Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A hirdetésem itt is megtekinthető :

http://racing-bazar.hu/motorke...
Hello mindenkinek !
Még mindig vannak eladó alkatrészeim, gondoltam frissítem a hirdetést, csináltam új képeket, leírom mik vannak még :

Blokkból :

lendkerék, főtengely (hibátlan, de a hajtókar cserére szorul), kuplung oldali dekli,

Egyéb :

komplett váz, első fékbowden, hűtő, hűtőidom, lábtartók, fékpedál(hátsó) :),
láncvédő, blokvédő(haspáncél), csomagtartó(hozzátartozó idom), első teleszkóppár, központi teló, hátsó keréktengely(láncfeszítők is), kormány befogó, első sárvédő, tank

kb ennyi van lehet még van 1-2 apróság amit nem írtam úgyhogy lehet érdeklődni

Postázni tudom 2 féle módon :

1. utánvétel

2. postai rózsaszíncsekkes befizetés után
Helló skacok!
Kellene egy kis segítség.
Elkészültem az idomokkal, minden patika, de a motor nem megy:S
Ne kérdezzétek,hogyan:S
Berúgom, felemgy kb 2500-3000-es fordulatra, aztán ha húzoma gázt meg lefullad. Gyertya jó benne, karbit kitakarítottam.
Gondolok még arra, hogy mivel kormánycsapágy csere is volt, nem lehet, hogy ott valami kábel a kormány elején(mivel a Wr fejidomot is rögzítettem) vmi nem jól kapcsolódik?
Segítsetek pls....
Nekem AMBIKA van benne .Nekem bejött eddíg nagyon jó vele a gép 1000km van most benne.Csak sokat számít hogy fúrják meg a hengert meg hogy van összerakva.Valami rosszul sikerül pl az összerakás utána könnyű a dugóra fogni.
Ha jó olajat akarsz a gépbe akkor ilyet vegyél bele ez gépkönyv szerint is megfelel de egyébként is váltóba való.Én is ilyet használok.
Eladó yamaha dt 50 blokk alkatrészek 1998-2010-ig:
pl:
-50-es fúrható henger+hengerfej 8.000Ft
-50-es jó állapotú hengerszett 16.000-19.000Ft
-főtengely 15.000-18.000Ft
-kuplungszerkezet erősített lamellákkal 14.000Ft
-gyári membránház 3.000Ft
-karbonlapos nyitott membránház 5.000Ft
-malossi membránlapok 2.000Ft
-24-es Dellorto karbi 12.000Ft
-14-es Dellorto karbi 8.000Ft
-12-es Dellorto karbi 6.000Ft
-gumi nyitott szívócsonk 4.000Ft
-fém nyitott szívócsonk 4.000Ft

+minden ami egy blokkban van.
Ha bármi más kell, kérdezz!
További képek e-mailben.

Tel: 06-30-535-36-45 e-mail: 2csako@citromail.hu
Sziasztok.
Nem tudjátok véletlen, hogy az oldaldekliben lévő kémlelőablak hogy van beletéve?
Mert az előző tulaj elrepesztette benne az üveget, és nem akarom eltörni...
Szóval ott szivárog az olaj.
Mennyire gondoltál? Mik a hibái?
Hello nekem van 1 Gianelli rezóm csak vannak hibái ha így is érdekel szólj.
Hello.
Ha van valakinek eladó 2003-as 125-öd Dt re sportdobja az szóljon vevő lennék rá. Vagy ha tudtok olyan oldalt mutatni ahol újjak vannak azt is megköszöném.
Persze, nekem meg cementes zsák van az első sárvédőn, mert 6.ba is ki akar állni kerékre.
Yamaha DT 80 (vízhűtéses) alkatrészek eladóak ! (Fogynak a cuccok) !

- a linkeket nem rakom ki, mert valamiért nem úgy rakja ki, hogy jó legyen...

Elérhetőségeim :

e-mail : gabi910617@freemail.hu (MSN-is ez)
mobil : 06303462198

Amik még megvannak : (+ amiket még nem írok le)

: lendkerék,főtengely, elsőfék bowden, első sárvédő, központi teló, első teleszkópok, tank, lábtartók hűtő, (+hűtőidom), csomagtartó, láncvédő... + még pár cucc
nem szedtem le semmit róla... lusta vagyok hozzá tökmindegy mi van benne nem is az a lényeg csak menjen.


Képzeljétek mit halottam tegnap este... van egy Dt ami teljesen gyári kivéve hogy 17-es küllős kerekek vannak benne, és két személlyel 140-et tud végre és 3,5 liter a fogyasztása... Csak nekem érdekes a dolog
hellótok!
Keresek 80-as dt-hez vmi sport kipufogót.Ha valakinek van jelezze.előre is köszi hello
50 mx-be raktam és azóta nem csúszik a kuplung és szépen lehet váltani.
Kb. 1000ft a különbség a nem belevaló szar és a belevaló oil között
Mit görcsöltök vele annyit, lehet venni kifejezetten motorváltóba való 10w-40 -es kuplungadalékkal ellátot olajat! Ami nem lehet hogy jó ... Meg az 56. Ismerős földkörüli pályára ált vele a simóval...
Nem!
Az a különolajzáshoz vagy benzinhez keverve használható, bár oda valami jobbat tennék Dt-be.
Szerintem jó bele hát 20W30-as keverék olaj a világon nincsen
Egyik ismerős a múltkor a benzint 15W40-el akarta keverni.Mondom micsinááááálsz
Hát és a blokkomba nem az kell?
Nem jó bele. Az kétütemű motorolaj.
Nah van haveromnak MOGUL 2T 20W30 motorolaj. Azt írja: kétütemi benzin motorok kenésére ajánlott, ahol a kenés a benzin és az olaj keverékével történik. Ilyen blokk olaj SZAGA van! Ez jó nem?
na meghajtottam tegnap a gépet,több furcsaság is volt
3.-ig jó a váltó,de érezni hogy mintha szorulna,kuplung karom ragad
4-5-6 meg vagy beveszi vagy nem...ha be is veszi nem halad a motor
illetve kidobja a sebességet
ja és a ford.mérőnél jön kifele az olaj

leeresztő pedig bevan ragasztva,bele lett törve,vagy nemtudom
valami tipp?mi lelte a váltót?
ill hogyan eresztem le az olajat így?milyen olajat tegyek bele(megveszem én a drágát,ha az a gondja)
Igen az, azért volt rossz