Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ne is mond

December óta cumi van vele
tegnap végig lett mérve a Full elektronika

Ja találtam cdi-t de Nem stimmel a dugalj,sőt a szálak száma sem...


S.O.S keresek LC2 cdi-t, 3PA
robogotuning.hu , pinkmotoros.hu , nagyvas.hu stb....
sziasztok!

azt szeretném töletek meg kérdezni hogy dt 80ashoz 1983 lc1 hez vizes, mennyiért,és hol tudok venni kuplung lamellát, lemezeket meg le szorító rugókat? valami erős rugó kell. köszi a válaszokat.
Hát valamiből meg kell élni.... Van amúgy rajtuk hasznon bőven... Megveszem, hogy egy rakás szar..felújítom azt eladom! Idén már a 4.
Na!
Sárga volt a simson- de lefestettem! Hehehhe
Amúgy fent vagy nekem msn-en nem?
Srácok aki rics22 közelében lakik az adjon már neki kölcsön egy cdi-t, nem tudom felfogni hogy miért nem indul be. Ha az enyém lenne az a gép már 3x szétszedtem volna az egészet
hehe,te meg jó megfigyelő...
na de valakinek el is kell rontani a gépeket nem? NA itt jövök a képbe én

Dt még mindíg nem megy,komolyan mondom megőrülök

Ja és kitöltetlen az adatlapom,nem véletlen,ne fikázzatok ha minden igaz marad a számom..

na de operable ha vagy írj már ide,bizniszeljünk egyet!
Múltkor még citromsárga simsont árult most meg pirosat... 18 sincs de már nepperkedik
Operable Jelentkezz!

skype/msn vagy valami van ahol lehet tárgyalni a simson-ról?
-nem megvéltel,kérdezni szeretnék-
berakta, kétszer is. Csak a Youtube videókat felismeri a rendszer és egy kis videolejátszót rak be magától.
úgy látom nem rakja be a linket.... -.-" ezt másold be youtube-ra: HM CRE 80 (MHR TEAM) @ Serravalle S. (AL)
azért azt a videót raktam be, hogy lásd egy kis pöcköléssel mit lehet kihozni abból a "szutyok" blokkból. A nyitott henger annyiban különbözik az egyéb gyári AM6-tól, hogy pl: nagyobb a kipufogónyílás. De egy henger nagyon sok mindenben tud különbözni a másiktól. Az adatok ki voltak írva a videóban is. A minarelli AM6-ból nagyjából ennyit lehet kihozni, mint látod ez 80-as lesz:
http://youtu.be/PmxnWvXTyyg
1-2 hete kérdezte egy srác hogy miképpen működik a váznyakon bal oldalt levő kormányzár. Csináltam egy videót telefonnal, a lényeg látszik rajta. Azért kapom el kétszer a kamerát, hogy a kormányt megmozdítsam.

http://youtu.be/1d0CFYhPmdo
Nem is feltételeztem. A szerintem értékelendő hobbi szintű saját kezű motor tuningolásra hoztam egy ellenpéldát. Amúgy a motoros videóban, amit mutattál, az a motor gyári? Oké hogy NYITOTT HENGER (ez mi? tényleg segg vagyok) van rajta, meg meg lehet nézni, hogy miket lehet hozzá kapni, de ez hány ccm-es gép? Azt látom, hogy egy tuning teamnek tűnő profilnevű valaki rakta fel. Valami adatot tudsz róla? vagy miért ez lett linkelve?
A kiegészítő hozzászólásomban pont ezt szándékozta érteni, csak az első mondaton kívül, így másnap nem tűnik értelmesnek az írásom. :D
De jó és már lehet megint linkelni.... :)
Valaki nem tudna nekem egy 88-as évjáratú yamaha dt 50ccm vízhűtéses.
Kellene nekem hozzá a berúgó szerkezethez az rúgó mert eltört sűrgőss!
Tedd fel ide is! /Kepes Motor/
Yamaha DT 80 (vízhűtéses) alkatrészek eladóak !

- a linkeket nem rakom ki, mert valamiért nem úgy rakja ki, hogy jó legyen...

Elérhetőségeim :

e-mail : gabi910617@freemail.hu (MSN-is ez)
mobil : 06303462198

Amik még megvannak : (+ amiket még nem írok le)

: komplett váltórész, lendkerék,főtengely, kuplung-elsőfékbowden, hátsófék(komplett dobbal), első sárvédő, központi teló, első teleszkópok, tank, lábtartók, km óra, kormány, hátsó 18" komplett kerék, hűtő, (+hűtőidom), kuplungkar, csomagtartó, láncvédő...

akit érdekel valami ír-hív megbesz. (képeket tudok küldeni)
A gyári tuning nem azt jelenti, jelen esetben, hogy bevittem-kihoztam és húúú... Hanem, hogy ez szériában így jött ki. Elég költséges lenne egy telócsere pl...

Gázkart meg leírták a többiek is.
Köszi srácok!
VAn gyorsgázkar, ez rendszerint fogaskerekes áttételű cucc, és van oylan, ami egyszerűen csak többet emel mint a 12 es kis foshoz való gázkar.
A teljesítményfokozó tuningolás természetesen teljesen értelmetlen, sokkal egyszerűbb venni egy nagyobb motort, csakhogy!

Vannak olyan mechanikkus buzerátorok, mint mondjuk én meg Dzsi, akik örömüket lelik az ilyesemi reszelgetésében.
Ennek nyilván annyi értelme van, mint ólomkatonát gyűjteni, vagy bár milyen, a külső, érdektelen szemlélő számára értelmetlen tevékenységet folytatni.
De ennek kb ez a lényege, pont az, mint bármyilen hobbinak:
Semmi értelme, és sokba kerül.