Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Először nézd meg a gyújtáskapcsolónál jön -e ki pozitív....
Lehet valami szétcsúszott a fejidom alatt...
megmozgattam a vezetékeket amit elértem és semmi
ja és feltöltöttem az akksit is és semmi változás
Akksi kontakt......
Magyarul nem tudsz annyit nyitni rajta a bovdenekkel?
Azt is fotózd le, ha leveszed az oldalidomot, hogy nyitott, és zárt állapotban hogy áll a "bovdenmozgató csiga".
segítség!
Mi lehet a gebasz?
tegnap óta csinálja, hogy nem működik a műszerfal világitás, duda, üresjelző, index csak ha 3-4000 fölé pörgetem. Az elöbb járó motornál kigyulladt párszor az üresjelző meg a mszfalvilágitás, de ahogy dudát vagy indexet rákapcsoltam rögtön semmi még az is elaludt. ja és az index se villog csak ég 1folytába ha ráteszem de az is csak fordulaton. Elötte ment minden akksiról még az index is villogott álló motornál is!
sziasztok
tegnap lettem kész a Dt-mel(henger fúrva,új dugó,gyűrű,csapszeg.)
összerakásnál észre vettem,hogy a power "teljesen nyitott" állapotban sincs teljesen nyitva.Ez lenne a power folytása?Hogyan lehetne (elektronikusan) ezt kiiktatni? Az első képen a teljesen nyitott állapot látszik a másodikon pedig a "folytott".
Az enyém 50-es
YZ!
Tegnap volt fent SPortmotor-Apróba egy motorhibás 170-ért irányárban.
Tendőszorulása volt....-elkelt
Sziasztok!
nem tudtok olyan céget aki veszprémben vagy zircen motorok hengerfej sikolásával foglalkozik?
köszi előre is a válaszotok
Hát nem mert ami azt illeti most kb. 110 ezer ft nál járok és még kb. az alkatrészek 30% a megvan és maxx 80 ezerért ha eltudtam volna adni...
Nem jártál volna jobban,ha egyben eladod?
---------------
Valaki nem tud eladó YZ-t?
+ itt a hirdetés linkje is :

http://racing-bazar.hu/motorke...
YAMAHA DT 80 ALKATRÉSZEK ELADÓAK !

Még mindig vannak eladó alkatrészeim, gondoltam frissítem a hirdetést, csináltam új képeket, leírom mik vannak még :

Blokkból :

lendkerék, főtengely (hibátlan, de a hajtókar cserére szorul), kuplung oldali dekli,

Egyéb :

komplett váz, első fékbowden, hűtő, hűtőidom, lábtartók, fékpedál(hátsó) :),
láncvédő, blokvédő(haspáncél), csomagtartó(hozzátartozó idom), első teleszkóppár, központi teló, hátsó keréktengely(láncfeszítők is), kormány befogó, első sárvédő, tank

kb ennyi van lehet még van 1-2 apróság amit nem írtam úgyhogy lehet érdeklődni

Postázni tudom 2 féle módon :

1. utánvétel

2. postai rózsaszíncsekkes befizetés után
Valaki tudna nekem felvilágosítást adni egyébként a DT 50-ről?
Hogy szuperál, hogy fogyaszt, mekkora, vannak-e gondjai, ilyesmi, előre is köszi.
Eladó yamaha DT 50-est keresek Miskolc környékén!
Nem volt ideje lejönni köszönni az emeletről..
Hát szabad ilyet?!
Miután ő leszippantott, te is őt? :)
GI!
Most már kvittek vagyunk. Remélem tudod mire gondolok!
Jah jó az te voltál hogy olyat keresel
Tudok jobbat...Fogod magad és elmész DOLGOZNI
?
Inas?
nemértem...
én annyit tudok hozzá szólni, hogy én mikor csin. (nekem is szét volt rohadva a lenti csavar) KICSERÉLTEM :)

+ a telószimeringeket is 2000 ft volt a 2 db ha jól emlékszek...

+ ha érdekel valakit el is adók a telók XD
Felül kéne lennie egy kis műanyag kupaknak HA megvan még. Azt kiszeded. Alatta lesz egy nagy fém kupak. Azt benyomod és találni fogsz egy seeger gyürü szerüséget. Kiszeded, és a kupak amit nyomva tartottál fel fog jönni a rugóval együtt. Ezzel meg lesz a rugó. Alul van egy 6-os fejü csavar ami valószínűleg bele lesz rohadva! Hehe Kitekerd és lejön az alja majd cserélheted a szimeringeket.

U.i.: én raktam felül bele egy pici toldást, hogy keményebb legyen a rugó. Olajokhoz nem nagyon értek de én MOL-osat raktam bele /hidraulika olajat/
Remélem tudtam segíteni, ha valami nem világos írj!
jah és milyen olajat kéne belerakni? hidraulika olaj?-teló olaj de abbol milyet? hogy kicsit keményebb legyen vagy aba hogy vannak a besorolások? elöre is köszike