Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ugyanaz a fúvóka, vagyis azóta vettem másikat bele de ez is 130-as.
Azóta csinálja amióta belevettem ezt a fost. Vagy 5X kitakarítottam a karbiját, konkrétan csak a főfuvit, mert hiába hogy nagy rajta a lik, mindíg van benne benzincsepp, tapasztaltam már régebben hogy nem feltétlen kell benne maradnia.
Takarítás után, kb 10-15 km-ig jó, utána elkezd lomhulni, mintha vesztene az oktánból, és van hogy 6000 felett elkezd beszaggatni, mint mikor kihagy a gyújtás(nem kevesel, nem darál...)
Akkor kiforgatom, felveszi a lapot, de már nem olyan az erő benne, mint kitakarítás után.
Nem hőmérsékletfüggő!
Másnap ha nem takarítom is ilyen fosul megy...
Jah és nincs semmi juva a főfuviban, sem kosz, sem víz, csak a benzincseppecske...
Mondták már, lehet olyan adalékanyag van benne ami tapad?
És ez meggátolhatja a teljes keresztmetszetű átáramlást?
Konkrétan ezért írtam ide, és tapasztalatokat vártam.
(Amúgy GI sokkal jobban tetszik ez a stílus..... )
Valaki Nemtud YAMAHA DT 80 LC II -höz szerelési leírást? Nekem van egy de sajna az német nyelven van.
Sziasztok!
A mai napon véletlen tovább hagytam a szívatót a motoron (olyan 1-2 perccel) és jól megszívta magát. Elkezdett dadogni és utána le is állt. Indítgattam még de amikor beindult csak dadogott, kiszedtem a gyertyát és kb úszott a benzinben.
Ilyenkor mit érdemes csinálni hogy normálisan menjen a motor újra és ne dadogjon?
Nem is igazán értem miért kell egy motorhoz erősített lánc. Ha egy bizonyos motorhoz való a lánc, akkor ki kell bírnia a terhelést, amit kaphat tőle alapból.
Nem kap sokat tetőre? Hidegen jó, kezd bemelegedni és besokall.
Igen kössz múlthéten láttam ma megkérdeztem és már nincs meg neki
A shell a moltól veszi a benyát :)
Mit ér meg?
legközelebbi yamaha szalon és a motorszám vázszám alapján megmondják
Eladni szeretnéd még gyorsan és emiatt ideiglenes megoldásra van szükséged vagy éppen "javítani" szeretnéd a motorod, mert utóbbi esetben sehogysem.
Egyébként éppen úgy ahogy kocsiknál, beleöntöd és sűrű nyál lesz belőle, ahol kiszivárog ott tömít. Hűtőt eltudja, akár végleg is. Kocsiknál fűtőradiátort pl jól tönkre tudja vágni. Hengerfejességen nem segít.
Enneka régebbi változatát egyébként úgy hívják, hogy tojásfehérje, meg búzadara. Első megfő, második meg bedagad vízben
Ez az erősített kifejezés keleti motorok alkatrészeinél gyakori. Magyarra fordítva azt jelenti, hogy a létező legolcsóbb kisipari fos és a gyári színvonalát, ami egyébként sem túl fényes szokott lenni, még azt is messze alúlmúlja. :)
az elsőlápa mögött a váznyakon /asszem így hívják/ kéne lenni egy adattáblának, amin a gyártási év is fel van tüntetve
Hello!
Valaki légyszi adjon pár hasznos választ hogy hol tudom megnézni a motoron hogy milyen évjáratu?(Yamaha DT 125)
Köszz!
igazából én már szinte az összes fajta kútnál tankoltam ami itt pest felé megtalálható ,kicsik-nagyok. mindíg 95 öst szoktam, de eddig sehol nem vettem észre különbséget.
öntsd már ki azt a benzint aztán tegyél bele rendeset
próbáld ki amit én tankolok ezt a omv carrera 95öst
azóta nincs szenvedés az indítással sem,ha egy hétig ha áll a napon akkor is 1-2 rúgásra beindul, de -10 fokban is ritkán kell 3x rárúgni
nincs köze a blokk hőméréklethez?

én tegnap raktam be egy új gyertyát és erősebb lett a paripa, és az a kis szaggatás is elmúlt ami mostanában néha előjött.
engem is érdekelne a dolog, de a 10-et sokallom 1 db gumiért...
Köszi, nagyon aranyos vagy.....

Egyébként egyenlőre a kuplungomat nem tudom levenni, sajnos....
Tuti valami filléres dolog szívat Csak kérdés hogy ? Ha rájössz a bibire ,oszd meg velem ,velünk gyűjtöm a hasonló problémákat!
10-ért sok nekem.
Olcsóbban érdekelne.
15-20 km-ig jó............Karbipuccantásra elmúlik, ha nem pucolom ki, marad a jelenség....
Jah és a fényképező fekete színű
E520-ason is van beépített webcam
Egy kis off. Van 2db eladó notebook
1. ACER emachine E525 2.2Ghz, Intel GMA 4500M 2GB DDR2 RAM, 250-es vinyó, WIFI, Dual layer DVD iró, 56k-s modem, LAN vadi új 1év garival beépített webcam, dobozában minden tartozékkal IR ÁR 85.000.-
2. ACER emachine E520 1 hónapos szállítás sérült jobb also sarkán műanyag sérül meg a fedlapon ugyan ott repedés 2.16Ghz 2GB RAM 250-es vinyó Intel GMA 4500M videokártya WIFI, DVD, aksija tökéletes, mert szinte csak tápről ment. IR ÁR 65.000.-
Kérésre rakok fel kéepket.
Jah és egy Panasonic LUMIX FS15 fényképező 30.000.- vadi új 1 év garival. FÉNYKÉPEZŐ
Esetleg gyertya?