Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha minden okés lesz akkor 3 hét és gurulhatunk, mert csináltam a jogsit, csak idő/pénz hiány miatt leálltam vele, és jövő héten forgalmi vizsgázok.
sziasztok!
dt125r-hez kéne tuningdob! ha valakinek van otthon, vagy tudja hol lehet venni nem horibilis áron, akkor az légyszi írjon! valamint kéne kipufogóoldali powerfedél ez nagyon fontos lenne! és enyi!
amúgy előre raktam 17-es fogaskereket! nagyon megy a motor! 1-esben 40. 2-esben 60. 3-asban 80. 4-esben 100. 5-ösben meg még nem tudtam kihúzatni de nagyon megy ettől az áttételtől, ja és a powerszelepet jól be kellett lőni... még jön a tuningdob , meg a rezonátor ki lesz belezve, karbiba nagyobb fúvókák powerfedél és már mehet is! na de ha vkinek van ilyen fedele vagy tuningdobja az írjon légyszi! üdv mindenkinek és köszi előre is!
Sztem ha mán veszel, tolj bele Proxot.
Ez a lelke minden 2T-nek.
Ha ez elszáll, kezdheted a generált előlről.......
szerintem faragj be oda egy darab ólmot, jól zsírozd meg azt kész, nem kell oda tűgörgőscsapágy... haggyadmááá
mi bajod van a zöld motorommal?
bezony, egy zöld robogó volt velünk /aprilia scarabeo asszem/ ,tuti minket láttál

mikor jössz velünk gurulni? már régebben beszéltünr róla azthiszem
én is láttam szombaton egy 125 lc2-t Dabason,tesco parkolóba.
vártam a gazdáját de nem sietett...

váltóra valami tipp?
ja és lukas a leeresztőmnél a blokk! meglett ragasztva rég,csak így a trutyis olajat hogyan szedem ki?
2000 környékén vettem, 1800-ba odaadnám.Nincs szükségem rá.Ha kell írd mert a hajtókar felső csapszeg méretet és megmérem.
Majdnem jól mondod, de azért forog az.
Egy kávézóban ültem, mellettem mentetek el...és a robogós mögöttetek?
Mennyibe adod?
Van egy tűgörgőm ha kell eladó, pluszba vettem véletlen, sima skf tűgörgő nem jó, az enyém is direkt hajtókar felső tűgörgő, ha megkérdesz egy szakértőt elmondja miért nem mindegy.Valamiért a terhelés miatt nem mindegy meg hogy ez nem igazán forog körbe.Nekem egy vadi új Inna felső tűgörgő van eladó.Ez tuti jó lenne neked ha méretileg passzol.De sima tűgörgőt ne tegyél be!
NAgy dellrotyóba van főfuvim.
(illetve hamarosan lesz megint)
300/döbö
Üdv Nép!
Nyár végére elkészül a DT-m úgy látom...lenne is egy pár kérdésem.
1. Lesz új dugó meg minden és felső tűgörgőt is akarok cserélni. Oda jó az ilyen 'SKF boltos' tűgörgő? Vagy oda valami különleges kell?
2. DT km/h+fordulatszám mérő órát hogyan lehet szétszedni?
"kék meg az enyim volt, kössz a dícséretet"

-dikk mán színvak vagy?
Megveszed, felteszed, és kiderül.
Nem mindegy hogy hány ezres tartományra van hangolva.
Szerintem ebben a projectben a fúvókacsere a legköltségtelenebb.
Erre neked többet senki nem fog tudni mondani, mert nem lehet.
Döntsd el...
Sziasztok!
No eldőlt, veszek 1 Dt 50 mx-et.
Körlámpás kéne,az se baj ha dobfékes.
Külön olajzás ne legyen kikötve!
Hány sebességesek ezek ?
6 le az a valós adat?
DE MI VOLTUNK! a piros Energy15-é, a kék meg az enyim volt, kössz a dícséretet!
Hali! Tegnap este a Budai Várban volt fent együtt két gyönyörű 80as DT! Innen voltak valakik?
Yamaha DT 80 (vízhűtéses) alkatrészek eladóak ! (Fogynak a cuccok) !

- a linkeket nem rakom ki, mert valamiért nem úgy rakja ki, hogy jó legyen...

Elérhetőségeim :

e-mail : gabi910617@freemail.hu (MSN-is ez)
mobil : 06303462198

Amik még megvannak : (+ amiket még nem írok le)

: komplett váltórész, lendkerék,főtengely, kuplung-elsőfékbowden, hátsófék(komplett dobbal), első sárvédő, központi teló, első teleszkópok, tank, lábtartók, km óra, kormány, hátsó 18" komplett kerék, hűtő, (+hűtőidom), kuplungkar, csomagtartó, láncvédő...

akit érdekel valami ír-hív megbesz. (képeket tudok küldeni)
Na erre senki semmit nem tud mondani?
Szevasztok! Valaki nem tud eladó Yamaha Dt 50 /80 LC -hez termosztátot?

előre is köszii csőcső
Eladó Yamaha DT 125 alkatrészek.
motorkovacs@gmail.com
ő bontogat dt-ket
nézz körbe a vaterán ott kkovacs néven van
korrekt emberke vettem már tőle cuccokat, eddig minden olyan volt mint elvártam
""És akkor most a csövet ledugóztadés tüte felöl kap féklevegőt?""
Így van!
Legalább most már nem fog retket szívni a karbiba...
Hülye megoldásnak tartom, hogy kívülről a féklevegőhöz a levegőt, mindenféle szűrés nélkül.
Most így olyan mint volt előtte, kb. úgy is pörög.
Ez a gyári karbija, utánakerestem itt előzményekben, hogy mekkorával szerelték ezeket méret szerint.
210-es volt benne, nekem 125-re nyitva. Nem tudni korábban buzerálta -e valaki....
Tudom nem mérvadó, 2 különböző u.olyan típusú motor, ugyanazzal a konfiggal, teljesen más beállítást igényel, más fúvókát is kérhet!
Most 120-as van a 28-as Mikuniba, és szerintem ez is sok.
Holnap lesz nyitva a bolt, megpróbálok venni 115-öst, és egy 110-est, most már csak 5-össével megyek lefelé...
Csak azt furcsállom hogy a 17,5-es Motoforce 70-es szetthez, ami gyári volt, (nem volt elvezérelve) 115-ös főfuvit kért.