Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A benzin "is" lemossa de nem annyira.Tanultam róla sok mindent és pár autószerelő kollégát is megkérdeztem.
hát az a lánckerékanya az komoly
nem az enyém csak mintának van am GOOGLE képek... :D
A benzin ugyan úgy lemossa a hengerfalról az olajat:)
Az etanolt 2 ütemű motorba tilos!Lemossa a hengerfalról az olajat és szárító hatása van!Az etanolt kiforrott dolog, csak nem igazán benzin üzemű gépekbe való.Gyújtásszőg állítás nem hülyeség, több előgyújtás kell neki, de akkor is az etanol nem ide való!
nekem nemdurrog meg semmi rendellenesség, én 100%ba ezt használom, nekem nagyon bevált 10liternél 1000ft különbség.
aha csak ennyi volt sztem próbáld ki nemlesz semmi baja a motorodnak
Jó a lánckerék tengely anyád!
ok írj mert van jó pár dt cuccom még... ha érdekel am.

utánvétel 1690 ft (20 KG)ig egész M.o.-n :)
Ha megkérlek meg tudod mérni a hosszát? Több dolgot is kell rendelnem és nem szeretnék többször fizetni a postadíjat, szóval nem tudom. Megnézem hogy mi kell még és megbeszéljük:) köszi a gyors válaszokat
Hali!
Lehetséges az hogy kevés benzint kap a gép, és azért dadog le adott fordulaton? (4000) Ha vki tud ezzel kapcsolatba valamit az légyszi írja meg! köszi!
pontosan arra gondolok amit a képen bejelöltem, hogy nem pont méret hanem picivel hosszabb és van ilyen leszorító hozzá... és azon túl meg hiába van szét nem gond...
2000 ért odaadom a 2 bovdent

a fékbovden hibátlan

a kuplungnak a vége szét van foszolva kicsit, de mivel így is hosszabb vagy 2-3 cm-el így nem zavar semmit...
Milyen állapotban van? meg mennyit kérsz érte?:)
Hello ha érdekel nekem van elsőfékbovdenem és kuplungé is meg is mérhetem meg képet is küldhetek róla ha úgyvan vagy vmi írj emailt ha érdekel :

gabi910617@freemail.hu
Hali kellene egy kis segítség, szeretnék a 80-as lcI-es DT-mhez új bowdeneket venni, de a régiek nincsenek meg itt találtam alkatrészt valaki meg tudná mérni, hogy a kuplung bowden olyan hosszú-e? vagy az első fék bowden akkor-e. előre is nagyon szépen köszönöm!
az egyik aeroxos gyerek 50-50%ba tett etanolt bele és durrog meg minden baja volt azt mondták hogy gyújtásszöget kéne állítani meg az etanol még nincs kiforrva ezért nem jó... Jó lenne ha valaki le tesztelné hogy hogyan mit kell mert nem mindegy hogy 344,9 vagy 155 ft / liter még ha 60-40 be teszem akkor is sokkal olcsóbb
Sziasztok. Ha valakinek lenne egy felesleges berúgókar 125ös LCII-es DT-hez legyenszíves írjon rám.
Alaplapon a rögzítő csavar furatát is lehet bővíteni, vagy eltolt lendkerék éket rakni bele.
DTR-en nem lehet.
gyújtásszöget nem kellett állítani?
üdv. nekem van dt 80 csomagtartóm, ha érdekel küldök róla képet írj emailt :

gabi910617@freemail.hu
Hello!Régebben írtad, hogy az olajpumpában van egy o gyűrű és ott csöpög az olaj. El tudnád magyarázni, hol is van? Szétszedtem, de nem találtam benne gumigyűrűt, viszont kicseréltem a felfogatásnál a tömítést, de így is ereszt.
FERA a dt 80asodba tisztán használod az etanolt, és csak a karburátorba fuvokázol, azt ennyi?
mert ha ilyen egyszerü, akkkor lehet kiprobálom én is
karbiba fuvókázás azt ennyi