Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

http://youtu.be/iUTXpg6PNzw
Ezt találtam! Na egy ilyen eredményt hogy lehet elérni?!
a vízpumpa szimering méretét senki sem tudja? meg a kuplung felöli deklit lekell a cseréhez szedni? amúgy 125R.
Köszi a vállaszt -Apuci-!
De! Én nem a powerbeállításra vagyok kiváncsi hanem hogy a folytást menyiből áll kiszedni és hogy az elektronikai folytás mit vezérel?( a leírtak alapján arra jutottam hogy a powerszelepet) De egyébként nem találtam meg hiába használtam a keresést, szóval ha valaki segíteni is tud akkor írja már le pls!
Egyébként ha hoszabb áttételt teszek bele kb egy olyat amivel úgy 130 körül menne azzal a gyorsulása menyire szaródna el? Vagy letudná-e forogni magát egyáltalán?
Üdv:Ádám
Nagyobb motorra váltás miatt eladóvá vált Yamaha DT 125 R típusú enduro motorom. A motor, nagyon erős, kitűnően működik, soha semmi gondom nem volt vele. Városban volt csak használva. Nemrég lett benne első fékbetét cserélve, garázsban tartott, ajándékba adok hozzá egy dobozt is. Magánszemélytől eladó! Az ár irányár! Megtekinthető Budapesten a 11. kerületben! Érdeklődni: 0630-426-2535 Ár:469.000
hogyne vigyáznék rá Dani sztem ismersz..nézd meg a simórol a képet az is rendbe van pedig az egy kisebb kaliberü!igaz ma toltam a DT-t!mert kifogyott a benya röpke 2 km... :D egy élvezet volt...de mivel nem volt benya
megtakarítotam :D
Ezt vettem mert azt hittem az enyém fojtott.Felraktam a mocimra de ugyan olyan maradt tehát akkor nekem nem kell minek két ugyan olyan?Ezért eladó.
"írta talán "rendszergazda"(bár nem vagyok benne biztos) hogy 80-as utazója van körülbelül... Ez kicsit kevésnek tűnik nekem egy 125 ös kétütemü géptől... Ha valaki megtudná mondani hogy menyit mennek végre annak örülnék.":

Utazó vagy a vége érdekel?
Jó lenne eldönteni....Utazó 80-90 között van, (akár 2 személlyel)
a vége olyan 110-120 közt, áttételtől függően.
Bár 110 felett kicsit instabil már a vas....
"Még azt szeretném tudni hogy miből áll kiszedni a gyári kipu rendszerből a folytásokat és hogy az említett elektronikai folytást hogy lehet kiütni belőle?"

Itt felül használod a keresőt (power beállítása, folytása), és mindent megtalálsz...

"Még egy olyan kérdés hogy 1 dugóval hány km-t lehet elmenni vele?"

Általában 20-25 ezret....de ez tőled függ....meg anyagminőségtől, meg hogy hogy gyilkolták, meg hogy ki szerelte.....folytassam?
Nem írtál köbcentit, a kép 50, 80 -ashoz van.
Sziasztok!
Megfogadtam "rendszergazda" tanácsát és ellátogattam ide a fórumba!
Nos hát az említett típus 125 x (2004-től újabbak) verziójáról szeretnék tapasztalatokat és infórmációkat szerezni! A galériába írta talán "rendszergazda"(bár nem vagyok benne biztos) hogy 80-as utazója van körülbelül... Ez kicsit kevésnek tűnik nekem egy 125 ös kétütemü géptől... Ha valaki megtudná mondani hogy menyit mennek végre annak örülnék.
Még azt szeretném tudni hogy miből áll kiszedni a gyári kipu rendszerből a folytásokat és hogy az említett elektronikai folytást hogy lehet kiütni belőle?(másik elektronika vagy csak valamit megbütykölni..?)
Azér épp ezen a típúson gondolkozok mert jóval megbízhatóbbnak tűnik mint egy husqvarna sm 125 vagy egy aprilia mx 125 + apám a yamahát Isteníti! Szóval egy szó mint száz a yamaha dt előnyben!
Még egy olyan kérdés hogy 1 dugóval hány km-t lehet elmenni vele?
Üdv:Ádám
Hali

az a gáz,hogy amit vettem,az 9 szálas,ami rávaló lenne az meg 11 szálas
biztosan működik a 9 szálas is,csak nemtudom hogy tesztelni...
ugyan ez lenne a 10 szálassal is szerintem
viszont ha akadna 11 szálas,okvetlen írj ide,vagy a tzr fórumra,100% hogy elviszem!

kösz előre is

Üdv
Sziasztok! 125 R-nek a vízmpumpa szimering méretét megtudnátok mondani? a motor munka végett napi használatban van és nemtudom most szétszedni megnézni. Köszi szépen.
Ha fojtatlan akkor miért nem a motorodon van?
Eladó a rezonátorom kibelezett fojtatlan.DT125R-TDR -hez való.
Telóval cigányba
A szükség nagy úr
Nem....azon 1X-ű oknál fogva, mert nincs kamerám........
Sziasztok!
Olyan gondom van,hogy szerintem alacsony a benzin szintem. de már nincs kedvem az úszóval szórakozni. meg tudná mérni nekem valaki,hogy mennyire kell beállítani.úgy gondolom minta az simson vagy MZ leírásba van.itt egy kép is:
Előre is köszönöm.
Én nemtudom mi baja lehet.Azt tudom hogy a CDI adja neki a jelet mert megfogtam a vezetéket és áthúzott a kezemen.Azt mondják a power motorban szar a pozició érzékelő de nem hiszem mert ha levett gyújtásnál eltekerem valahova visszatér eredeti állapotába.Majd megyek 1 kört ha jó idő lesz, ha megjavul megjavul, ha nem marad igy.Nekem már nincs se kedvem, se pénzem ezzel szórakozni.Max eladom valamennyiért a 2-t valakinek jó lesz alkatrésznek
ez tuti jo ha nem ez akko rcd i vagy egyéb
de az a gixer h a szar cdi és én odaadnám a pwer moct
aztán tacsrateheti azt is
Az a baj hogy nemtudom leellenőrizni hogy tényleg jó vagy csak nálam szar mert nincsen ismerősnek DTR-je
áh nem kp
szia
van cdi 3nc
10 vezetékes
szinek :
-piros fehér
-fekete
-narancs
-fekete fehér
-fekete piros
-fekete sárga
-halvány bilikék
-zöld fehér
-sötétkék
-kék sárga
az egyik vezetéket forrasztani kell
elvileg jo de nem tudom ezt nem láttam üzemelni
Adok érte egy elektronika rosszat meg egy nemtudom hogy rossz-e vagy csak nálam szart
szia
az igen 3 vezetékes
12000 ha ok vagy neked menyit érne meg képlékeny vok
nem fix az ár
hivj fel 30 512 9874
és tutira jo mert mukudö motorrol való
ja,az...
most a régi cucc van fönt amivel megvettem eredetileg is
3 vezetékes?Mennyiért?