Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De nem jön le! Már picit el is hajlott...de az istenért se akart lejönni...
lekell húzni magadfele.
De majd kéne csinálni valami programokat....ne unatkozzunk!
Nem tudjátok, hogy az órákról a mutatót hogyan lehet lebányászni?
Üdv!
Az lenne a kérdésem hogy az utassal motorozást mennyire bírja? Mennyi az utazója utassal? 125-ösre gondolok. (2001 körüli)
ezt nem válaszként akartam írni ,csak úgy ,de így sikerült
annyi dötö lesz ott ,hogy nagyobb gázt adunk azt arrébbmegy a velencei tó (főleg az enyém miatt)
Ne legyenetek már ilyen márka/tipus, soviniszták motor, oszt jónapot, kb tartsa a tempót amit menni akartok azt kész.
még egy lc2 beszállós
Nah egyre jobb!
egy MZ velünk is jönne szerintem
Mert még egy MZ-s meg robogós haverom lehet eljönne...
az nem rossz, bár a modernebb autókban a vezérműtengelynek sincs csapágya, még is működ.
biztos jönne, csak a dtket írtam
Hát igen....
HAd áruljam el, hogy a korabeli motrokban MINDBEN AZ VOLT kb.

Amikor a yamaha még csak bontogatta a szárnyait, néhány európai motorgyártó, már akkor is gyártottt sorozatban nicasilos hengerű motorokat.
(malanca, sachs, satöbbi)

Továbbá a fűrészgépek, és fűnyírók egy jó részében, a felső szemben semmiylen csapágy nincs, se görgő, se bronz, simán az alu hajtórúdban forog a cucc.
Perverz, de műkszik.
Nah! Nekem az teljesen jó lenne... És más haverotok nem is jönne más motorral?
igen, itt van a farzsebemben 17 darab


oké ,velencei tav! mi két 80lc2 vel tuti megyünk!
energy15 meg én
Sziasztok ! Tud valaki olcsón használt vagy új Leo Vince v6 kipufogó rendszert (Malaguti XSM 2007 -es ) ? KÖszi
Útra van tervezve...

Augusztus végén csináljunk már egy összeröffenést valahol, hogy megcsodáljuk egymás gépét! Nekem jönne még egy LC2 125-ös haverom is lehet...
Hát így is sok meló volt vele:D
Most alakítom át a fékeket, mert ez még az elől tárcsa, hátul dobfékes LcII-es, látszik is a képen, hogy a fékek még nincsenek bekötve, csak a tengely, és a csapágyak miatt néztem meg, hogy passzolnak-e rendesen, de hála Istennek passzolnak:D Amúgy azért is akarom megtartani a cross gumikat, felnit, hogy ha terepre húz a szívem, nosza rajta had szóljon:D
Nagyon dögösen néz ki, de nem biztos, hogy rávinne a lélek szuperlotyót csinálni egy DT-ből
Ricsi22, a Drz-t már eladtam anyagi okok miatt, úgyhogy örülnék, ha leszálnál rólam. Köszi amúgy srácok a dícséretet, amúgy nem tudtok neten jó boltot, ahol idomokat tudnék rá venni? Amúgy még a fújás van hátra, és remélem teljesen elkészül!
mik ezek a gumik tésssó? hát hogy fog ez a dötö átmenni a sáróóón?

azé aszfalton jó lehet