Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali mindenkinek.
Megen leszedtem a karbit, és lefotóztam nektek....
Az első képen látható a karburátor bal oldala...
Amire az áttetsző mipolán van húzva, az az egyik szellőző...
Az nem lehetséges hogy amit te most kitakarítottál csövet az régen is tiszta volt csak az előző tulajnál eldugult és hozzá állította a karbit Erre TE kitakarítottad és megint szar lett! Lehet valami más is elvan ott állítva
Nekem volt a dt-be. De most lesz fúrva...azt megkapja a 'jót' ! [001]
simsonnál már csak Dt be jobb, azt úgy is szétberhelik a szakértetlen tulajdonosok:)
Ne fikázd az arolt, simsonhoz teljes mértékben megfelel
RIGA KARBURÁTORT RÁ! + mosóbenzin+ aróóólkéttéééé oszt nem lesz gond!


nekem nagyon bejött a kiskoromban a mosóbenzines wartburgok "illata"
Konkrétan nem erre gondoltam....
Hanem ami a karbi jobb oldalán van a karbi torkánál, hátul a légszűrőgumi előtt....
Mert érdekes módon a kehelycső, vagy féklevegő fúfóka kívűlről szívja a levegőt, a szabadból.
de azt hiszem ledugózom, és a légszűrő felé megnyitom a járatot....
Lesz ami lesz........
Yamaha DT 80 (vízhűtéses) alkatrészek eladóak ! (Fogynak a cuccok) !

- a linkeket nem rakom ki, mert valamiért nem úgy rakja ki, hogy jó legyen...

Elérhetőségeim :

e-mail : gabi910617@freemail.hu (MSN-is ez)
mobil : 06303462198

Amik még megvannak : (+ amiket még nem írok le)

: komplett váltórész, lendkerék,főtengely, kuplung-elsőfékbowden, hátsófék(komplett dobbal), első sárvédő, központi teló, első teleszkópok, tank, lábtartók, km óra, kormány, hátsó 18" komplett kerék, hűtő, (+hűtőidom), kuplungkar, csomagtartó, láncvédő...

akit érdekel valami ír-hív megbesz. (képeket tudok küldeni)
sziasztok van valakinek ötlete mi lehet ez a kattogó hang?
Yamaha DT 125LC2
na ezt találtam neten, szal az ami a képen összevan kötve az nekem is a vakvilágba lógott le. de már énis megcsináltam ilyenre.
meggondolom, 1hétig offline leszek. Ha jövőhéten még meglesz beszélünk
szia, nincs, mert a futóművel elvitték a komplett fékrendszert is igy az nincs meg már, de lehet tok segiteni a beszerzésbe ha komolyan kell.
Üdv.Márk
elsőkerékhez a tárcsa megvan
Igen én akartam sm-et csinálni. Igazából a fűzött küllös kerekek tetszenének, csak az drága és nemtudom... Lehet beruházok ebbe a két kerékbe, csak holnap indulunk nyaralni Olaszba, hátha ott találok valamit xD Ha meglesz jövőhétig akkor beszélek apuval hogy addjon kölcsönt...
A bogyiszlói az az erősített paprika:)
Aki supermotot akar építeni az most figyeljen (ha jól emlékszem Levi1994). Ennyi pénzért gumit nem kapsz, nem komplett kereket!
Hello mindenkinek 17es brembo felnik 80-90%-os pirelli dragon gumikkal 15ezer/db áron eladóak, tzr-ból való,akit érdekel írjon, ugyanitt 28as,30as,mikuni és 32es dellorto karbik is eladóak 8 ill 10ezer/db áron.
Nem kap.........pont ez a lényeg...csak alapjárati keverékhez kap levegőt. Pont ez a furcsa.
Míg koszos volt a kehelycső jól ment, mióta kitakarítottam azóta csinálja ezt.
A Nyakánál tele volt ilyen sáros szarral, amit gondolom alulról felszívott.
Lehet hogy most tiszta, és azért nem szívja a főfúvókán ki rendesen, magyarul kevesel?
Egyébként a Mikuni oldalon van VM manual, az kb ugyanaz mint a TM, csak körtolattyús, ha jól emlékszem az végigtaglalja a rendszereit.
Ha kap külön, akkor szvsz ledugózás.
És a légszűrőház felöl a karbi elején lévő furatból nem is kap féklevegőt?
Ha már végdob. Ma egy kiherélt tompítójú rx50-es (totál hiányzott a bele) kapott egy kis perforált csövet meg üveggyapotot.
Elsősorban persze a májkrémes konzerv hang eltüntetése volt a cél, de hogy nem is szarabb lett tőle, az is biztos :)
De majd a tulaj leírja tapasztalatait erről.
Hova kössem?
Jah azon vagyok, + még nitró + turbó+ injector meg ráadásnak 1 kompresszor.......lemaradtál? Május 14 .........
Vannak karbik, amik a féklevegőt, ami azt segíti, hogy lineáris maradjon a bl arány, mert különben a torokban uralkodó légsebességg növekedésével exponenciálisan elkezdene bedúsulni a keverék, atomul elsokallvan. Na ezt a féklevegő általában a karbi szívótölcséréből szokták kivezetni.
Itt meg a légyszűrőházból lehetett. Annyira a Mikuni TM-et nem ismerem.

A két csöves az más, ami a súbernél jön ki. Az egy zárt kör ki és bemenő csonkja, a hűtővíz megy be és az hűti/fűti a karbit.
Van 2 oldalt, 2 szellőzőcső a karbifűtés csövén kívűl.
Viszont a toroknál van 1 vákumcsőcsatlakozó, azt megfújtam cigifüsttel, és a főfúvókába szellőzik, a kehelycsövön keresztül.
Viszont erre rá volt húzva 1 mipolán-cső, és lógott lefelé a vakvilágba, mint mindenkinek....