Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok dt 80 lc2 telójának hogy kell neki esni? mert szimeringes
a harmonika alatt van a a porvédő gumi azt kell kifeszíteni utánna meg már jönek a ski zégerek vagy mi? nézegetem a szerelési útmutatót de anyira nem bonyolodtam bele
http://www.smartbarre.com/insc...

pézzkeresési lehetőség..
Kössz szépen az infókat holnap szétszedem és megnézem. Remélem javítható lesz.
Ismerős.... a hátuljában van egy végállás-kapcsoló.
Ellenőrizd a forrasztásokat.
Érdemes az elektronikát is szétszedni, ott is ellenőrizni!
Amibe a motortól megy az 5 szál, ha jól láttam...
Az inas rakott fel múltkor az nem jó?
http://exabike.com/en/index.ph...

Ilyen cdi-t keresek még mindíg
Pontozzátok egy 10-es skálán kicsi táltos paripámat
http://sportmotor.hu/motoros_k...
Vesz egy rosszat és átcseréli.Van egy rosszam ha érdekel
Nemtudom hogy az jó-e benne de szerintem jó mert az elektronika szar benne
És azzal tud valamit csinálni?
Gecó képzeljétek el, hivtak a haverok motorozni, mondom jóvan jó idő van.Mentem pár utcát mondom valami nem stimmel mert igen megy.Leszedtem a power fedelét és láss csodát életre kelt a power motor.Ami azért vicces mert beleraktam, becsekkolt csak lassan, feltöltöttem az akksit, utána járattam a motort vagy 10 percet mentem egy kört és szar volt.Szerintem az akksinak alacsony volt a töltése és most töltötte vissza.Úgyhogy most bazira örülök
Mi van itt gyerekek?Mi ez az egymás sértegetése?
Hali!
A végállás érzékelő rossz benne ami a motor mellett van az a kicsi henger.Amin a nagy fogaskerék van.
YAMAHA DT 80 (vízhűtéses) ALKATRÉSZEK !

Még mindig vannak eladó alkatrészeim, gondoltam frissítem a hirdetést, csináltam új képeket, leírom mik vannak még :

Blokkból :

lendkerék, főtengely (hibátlan, de a hajtókar cserére szorul), kuplung oldali dekli,

Egyéb :

komplett váz, első fékbowden, hűtő, hűtőidom, lábtartók, fékpedál(hátsó) :),
láncvédő, blokvédő(haspáncél), csomagtartó(hozzátartozó idom), első teleszkóppár, központi teló, hátsó keréktengely(láncfeszítők is), kormány befogó, első sárvédő, tank

kb ennyi van lehet még van 1-2 apróság amit nem írtam úgyhogy lehet érdeklődni

Postázni tudom 2 féle módon :

1. utánvétel

2. postai rózsaszíncsekkes befizetés után
Így elsőre a vezérlésénél keresném a gondot.
Ha beállítaná valami hozzáértő akkor nem fulladna. De miért akarsz rá nagyobb karbit? Ha GP csapat állítaná be neked a nagyobb torkú karbit, akkor is csak hangyafasznyival menne jobban, lehet seggre meg sem mondanád. És mielött bemondaná valaki, hogy 3x annyit enne, ez sem igaz, kb dekára ugyanannyit kajálna.
ugyanannyi jogom van-ha nem több...ki is van itt régeben?-
csak te poén kategóriába bennemaradsz,a másik két kis kotorék meg szánalmas...
Szerintetek ez mitől van?
Egyik napról a másikra ilyen lett a powermotor, azt vettem észre hogy begyűrte a kábeleket szétszedtem és csak forog nem zip zuppol.
Az akksit töltöttem 2 napig és most hogy összeraktam azóta ilyen, de sztem annak nincs köze hozzá. Meghalt a motorja vagy mi lehet vele gond? Itt a video a problémáról:

itt sem volt baj... bejöttetek 3-an aztán beszéltek hülyeségeket.. oltogattok mindenkit
Nem a korához való....de ha hülyék vannak a fórumon akor mért is ne?! Most ha átnézel az edurocrossra akkor egész normális mert nem majmokkal van körülvéve
csika... lehetsz akárhány éves meg akármekkora rutinod... de azért amit itt csinálsz az nem a te korodhoz való..
Ne etesd a törpét
Babi képesbeszéde kissé érthetetlen néha a halandók számára.
Magyarul?
Don't feed the troll!

ha ezt betartjátok, nincs semmi gond.