Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ne huzadd neki...elvileg gáz nélkül is jól mennek
Azóta már ment a motor eleget,és tudom, hogy kell betenni egy dugót nyugi:D Annyira azért nem vagyok amatőr.
Ez a motor kedden este még ment. Szerdán szétszedtem a kormányt reggel, kicseréltem a csapágyakat. Délután meg felkerültek az idomok. Másnap, azaz ma reggel meg már nem tudtam vele menni. Elindult pöccre, azzal nem is volt gond, csak hiába húztam a gázt szépen lefulladt, mint ha sok levegőt kapna, vagy nem tudom. A karbit is kipucoltam teljesen, de utánna sem lett jó!
Kisfiam! Nekem is volt DT-m. Egy antikrisztus volt az a motor. És azért írok ide, mert itt nagyon sokan ismernek, nagyon sok jó és hasznos információhoz jutok. Kérlek, ne mondd meg, hova és mit írjak.
Köszönöm az értékes hozzászólást.
Üdv
Yahzee
Lehet...vagy eljegyzési gyűrűt raktál rá?
Te, nem tetted fordítva be a dugót
Csaba95, ha egy mód van rá, a te válaszod pedig végképp nem érdekel, ez ilyen egyszerű.
Nem kifejezetten tőled kértem segítséget!
Senki nem csodálkozik...egyszerűen nem érdekel
Ezt írtam délután:

,,Helló skacok!
Kellene egy kis segítség.
Elkészültem az idomokkal, minden patika, de a motor nem megy:S
Ne kérdezzétek,hogyan:S
Berúgom, felemgy kb 2500-3000-es fordulatra, aztán ha húzoma gázt meg lefullad. Gyertya jó benne, karbit kitakarítottam.
Gondolok még arra, hogy mivel kormánycsapágy csere is volt, nem lehet, hogy ott valami kábel a kormány elején(mivel a Wr fejidomot is rögzítettem) vmi nem jól kapcsolódik?
Segítsetek pls...."

Nem a Wr fejidommal van itt a baj, szereti azt a Dt :D
Csak kibaszott ideges vagyok már miatta, felfurattam a henger falát, új Prox dugót kapott 57.25-öst azt hiszem, már nem emléxem, megcsináltam rajt a telókat(annyira belebvolt rohadva az alulsó leeresztő csavar, hogy kikellett újra fúrni őket), megcsináltam rajt a kormánycsapágyakat is, feljavítottam őket, tegnap megkapta a supermoto idomokat, kellett igazítani őket pár helyen, de jók lettek azok is, Wr fejidomot is kapott, Küllős Sm szettet is, erre most meg megadja magát a berugókar késő estére.
Hát csodáljátok, hogy szétbasz az ideg?:D
Igy van...ne foglalkozzunk kicsikkel...
taknyosoktól nem!
nevetséges vagy bammeg!
Nem szeretnél?Miért tiéd a fórum?
úgylátom itt néhány felhasználónak az átlagéletkorukat nézve a 15-öt alig ütik meg.. de inkább nem írok semmit nem érdemes taknyosokkal foglalkozni..
Én is megmutatnám...Szép piros..most olajoztam a láncot
kár hogy nem laksz közelebb elmennék és megmutatnám a cserét;) de bírom az ilyet mikor szar taknyos veri itt a nyálát mert anyudék megvették a motort a segged alá bammeg.. és nem szeretnék hasonló negatív hozzászólást!
Apád a kis taknyos te majom...most mi bajod van szarházi? illedelmesen elmondtam a az ajánlatomat és erre te...hát szégyeld magad hülye tahó
mia faszt képzelsz magadrol it csorgatoda nyálada dt-dre biciglizni használnám azta motort it neképzelögyél hogy ijeneket irkálhac te monitorharcos
apád faszával szórakozz kis taknyos!
Am ha vkit érdekel.Foglalkozok motor tuningolásaall...most egy dt volt nálam ugy kihegyeztem hogy kiló 30-at ment és 50 es
Már modnotunk hogy gázolajjj...100w99,87
Szia.figyu engem érdekelne vagy egy kempingem ...meg kérdek rá 10.000
Akkor mondja meg valaki milyen olaj kell a váltóba és nem irok többet.
http://www.expressz.hu/secure/showAdvert.do?rid=1&aid=21803564&cid=46


Eladó a DT-m! áron alul 2005/6. havi
új főtengely.. csapágy meg nagyon sok minden ... telefonon vagy men-en a többit!
Bammeg,képed van róla?de nem myvipes