Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem se nagyon akar a mutato továb menni:( rákegye meg pedig 58,5kg vagyok:D:)és haveréknke 100 nál van robogo orája én bőven megyek elfelé:D
Sziasztok. Van egy dt 125r-em. Az lenne a kerdesem h valaki nem tudja h mi es miert folyik vagyis csak folyt ki egy feher olajos folyadek a motorblokkbol a blokk aljan van egy cső azon folyt ki. Ez baj? vagy valamit utana kell tolteni? miert csinalta ezt? amugy a motor megy nincs vele semmi baj. Itt egy kep ha valakinek segit valamit:
Há nem tom..60pár kiló vagyok
De érted..így 80-nál elkezd libegni a mutató, és annyi.
Az enyém az kocsival mérve 100...nyilván te pár 10 kg-val könnyebb vagy nálam...
Az állat!
Hogyne menne már 80-nál többet.Gps szerint 107km/h.
Lehet nem megy többet 80-nál a DT-d?
Sziasztok!
Miért van az, hogy a km órám enm hajlandó 80-nál többet mérni? Eddig leszartam, de már idegesít. Valaki valami megoldást pls. Előre is thx.
A Dt 50 mx-eknek mindnek ugyanolyan tankja van?Esetleg variáltak vmit?
Rá lehet tenni ezen tipusú DT-re a jeladós gyújtást?
Van értelme v jó a mexás is?
Ajánlottak egy 96-os léghűtésest, elől-hátul tárcsa.
Ez MX lehet?
óra spirállal együtt meg minden elektronikájával mennyi lenne?
köszi válaszod
Az első féket érdemes szétszedni, kitisztítani a hengert stb.?
Azért nem forralja, mert nincs benne a termosztát, vagy elromlott...
sztem bőven elég ha a hengerfejet elviszed, bár ha megvan a régi tömítés én azt is elvinném
szevasztok.
mi baja lehet a fordulatszám mérömnek hogha egyszer jól mér egyszer meg össze vissza ugrál 1-töl 12 ezer ig össze vissza ugrál a kormány egyenesbe van akkor is. mitöl lehet? a bowden ki szálasodott vagy a ford.szám méröm vadult meg vagy mi van vele? köszi válaszaitokat.
Tudod, van olyan, hogy KERESŐ! A fórumon belül is... Amúgy meg nézd meg service manual-ba, vagy kérdezd meg tőlem MSN-en!
Hali srácok!
Milyen olaj kell egy 125-ös LC2es dtbe a blokkba?
nah az jó hengerfejet elviszem és az alapján megcsinálja vagy kell a régi tömítés?
igaz nem engem kérdeztél, de amit én tudok az andrássy úton a jókai téren van /sztem egyről beszélünk/ Ő kb 1000 ftért csinál vizeshez hengerfejtömítést
Kb. mennyiért csinál egy hengerfejtömítést DT-hez szokványos anyagból, szokványos vastagsággal?
Szélsőséges esetben hengerfejen lévő repedés is okozhatja.
De a vizet nem forralja a gép!,(bocsi ezt kihagytam az előbbi hozzászólásomból)!
ÉS így is hengerfejtömítés lenne a gond?!?!
köszi!
tud valaki lc2-hez hengert?
ill. milyen árba vannak?
Ezt a csattanást kicsit kifejthetnéd. A kuplung kar végénél kb 1 cm holtjátéknak /lötyögésnek/ kell lenni. Nézd meg így van-e ,mert lehet ,hogy túl van feszítve a bowdened. Sok sikert!
Yamaha DT 80 (vízhűtéses) alkatrészek eladóak ! (Fogynak a cuccok) !

- a linkeket nem rakom ki, mert valamiért nem úgy rakja ki, hogy jó legyen...

Elérhetőségeim :

e-mail : gabi910617@freemail.hu (MSN-is ez)
mobil : 06303462198

Amik még megvannak : (+ amiket még nem írok le)

: komplett váltórész, lendkerék,főtengely, kuplung-elsőfékbowden, hátsófék(komplett dobbal), első sárvédő, központi teló, első teleszkópok, tank, lábtartók, km óra, kormány, hátsó 18" komplett kerék, hűtő, (+hűtőidom), kuplungkar, csomagtartó, láncvédő...