Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gi néztem az adatlapodak gratulálok ezeknek a simsonoknak
milyen henger van rajta?
Mármint egy teljesen nyitott legújabb, R-es 23 lovas dt-nek legalább így kell mennie. Ez lehet a linkben is szereplő 125km/h-s változat, az óra meg ennyit mutat :)
Csupán erősen és vakon hinni kell a gyári óra által mutatott értéknek
A 250-et tudó haccázasok is háromszá' fele mutatatnak. A háromszázat menő motorok meg nem mennek háromszázat :) Erről még valamelyik motoros műsorban is volt szó. Persze az überalles a robogó, ami fojtással megy 90-et (60-65-öt), anélkül meg simán 100 (75) felett.
Jellemzően az autók sebességmérője is csal legalább 5-10%-ot. A műszerek non linearitásából következően pedig súlyosbodik a helyzet végkitérés közelében :)

Egyébként egy jó r-es détének valami hasonlóan kell mennie. De ha biztos sikert akarsz akkor tedd rá egy tzr szettjét, behajtogatod hozzá a csövet és akkor már egészen máshogy fog menni.

A rendes, nem r-es tz gondolom semennyire sem kompatibilis ezekkel, elvégre az már egy egészen más színvonalat képvisel.
ezt én is ládtam youtubom és erre én is kiváncsi vagyok
En nem tudom megnezni ezt a videot, legyél szives elkuldeni a linket. Koszonom
nekem van gyári 80-as hoz dugó
neem sajnos ez nem az enyém csak a kuplung meg dugó kéne a gépbe
Ha kesz lesz a mocid tegyel fel kepet rola! Ugy latom jo lesz.
sziasztok én bele akarok vágni dt (80)smotositárára valaki nem tud 17-es felniket ha lehet excel d.i.d de mást is meghalgatok bármit
előre is köszi
ez drága vagy megérné?
vagy jól mutatna ezzel: http://www.kepesmotor.hu/felni...
mit lehet kis tuningokat csinálni hogy kicsit megnöveljem a teljesítményt ?stb
sziasztok ambika dugója van valakinek dt-be


meg 125-ös kuplung jó lenne nekem a 80-asba?


ksözike
Csörögni az nem szokott, súgni annál inkább.
Ha javítás után rázkódik, akkor a kiegyenlítő tengelyt nem megfelelő szögben (a jelölésnél) raktátok össze.
Kopott főtengely-csapágyak okozhatnak csörgést a blokkban, illetve rázkódhat tőle a váz?
köszi lécci válaszoljatok
ti amúgy hogy szedtétek szét a kuplungot? mivel nekem is elöjöt a híres betegsége a dt-nek és a bronz persely szétkopott és ahoz hogy hozá férlyek le kell veni a komplet kuplungot ugye? nah és nekem eltört a kuplungnál a kosaron (ha jól tudom)a 4kis baszás ami fogja a kuplungrugókat
Már nagyon sokszor le lett írva. 5 oldalanként megkérdezi valaki. Mi az hogy gyári power nyitása? Egyféleképpen lehet beállítani jól, és az elektronika fokozatosan elkezdi nyitni olyan 5000 körül.
köszi...akkor holnap bevásárolok!
Hello

Lenne egy olyan problémám hogy az egyik haverom most vett egy yamaha dt 125ccm motort és hogy kell rajta beállítani a powerszelepet?
Ha tudnátok akkor részletes leírtást adni az jó lenne
Meg a képet is küldenétek az is jó lenne meg a gyári power nyitása kb hol kezd kinyitni fordulatszámnál.
helló!
Kopott főtengely-csapágyak okozhatnak csörgést a blokkban, illetve rázkódhat tőle a váz?
köszi
Olasz motor= osztrák blokk, japán gyújtás :)
Hello

Lenne egy olyan problémám hogy az egyik haverom most vett egy yamaha dt 125ccm motort és hogy kell rajta beállítani a powerszelepet?
Ha tudnátok akkor részletes leírtást adni az jó lenne
Meg a képet is küldenétek az is jó lenne meg a gyári power nyitása kb hol kezd kinyitni fordulatszámnál.
ATF olaj teljesen jó bele, nekem is az van benne és tök jó már 1 éve.
ma voltam bent helyi márkakereskedésbe és azt monták nekem hogy 51.00 volt az utsó tulméret mikor még 53.00 ig lehet fúratni
ilyewnkor mivan? meg 51.50 re meglehet fúrni?
esetleg honnan tudnék dugót venni?valami netes oldal mert AMBIKA dugót már találtam csak annak halotam már hyíírét és fosok tölle
meg fékbetét
a teló olajnak én már hallotam olyat hogy hidraulik a olaj de én hááát azt nem iigazán önteném bele amúgy van külön teló olaj
megbontod és mész a boltba hogy neked ilyen szimering kel....
Linkem nincs, a képet egy pdf-ből ollóztam.
valaki adna választ az előző kérdésemre?lécci fontos lenne!