Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jó lesz már az a találkozó, mert ez hogy üresbe 6 ot forog.... én simán bepirositom /persze üresben/
elöl gyári hátul 49. de üresbe is max. 6 ot forog...
milyen áttételed van neked? nekem gyárival, nagy gumival 70 nél forog 6500 at
Dehogynem..had törjön.. Hátha kitörik valami kis pöcök ami visszafogja.
De ha nem megy 80-nál többet a mutató, akkor ne küggyétek még fúróval nehogy szétbasszatok valamit....
jaaa és még nem..majd délután lejön matyika és megnézzük.
Nekem 5,5-6 ezer 90 nél és annyi a vége.
hát de hiába az áttétel..csak 50-es..
Haverom órája 1-2 km/h-t csal..digitális, megnéztük gps-el, hogy csal-e és ilyen 1-2-t..persze lehet azóta elromlott az óra.. olyan 8-9 ezer között forog valahol csont gázon.
RS 50...teljesen más áttétel, szerintem. Nem néztétek meg fúróval?
én mindent készséggel elhiszek, csak mellékinformációként írom, hogy ezeknek a jófajta robogóknak néha kegyetlenül csal az órája. persze felfele. és neked annál a 107 km/h nál mennyit forog a dötö? /gondolom 15-51 es gyári áttételed van/
Na ahogy lesz lehetőségem, csinálok egy GPS-es felvételt. Amúgy nahogy már, haverom Malatugi f15-e teljesen gyárian ment 90-95 körül, egy jó állapotú Rs 50 is megy 100-at.
hát nem tudom... multkor megyek haverral együtt /sr125/ én pont hetvennel mentem ő meg már 80al
ha megnézed a rezó oldalát a japi bácsik beleírták hogy 80kmh

ja és komplett gianelli rendszerel megy a gép saját órája szerint 105-110 et. és az nem olya mint a gyári kidörrentő.... a gyárihoz képest brutál pörgős azzal. de hát csodák voltak vannak és lesznek
GPS szerint 107..akkor a GPS szar? Meg az autónk órája ami szerint 112-113(5km/h-t csal), jaaa meg ahverom robogóján is szar az óra aminél 107-nél kezdett elhúzni tőlem? Áhh nem lehetséges.
akkor jó az a sebességmérő
Igen gyári rezó van rajta. De elvileg teljesen gyári, nincsne piszkálva. Haveromnak is így van, és az övé is ennyit megy. Kipuffban a folytás tuti benne van, hallatszik a hangján. Nem értem.
mert gyári rezóval /a képeid szerint az van a gépen/ 80-90 nél nem nagyon megy többet a paripa. persze, ha ki van szedve a rezóból valami vagy át van alakítva akkor minden lehetséges
Hát nem szépen, mert látszik hogy mókulva lett, meg egy helyen letört egy kis műanyag. De a végeredmény jó lett: (a másik órát még nem kötöttem be azért nem világít)
és sikerült szétszedni szépen? lehet én si megpróbálkozok vele..de htha mondana valaki valami konkrétat, hogy z, meg ez lehet vele gondolok én itt egy gyári folytással járó kis pöcökre, ami nem engedi.
Mert össze van ragasztva az óra. Én a héten szedtem szét és elég necces volt. Feszegetni kell a műanyagot meg ilyenek...
Mé kell kókányloni?
Szét kéne szedned és megnézni...csak ahhoz, hogy szét tudd szedni kokányolni kell!
Yamaha DT 80 (vízhűtéses) alkatrészek eladóak ! (Fogynak a cuccok) !

- a linkeket nem rakom ki, mert valamiért nem úgy rakja ki, hogy jó legyen...

Elérhetőségeim :

e-mail : gabi910617@freemail.hu (MSN-is ez)
mobil : 06303462198

Amik még megvannak : (+ amiket még nem írok le)

: komplett váltórész, lendkerék,főtengely, kuplung-elsőfékbowden, hátsófék(komplett dobbal), első sárvédő, központi teló, első teleszkópok, tank, lábtartók, km óra, kormány, hátsó 18" komplett kerék, hűtő, (+hűtőidom), kuplungkar, csomagtartó, láncvédő...
nah erre senki semmit?