Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Megint másik simsonod van?
Neeeee..ha csak nem akar rákölteni még 100 ezret!
vegyé simsont:)
hmmm.........érdekes
Előtte jobban ment?
A másik.
Ne a subert nézd, elvileg valamilyen magasság kell neki hogy levegőt kapjon, az alapjárati benzinfúvóka mellé.
Ha nem tudsz engedni az állító csavaron, akkor a bowden nem engedi.
Lazíts a ház feszítőjén.
Akkor ennyi erővel az első fékezés után már kopott lesz........ csak annyit szedj le belőle hogy beférjen.Sajnos már autónál is találkoztam ilyennel hogy az új teljesen visszatolt fékdugattyú mellett sem fért be...:S
A leírás jó, de ne a jelhez állítsa, hanem vegye le a kiput, és ujjazza meg, hogy vonalban áll -e.
Van hogy folytásnak tették be az "eltolt" tárcsát.
Sziasztok.
Yamaha DT50 karburátor beállítással kapcsolatban lenne kérdésem. Visszakerestem, elolvastam a találatokat.
Viszont arról még nem írt senki, hogy alapjáraton kb milyen magasságban áll a súber.
A motorom kapott új dugószettet, járattam egy darabig, de most se megy 60-nál jobban. 4. -be kiforog 60-ig, rakok egy 5.-et, és nem megy tovább. 5.-be is gyorsul 50-ről 60-ig. Szerintem ez kevés.
Leszedtem a karbit, és kb 1/4 magasságig nyitva volt a suber. Igy volt kb 1500-as alapjárat. Szétszedtem a karbit apró darabokra, kitisztítottam, most is kb ugyanolyan magasan áll, nem tudom lejjebb engedni, hiába tekergetem mellette a levegőcsavart.
Fúvókák tiszták, járatok tiszták. Viszont egy jobb simson simán lenyom.. Vegyek DT80-at? :-)

Ákos
Hát de akkor megint ugyan ott vagyok...kopott lesz az egész...szerintem be lehet azt valahogy rakni...
Én úgy szoktam az ilyet hogy egy hatalmas köszörűkövet előveszek és azon dörzsölöm lapjára téve.Ha nincs szokták betonon is dörzsölni..... Nem szokott baj lenni vele utána...
Yamaha DT 80 (vízhűtéses) alkatrészek eladóak ! (Fogynak a cuccok) !

- a linkeket nem rakom ki, mert valamiért nem úgy rakja ki, hogy jó legyen...

Elérhetőségeim :

e-mail : gabi910617@freemail.hu (MSN-is ez)
mobil : 06303462198

Amik még megvannak : (+ amiket még nem írok le)

: komplett váltórész, lendkerék,főtengely, kuplung-elsőfékbowden, hátsófék(komplett dobbal), első sárvédő, központi teló, első teleszkópok, tank, lábtartók, km óra, kormány, hátsó 18" komplett kerék, hűtő, (+hűtőidom), kuplungkar, csomagtartó, láncvédő...
Nem tudom betenni az új fékbetétemet előre. Majdnem koppig vissza nyomtam a dugót. de nem fér be! Ilyenkor mi a teendő?
Sziasztok!
Tudna nekem valaki küldeni mailban egy 1993-94 yamaha dt80-ról kuplung robbantott rajzot?
lojkog@freemail.hu
köszönöm
Kár pedig biztos hogy jó buli lessz
Sajnos több okból sem hiszem.. Bár haverok szoktak menni.
Sziasztok!
Van egy eladó Yamaha Dt 80 lc blokk 110-es alu Autisa hengerrell+nagy karbi,2 éve felújítva(csapágyak,szimeringek,főtengelyfelújító,stb..)azóta áll beépítve egy Yz 125 ös(1988) elől tárcsás vázba új lánc,hátsógumi központirugó felújítva.
Egyben vagy külön (Bolokk,Váz)eladnám.Blokk 45.000- Komplett váz mindenestűl 55.000-
Egyben 80.000- az árak fixek!Csere nem érdekel!
Üdv: panyo
Amúgy most nézem hogy heves megyében laksz akkor megkérdezem hogy jössz e jásszentandrási motorostalira?
Akkor ok
Van Yamaha dt 50M-hez szinte uj fogaskerekem és még egy két dolog, profilomon megnézheted.
Ha érdekel, ezen a címen irj:baggio0513@freemail.hu
Köszi.
Jólvan de azt csak poénnak szántam
Nekem 1 hete volt töltve és 9 volt A lehető legnagyobbat akarom ami belefér, az önindító miatt.
Banner, unibat szerintem elég jó. Elég hülyén van megcsinálva, mert szinte semmilyen aksi nem fér be...Nekem most egy zselés van benne eldöntve... Kb. 2 hónapja van benne, 1 hónapja áll a DT és 12,45 van benne.
Bocs, csak furcsa volt, hogy első körben "beszólással" kezdesz. Egyébként az utolsó szó ami igencsak bántóan sikerült.
Mit írtam helytelenül?
Nem kell mindent a szívedrevenni és rögtön felkapni a vizet
de tényleg kiváncsi vagyok hogy mi baj van az adatlapommal
Csak a helyesírással, úgy általában