ilyent csinálni otthon kis érzékkel szerintem,és a hangja is más lesz tőle
amugy ha még + csövet raksz akkor csak visszafolytod nem? bár ez kérdéses,nemtudom csak ötlet
te hallod ez szerintem típushiba.nekem van egy táskám amivel mindig barátnőmhöz megyek,az már olyan füstszagú hogy kolbászt lehetni csinálni benne. amugy nemtudok megoldást énis birom
kis darab vas,visszafelé lefele leginkább- hajlítva...
nemtudom érthető-e,ha nem linkelek képet
Arra nem tudotok valami megoldást, hogy ha elmegyek motorozni, akkor mire hazaéek, olyan jó benzines füstszagom van, hogy mindenki oda van, hogy büdös vagyok :) Engem annyira nem zavar, de az a baj, hogy az utasom is, meg bármi, amit viszek a motroton. Ez normális egy 2Tnél vagy az elcsesztt kipufogóm miatt lenne? Esetleg egy kis hosszabbítás segítene rajta, hogy ne legyek ilyen büdös?
Tudom, hogy hülye kérdése, de hát ez is probléma
YAMAHA DT 80 (vízhűtéses) ALKATRÉSZEK !

Még mindig vannak eladó alkatrészeim, gondoltam frissítem a hirdetést, csináltam új képeket, leírom mik vannak még :

Blokkból :

lendkerék, főtengely (hibátlan, de a hajtókar cserére szorul), kuplung oldali dekli,

Egyéb :

komplett váz, első fékbowden, hűtő, hűtőidom, lábtartók, fékpedál(hátsó) :),
láncvédő, blokvédő(haspáncél), csomagtartó(hozzátartozó idom), első teleszkóppár, központi teló, hátsó keréktengely(láncfeszítők is), kormány befogó, első sárvédő, tank

kb ennyi van lehet még van 1-2 apróság amit nem írtam úgyhogy lehet érdeklődni

Postázni tudom 2 féle módon :

1. utánvétel

2. postai rózsaszíncsekkes befizetés után


+ Eladó egy sima Cross Bukó+Szemüveg ( a bukón 4 helyen arany színű Fox levonók vannak)...

ELÉRHETŐSÉGEIM :

Mobil : 06303462198
E-mail : gabi910617@freemail.hu (ez az MSN-em is)
köszi, ennyi fáradozás után legalább végre megvan a hiba..
Akkó viszont sokall.
Ha a kehelycsőtisztítás nem oldja meg, akkor a kisebb főfuvi lesz a megoldás....
Igencsak....
Először vedd le a gumicsövet, ezáltal leereszted egyben a vizet.
Csavar kiszed, cső kibújtat.
Csak ki kell húzni a házból, ha kivetted az 5-ös csavart.
senki se tudja a méreteket?teleszkóp szimering meg porvédő ?