Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát ha menetet vágsz bele akkor csak úgy érdemes ha elöte a régi menetnél nagyobb lesz mert az új menetvágot ha bele engeded csak szétbaszod és szerintem semit se fog fogni:S ha nincs balos akkor vagy nagyitasz rajta a furaton és úgy engeded bele a csavart persze elötte menet fúrás.
...kicsit OFF-olok!
Mesterek!
Adott egy lyuk (alumínium) balos menet van benne...tehát az óramutató járásával ellenkező irányba lehet csak betekerni a csavart. 8-as méretű. Ami volt hozzá csavar az bele törött. Vettem hozzá másikat...de az meg jobbos. Egy karburátorról van szó...és a fúvóka jobbos menetű. Nem lehet hozzá kapni balos fúvókát! Beleragasztani nem akarom, mert ez fogja fel az úszó házat is. Mit lehetne csinálni? Menetet vágni az alumínium lyukba?
130-al gyári áttétel? az enyém egyenesbe max 115-120.. :\ azért füstöl mert olyankor forog a motor 10ezret vagy többet és sok olajat nyom a pumpa hogy legyen jó kenés, ha tegyük fel 1.be forgatod sokáig vagy üresbe akkor is füstöl, és még azért is füstöl mert a kipura ráragadt olaj leég
Sziasztok!

Tudnátok nekem segiteni abban hogy mikor 130km/h repesztek és megálok utána ugy füstöl a kipufogó mint az állat de ha beindítom és ketyeg alapjáraton egy 2 percet utána megint normális lesz! Ki kéne tisztítani a kipufogót vagy mit? DT125-ről van szó:)
Jók a képek!
lenne egy eladó cdi-m
megvettem,de nemjók a csatik...kocka,enyémre meg ovális kell
szétvagdosni nem akartam
Működő motorrol!

ára:13.000ft,posta van
Az is igaz
Hali

Vlaki tudna nekem olcsón de viszonylag jó állapotú hátsó cross sárvédőt!
Nekem 2000 ért csinálták...de elég jó lett, mert anélkül soha a büdös életbe nem tudtuk volna leszedni, pedig csináltam a két furatba és elhajlott a 10 es csavar és baszott lejönni! Nem sok reményt adtam a léhúzónak, de az leszedte.
Yamaha DT 80 (vízhűtéses) alkatrészek eladóak !

- a linkeket nem rakom ki, mert valamiért nem úgy rakja ki, hogy jó legyen...

Elérhetőségeim :

e-mail : gabi910617@freemail.hu (MSN-is ez)
mobil : 06303462198

Amik még megvannak : (+ amiket még nem írok le)

: komplett váltórész, lendkerék,főtengely, kuplung-elsőfékbowden, hátsófék(komplett dobbal), első sárvédő, központi teló, első teleszkópok, tank, lábtartók, km óra, kormány, hátsó 18" komplett kerék, hűtő, (+hűtőidom), kuplungkar, csomagtartó, láncvédő...

akit érdekel valami ír-hív megbesz. (képeket tudok küldeni)
Én nekem nincs ilyen táblám, nekem csak rendszámtáblám van, nem szórakozok a mai világban Turner nevű srác csinált itt ilyet, keresőbe beírod, meg is találod. Itt az email címe azért: hunter72@citromail.hu
modjál valamit és megegyezunk
üdv.ez ügyében esetleg feltudnánk venni a kapcsolatot valahogyan?köszönöm előre is.
szép estét mindenkinek.Van egy 125R-es Dt-és a rendőrök csesztetnek érte.Láttam valahol h létezik a hengerre 3MB00 49cm3-s felirat.Ha valaki tud legyen szíves segítsen már hogy honnan tudnék ilyet beszerezni.Előre is köszönöm!
Még mindig jobb, mint ha jó salakosan körbe lenne hegesztve :)
Kapupánt csavar befigyel
Elvileg belelehet tenni a helye is megvan csak ki kell marni azt a kis ablakot.
Hellósztok! Yamaha DT 125 R gyújtáskapcsolót és taknsapkát vennék reális áron! Akinek van az a fórumba jelezze...! Előre is köszönöm!
Tudtommal nem. Alul máshogy van kialakítva a blokk öntvény.
DT125Rbe lehet oninditot tenni, ha gyarilag berugos?
van egy eladó dellorto phbl 24es karbim,teljesen jó állapotba 10e ft-s irányáron.Érdekelne helyette 32es 34es karbi. szabee49@freemail.hu
tel: 30/824 10 49
így sem jó :(((( régebben kirakta rendesen nem tudom mi a gond !
[url]http://racing-bazar.hu/motorke...
a_dt_80_%28vizhuteses%29_alkatr
eszek[/url]
Üdv. nem tudom miért nem akarja kirakni a linkeket rendesen :(

- am. a kuplungrész már nincs meg...