Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csizmád van valami igen jóó?
sziasztok srácok! ha valakinek alkatrészre van szüksége, bármilyen(cross,enduro,túra motorhoz) vagy ruhára van szüksége...felszerelésre, az az adatlapomon található hirdetést nézze meg! üdv mindenkinek!
http://www.kepesmotor.hu/motor...
Már alakul, még a festés:D Jah, meg egy idom:D
Hali.
Azt akarom megkérdezni tőletek hogy egy 2003-as 125 ös Yz nek a kipuffrendszere rámenne az én Dt re? Ahogy néztem majdnem ugyanolyan a felfogatása hiszugyanolyan évjárat.
Nekem mindkét fogaskeréken van egy jel, aminek egybe kell mutatnia.
Ennyi az egész.
Helló!

Ha valaki ért a balansz-tengely jelre rakásához, kérem jelezze!
Vagy aki ért hozzá leírhatná, hogy mi a lényeg.
köszönöm

A balansz fogaskereke egy C betűvel van megjelölve, a kisfogaskerék X-el, ahogy a képen is látszik.
Ha öntvény akor rizikos és kurva drága hozá a pálca meg speciálisann kel egyszer apék hegeszteték fpnpkének a motorcsoanak lbokott de sokba került az anyag hozzá:D :D sztem vegyél egyetboltba egy utángyártottatt:)
Erre gondolsz?
A fogaskerék ahogy rajta van az érzékelőn fél kör alakú?
Gyújtásráadáskor be tud csekkolni de menetközben kb olyan 8-ezres fordulatnál kez el dadogni.Olyan mint ha ki akarna fogyni a benzin.1 másodpercig húz 1 másodpercig visszaránt és ezt csinálja egyfolytában..így a végsebessége is csak 90 lett.ezelőtt nem volt semmi baja a powernek.de nem tudom hogy most azzal van e a baj.fogalmam sincs hogy mit csináljak vele.Mert láttam ez előbb 1 cagiva mito-s videót és azt írta hozzá a , hogy az övé fordulaton dadog a nagy fúvóka miatt.hogy ennek is az e a baja. fogalmam sincs .Tegnap mikor szétszedtem a karbit én nem nagyon tudtam kinézni hogy a főfúvóka hányas lehet .3 jegyű volt az 1. az 2-es a 2. szám az 1-es és volt még egy 0-hoz hasonlo de nem nulla volt hanem egy négyzet benne egy ponttal.Lehet hogy 210-es de szerintem az már nagyon nagy főfúvókának
Elérhetőségeim :

Mobil : 06303462198
E-mail : gabi910617@freemail.hu (ez az MSN-em is)...
+ Eladó egy sima Cross Bukó+Szemüveg ( a bukón 4 helyen arany színű Fox levonók vannak)...
YAMAHA DT 80 (vízhűtéses) ALKATRÉSZEK !

Még mindig vannak eladó alkatrészeim, gondoltam frissítem a hirdetést, csináltam új képeket, leírom mik vannak még :

Blokkból :

lendkerék, főtengely (hibátlan, de a hajtókar cserére szorul), kuplung oldali dekli,

Egyéb :

komplett váz, első fékbowden, hűtő, hűtőidom, lábtartók, fékpedál(hátsó) :),
láncvédő, blokvédő(haspáncél), csomagtartó(hozzátartozó idom), első teleszkóppár, központi teló, hátsó keréktengely(láncfeszítők is), kormány befogó, első sárvédő, tank

kb ennyi van lehet még van 1-2 apróság amit nem írtam úgyhogy lehet érdeklődni

Postázni tudom 2 féle módon :

1. utánvétel

2. postai rózsaszíncsekkes befizetés után
Tessék a képek:
A végállás érzékelőt fényképezd már le több szögből is mert lehet nem egyezik az enyémmel, aztán ha egyezik megbizniszeljük
Powereddel mi van? Veszel másikat, vagy kicseréled azt a szart?
Hogy dadog menetközbe vagy mikor gyújtásra teszed és nem tud rendesen becsekkolni csak remeg?Ha az utóbbi áll fent akkor szar az akksid töltsd fel.
Jah néztem már....nagyon beteg egy gyerek! Kíváncsi leszek az ON-BOARD VIDEÓJÁRA!
Még anno...simsonnál sikerült...jah nem is romettnél, faszán vissza görbítettük az fasza volt!
Háát, a hengerba lekfejjebb csak kalapálni lehet:)
Ha volt oylan, aki azt mondta, hogy annak nem illene szorulnia akkor az én voltam:)

Amúgy meg, kalapálhatod akkor is, ha bemegy a csapszeg simán, kérdés mi a cél, ha a hajtórudat kavánod elgörbíteni, akkor jobb móccer nincs is:)
nekem meg zörög...de még megy

másik meg nem volt ma fuvar...belestem ide

http://sportmotor.hu/motoros_v...

... most sírjak vagy nevessek rajta?
utóbbi
Multkor asszem ti beszéltétek meg, hogy a hengerbe a csapszeget hogyan kel bele rakni, meg nem szabad elfordulnia...nem de? A helyzet az, hogy a zsír új dugómba a csapszeg szépen belecsúszik...kalapálni nem is kell!
Cááááá:)
Beszédhibás
Hellosztok.Nem tudjátok hogy ha a power csak dadog akkor annak mi lehet a baja?