Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szgerg-el ma négykerekűvel mentünk amikoris az utasszállítás egy igen egyedi megoldását tapasztaltuk. íme:
Egy kérdés:melyiki városban xxl?
Benne van, szét kell szedni!
De inkább vegyél bontottat ami jó...

yahzee:
Most pénteken illegalon elpicsáztak egy evo IX-et kétkerékkel.
Az is 280.
Tiszta dedóban érzem magam.
Gyere el Gödöllőre, oszt visz a Sanyi egy karikát a veszettel.
Te biztos bírod a strapát....
Majd utána meghallgatunk fonendoszkóppal.....
Hülyegyerek....
ha a hengered teteje és a hengerfej alja nem karcos akkor sztem nemkell semmi
Hello Karika!
A 32103-hoz valami támpontot tudnál adni?
Köszönöm!
sziasztok ha hengerfej tömitést cserélek ami vadi ujj kel alá valmi tömmitö anyag vagy szoktatok rakni ?
Jaés még annyit, hogy azok szlják ám le az 520lovat, akik még nem próbálták élőben az audi TTS 280Le-s sor négyes 2.0l-es TFSI erőforrását élőben. Automataváltósban rajtautomatika is tartozék az autóhoz. csak érdekességképpen.. ;)
Tudod ki szállt ki remegő lábakkal egy autóból? A speakerünk barátnője... Az autó pedig gregorz stasewski 1310Le-s 4WD corvette-je volt. 8,8sec alatt 400m és 280km/h... csajszit úgy kellett kisegíteni az autóból... én még ilyen fehér embert nem láttam... meg sem tudott szólalni
A Veszett-kutya" legalább csúnya, de gyári.
Tudod egy baj van ezekkel....
Olyan mint a cigányok által épített ház.
Ők is egy szakembert fizetnek meg.
A festőt.
És az összes tuning-csoda ilyen....
Ez egy 25 24V Turbó volt, nagyon ment, de a 3,5-hez picsafüst volt....
Az a durva, mikor egy gyorsulás után úgy felmegy az adrenalin, hogy remegő kezekkel, és térdekkel szállsz ki belőle.
Bár ezt hiába mondom egyeseknek az 520 LE is picsafüst.
Jó néhány XXL tuningos autóval találkoztam már... de ez annyira nem fogott meg, nem rossz, meg tök szép, de BMW
inkább audi maxpower team..na azok tunak valamit ;)
Tudom nem carstyling, hanem XXL.
De ha jártál ilyen helyekre akkor ez is beugrik....
Ez a régebbi csikó.....
Kicsit kevés info a bömbiről... két évig dolgoztam a negyedmérföld kft.-nél. A tököli reptéren, taszáron és szentkirályszabadján rendeztünk versenyeket európai szinten. A lényeg, hogy drift versenyeken is részt vettem, továbbá minden vasárnap a drift edzésen is ott voltam. Ha elmondod melyik bömbiről van szó, közelebb jutunk a témához... az audira sem emlékszem, pedig a carstyling-os kollégák is ott szoktak lenni nálunk.
Üdv
Hú politizáltam..............
na végre valaki átlátja a dolgokat
Oktogonon végig biztonsági őrök védik a paneleket
valami 1000000ft/m2 ?...

ja és persze a "nagyorrúaké" az összes bank is...

kémrepülőeset meg szépen el lett felejtve....
Így van.
Remélem hála a sok etanolosnak, olcsóbb lesz a benga Magyarországon...
Azt hiszed az Etanol sokáig lesz olcsó?
Amíg a "nagyorrúak" kezében van a "privatizált" hatalom, addíg a Magyar ember csak szenvedni fog!
Cigánybűnözés?
Ők is kisebbség, mint a nagyorrúak ezért védik őket.
Ne légy naív....
uhh szépet meg a bömi am én meg személy szerint olyan vagyok hogy ha lehet akkor mért ne spóróljon az ember az meg 1 plusz jó hogy lehet piszkálni a gépet szal jobban megy és nem fizetek többet vagy sokkal többet azért az élményért szal ezt mindenki magának dönti el hogy fog/vesz -e etenolt vagy sem és marad a benzinnél vagy esetleg az autó gáznál ami köztudott hogy nincs olyan égéshölye vagyis lomhább/
egy 40-50rongyos átalakíto ami a gyári ecu-val együtt dolgozva a bemért injektoroknak arányosan több üzemanyagot engedélyez.
Fura nekem,hogy itt ennyire nem hallott senki semmit erről itt.
semmien engedély nem kell hozzá.Én még be is akartam jegyeztetni mikor a központi felügyeletnél voltam februárban vizsgán.De csak annyi változás volt,hogy kétszer mértek co kibocsájtás mert nem hitték el és gratuláltak,hogy ilyen is van végre.
félreérthető volt.

ha már autó,ráadásul bmw...
volt pár éve havernak nagyon durva verda (a4-es audi-Majkáék tuningolták(coolaverda)göngyház,stb..)
azthiszem ezt boltolta egy kombi bmw-re,nagy drift versenyeket nyert az előző gazdi...gyújt.kapcs nem volt,felnin szelep helye sem volt...kerestem de nem találtam,pedig tv-be is volt -családi gép nyeri a drift bajnokságot?-
ha beugrik linkeljetek már

e85-el hogy megy át műszakin az autó?
külön engedély,stb ha jóltudom...
SZERINTEM nem éri meg.....én maradok a shell v power racing-nél
nézzetek utána,adalék stb...
etanolal vonuljunk át az etanolos fórumba mielött szólnak az off-ért
brazilia
igen,és a majd 30 éves csepkadett is 2.-ba megy 100-at...
de akkor is brutálisabb,mentem hasonló kat. mercivel,de valami brutális ahogy beprésel az ülésbe
igaz azt nem én tankoltam

bmw "veszettkutya" 5 *-kap tőlem

szívódízel meg fújódzel nem? ......