Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tett rá hosszabbat!
OK ment a válasz is :)
Ment a mail. Igen, felfogatással gondolom, az tört el az enyémen... most drótozva van (haver megcsillantotta az egykerék tudását) azt hívom konzolnak.
ha érdekel írj e-mailt :

gabi910617@freemail.hu

és megbesz. küldök képet is ha úgy van...
felfogatással együtt gondolod ? a kuplung+ konzol alatt a felfogatást érted ? mert akkor van...
kuplung konzolod van karral eladó? mennyi lenne?
kivéve ha az olajtartályról leszedett csővéget tolta a benzintankra, és akkor ugye a szivattyú nyom egy kicsi benyát neki. de hogy azzal beinduljon, akár mégha csak kicsit is... az már egy másik történet
Yamaha DT 80 (vízhűtéses) alkatrészek eladóak !

- a linkeket nem rakom ki, mert valamiért nem úgy rakja ki, hogy jó legyen...

Elérhetőségeim :

e-mail : gabi910617@freemail.hu (MSN-is ez)
mobil : 06303462198

Amik még megvannak : (+ amiket még nem írok le)

: komplett váltórész, lendkerék,főtengely, kuplung-elsőfékbowden, hátsófék(komplett dobbal), első sárvédő, központi teló, első teleszkópok, tank, lábtartók, km óra, kormány, hátsó 18" komplett kerék, hűtő, (+hűtőidom), kuplungkar, csomagtartó, láncvédő...

akit érdekel valami ír-hív megbesz. (képeket tudok küldeni)
Odáig meg nem ér el a cső....
Mondjuk ezt nehéz elhinni, hogy valaki ilyen badarságot csináljon, már ha ez a szakmája...hacsak nem őt akarta valaki megtréfálni, vagy téged...
Azontúl én most leengedném az olajat a blokkból, mert biztos felhígult....
Tudod azt nem értem, hogy ha busztattad a motort, és nyitva volt a benzincsap, hogy nem folyt ki a tankból az összes benzin...
Számomra érthetetlen....
Kicsit kamu szaga van az egésznek...
Beindulni beindult, szóval a különolajzásra rakhatta
a blokk oldalába? ott mi van? valami olajtér szellőző? a hajtóműolaj nem szereti ha benzint adnak hozzá.
Egyszer vittem a motoromat szerelőhöz kifizettem 26 ezer forintot és 1 hónap múlva ugyan úgy szar lett a cucc. Megfogadtam, hogy többet nem viszem szerelőhöz semmilyen motoromat....pedig motorszerelőnek készülök...majd egyszer
Hát igen.....ezért szeretm énis magamnak csinálni mert ha nemjó tudom hogy énvagyok a hibás de próbálom minél jobban összerakni.
Hát igen,ennyit a ,,mester emberekről" :S szomorú tény hogy sokan hiszik magukat jó szerelőnek, aztán egy átlag ember is jobban ért a dolgokhoz mint ő
Hát bocsi de ezen röhögtem egyet Ügyes szerelő volt
nah srácok 4 hét után(bontás-alkatrész hajkurászás-fúrás-új henger, teljesen felújított teleszkóppal) elindult a gép:D
A probléma mindösszesen annyi volt, hogy rossz volt az összerkás, pedig szerelő rakta össze, é pedig naívan bíztam benne!
képzeljétek el, a benzin cső a blokk oldalába ment bele, nem pedig a karbiba, és úgy elbújt, hogy szétbontás után vettem észre. Átkötöttem, és pöccre indult! Tökéletes a paripa. nagyon köszönöm a gyors válaszokat, remélem másnak is sokat segítenek!
súbertűt nézted? nem-e kiugrott a helyéről, vagy fúvóka eltömődve? keverék csavar alatt berakódott gané? Rosszul berakott szívató?
ez is csak találgatás,az enyém be se hajlandó indulni...
most jön a tekercs kiméretés...
Na én december óta cserélgetem az alkatrészeket,de nem indul...
Neked mekkora a szikra?én arra gondolok,hogy tekercs lesz a hibás,kicsi nagyon a szikra
kíváncsi leszek mi lesz a te géped gondja
fölösleges lenne, mivel beindul a gép. A beöntés 1 égésre elég, utána ugyanúgy lefulladna. De lehet, hogy csak szerintem
Csináltál már beöntést? /öntesz a hengerbe, a gyertya nyíláson keresztül egy féldeci benzint max...majd gyertya gyorsan vissza és tolás, rúgás, meg minden! /
körbe jártam, semmi ellenszenves bekötést nem tapasztaltam, mondjuk jó lenne, ha találnék, vagy tudnátok nekem mutatni egy képet egy komplett blokkról,mert neten nem találtam. Hátha valami elkerülte a figyelmem. elvileg ugye új dugót kapott, új gyűrűt, az összrakás is elméletileg úgy történt ahogy annak történnie kell. hűtővíznél 50-50%-os arányt kapott. most néztem szikrát is kap a gyerta, de hiába rúgdosom már napok óta semmi nem történik. nem induk el. Megnéztem most a karbit is, kijjebb csavartam a benzin-levegő csavart, de úgysem indult:s remélem tudtam segíteni a probléma megoldásában.
Gyertyát megnézted? Nekem néha a sok olajtól szokta, ami lejön a hengerről meg a dugóról.