Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

császtok van valakinek 1 dt je? postás biciklit adok érte
Na az jó... egy 30-at minimum elkérek és te hozod...
Nekem van egy 24-es ráfizetek
császtok. van valakinek egy dt je 28-as kempingre ? naaaa? csere?
Biciklire cseréjjed
hali
szerintetek megéri a 80as dt-met elcserélni erre?
"A baj az hogy ott van az aprilia új 450ese (rxv, sxv) nagyon soknak elektronikai gondjai vannak.."

Mint ahogy a japán motoroknak is, pl vfr szétrepedő vázától kezdve sorolhatnánk naphosszat.
Egyébként is simán elképzelhető, hogy az aprilián japán ecu van, persze az is dzsunkában gyártva és azért szar
Asszem a bmw egyik nagy fejese mondta annó, hogy ők nem autókat, hanem elsősorban profitot termelnek. Minden más csak másodlagos. Ha a vevők azt szeretnék, hogy szarszag legyen a kocsiba, akkor holnap az lenne. Minden gyártó k*rva. Pénz beszél, ez van.
Japánok pedig ebben jók.
Ahogy mondani szoktam a 80-as évek végére csak az maradt talpon aki olcsón gyártott, az sem baj, ha fost, lényeg az árban volt.
Ez egy ilyen világ :)
A váltóolaj. Ez lemaradt.
Az mert nem régóta van meg és nem tudom milyen olaj kell bele és jólenne cserélni benne.
Váltóolaj!
Sziasztok valaki tudna segíteni milyen olaj kell a váltóba yamaha dt 50eshez.
Köszönöm szépen a válaszodat
Jah...de mindegy inkább veszek normálisat...
úgy látszik hogy a Mogul ráírja.
http://www.dentcolor.hu/shop/p...
Ezt biztos benzinbe-különolajzáshoz szánták.
Mér, létezik olyan, hogy 20W30-as keverő olaj?
A baj az hogy ott van az aprilia új 450ese (rxv, sxv) nagyon soknak elektronikai gondjai vannak.. És ez nem olyan, hogy a sufniba a hülyegyerek piszkálja, hanem friss, szalonból hozott motorok.. A másik, hogy a nagy köbcentis gépeknél még szerintem megvan a márka tisztaság. Például a bmw s1000rr nem minarelli blokkos, de a fék egyértelműen brembo rajta (ami olasz) mert az gyárt kiváló fékeket. Szóval ilyen keveredés mindig is volt, és lesz is, de ettől függetlenül megvan minden márkának a sajátossága. - szerintem
Ezzel vmilyen szinten egyetértek, azonban minden gyár magának határozza meg a minőségi szabványokat, a gyártási módszereket, előírásokat. A heineken sört is készítik kis hazánkban, mégis heineken íze van. A hondához lehet csinálnak mindenfelé alkatrészt, de attól még a honda mondja meg, milyen legyen...stb.
A yamaham minarelli blokkos volt, olasz. Attól még nekem yamaha
amúgy ha az eredeti órájával mérik akkor 17-es kerékel én is kiakasztom a 160-at vagy nem de az biztos!amúgy egyszerű!mivel kisseb elől a kerék így többet forog többet mutat az óra!
Honda Yamaha.. és a többi...

Nekem az a véleményem erről az egészről, hogy olasz vagy japán motor vagy európai, hogy most már nem lehet erre hagyatkozni... Régen minden gyártó magának fejlesztette a dolgait telók, gyújtás, henger, mindent. És ezért a régi-régi motoroknál van ez, hogy márka... Az újaknál már nem lehet így különböztetni, kijön az aprilia egy új motorral és mindenki lehurrogja mert aprilia aztán kihoz a yamaha valami újat, azt istenítik és véletlenül az aprilia jobb lett... Nah tehát a véleményem az hogy tökmindegy már hogy olasz vagy osztrák, svéd, japán... Egyedül a kínaiak maradtak le... Bocsi az off-ért!
A hondát csak dícsérni tudom. A világ legjobb motorja. Ahhoz képest, h ma kihagyogatott sarazás közben, így is csak a legjobbakat tudom mondani. Szerintem vmi gané ment a benyába, vagy nem tom... majd GI, ha ráérsz...akkor kérlek gondold át a problémámat...
hello.
Érdekelne 125ös DT hez hátsó gumi, ha van vkinek elfekvőben írjon. Megvenném. Van egy első Mitas gumim, vacsiúj, eladó, vagy cserélném hátsóra. kérésre képet küldök róla. Üdv.
CRE 50 Minarelli blokk?
GI, Japán uralom van ez nem vitás Az új Yamahák kilőve mert sok az európai cucc benne, de a hondával mi a helyzet? Ők is beleraknak már mindent, vagy megmaradtak a sajátjaiknál?
2 helyen is horpadt az egyiket látod a fényképeim közt az utolsón a másikról tudok képet küldeni. és jelenleg nincs rajta összekötő cső de azt rá tudok heggeszteni, bár úgyis neked kell majd összehoznod a végdobbal, hogy passzoljon. árat nemtudok megnézed a képeket, ha érdekel és megbeszéljük mennyit ér meg neked.