Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hellósztok! Az lenne a kérdésem hogy a gyári tanksapkán kívül milyen tanksapka jó még a 95' DT 125RE-m re?!
Hát sokkal keményebb lett, meg nem olyan puha tehát jobb. De amikor pl. kikapom egy kerékre akkor ilyen ütődés hallatszik. Ez nem tudom, hogy miért van. Haverom azt mondta, hogy mivel most keményebb a teló, amikor felkapom akkor ugye kinyomja a telót és azért. Nem tudom... De szerintem sokkal jobb lett. De van benne valami igazság amit előttem írtak. Én benne hagyom az biztos!
Értem, köszönöm ,hogy írtál ,ezek szerint tényleg nem olyan egyszerű a dolog.
Én teleszkópjaimban ilyen megoldás van. Nem ajánlom... Én így vettem, nem tudtam, mia baja, csak most hogy átesett egy telo felujításom.Szerintem már kis idő után megjelenik: fémes koppanás egy egy bukkanó után, keménységét elveszíti és picsa eldeformált, puha lesz a rugózás. Ha el kell adni, és mutatni akarod mennyire jó a futómű, akkor csináld. Ha használni akarod, vegyél bele új rúgót. Nem tudom, van -e igazán nagy különbség árban, de láttam etz rugót 1500 / darabért valami hirdetésben. Gondolom DT-hez való rugó sem lehet sokkal több. Ettől a toldástól en rugóim össze omlottak. Bár igaz, nem tudom mikor eszkábálták bele a toldást... Ez az én véleményem: Rugó csere... Teló ki, fent kinyit, rugó ki, rugó be, visszazár, visszarak. Arra figyelj, jelöld meg pontoson hogy áltak telók, mert úgyanúgy kell visszaraknod is. (Használtság miatt deformálódik néhány milimétert, és szorulhat ha máshogy állan mint előtte.)
Operable!

Múltkor írtad ,hogy 5cm el előfeszítetted az első teló rugóját. Mennyivel lett keményebb? Jobb lett? Mi a vélemény? mert lehet én is csinálok ma hozzá egy ilyen toldó micsudát
Van 4 ELADÓ gyári DT 80 LC2 indexem akit érdekel írjon. új búrával! (nem 100éves elszürkült sz@rral) (a kép nem saját csak illusztáció) de hasonlóan szépek az enyémek is.
80ccm-s DT-be a NGK BR9ES gyertyát szokták ajánlani
Sziasztok!
Yamaha DT 80 1993-as motorhoz melyik a legjobb gyertya? És ki milyen fajtát használ? Előre is Köszönöm a válaszokat! Üdv
sok benzint kap,vagy koszos a karbi,légszűrő
Segítséget kérnék tőletek. Megyek a motorral 3/4-ed gázon hallom hogy a motor szépen megy nem fullad semmi baja aztán rányelezem és érzem hogy megtorpan és mintha fulladna. Ilyenkor kevesli a levegőt vagy sokallja?
50-et ha ér....én vettem 100-ba Prox dugóval-150km volt benne-
power elektronika meg világítás nem volt tuti...
sajnos nehéz találni olcsón...ha találsz is biztos kell csinálni valamit rajta
Egy 80 ba elhoztad volna....50 et ráköltöttél volna. Azt fasza lett volna...
Üdv.Mindenkinek.Megnéztük Herenden a motort. Hát nem éppen szuper jó volt a moci.Semijen elektronika nem működött rajta,se index,se lámpa,km óra,víz hő fok mérő,fotdulatszám mérő stb.Gyújtás kapcsoló nem is volt benne.A vezetékek ki voltak kötve.Az új lánckerék szett helyet agyon kopott megnyúlott lánckerekek voltak.Esztétikailag katasztrófa volt.Új gumi helyett elég használt gumi volt rajta.Motorikusan jó volt.130 volt az ára.Ez azért sok egy ijen motorért.A telefonba azt mondta minden jó rajta.Ja és aksi se volt benne.Elötte azt mondta van benne.Biztos közbe elvitték belőle a kis ördögök.Ugyhogy elautóztam 380 km a semmiért.Ha valakinek van egy normális LC II vizhütéses motorja akkor arra vevő lennék.Max 130 at tudok érte fizetni.Köszönöm.
Csak 5be szarakodik(bocs a kif.ért)
A többi sebességbe szépen megy.
köszi a válaszokat ||vízpumpa szimering, hengerfej|| holnap megnézésre kerül ! szépestét
Valaki tudna dobni robbantott rajzot Dt 125R jobboldali főtengelyszimering környékéről,mert ki akarom cserélni.
hát azt te tudod eldönteni hogy milyen állapotban van a motorikusan.De akkor kisebb fokozatban is érzékelhető,hogy gyenge...
kössz téésóó, ez jól esett
majdnem olyan lett mint a gyári ha egy kicsit előbb éltél volna sztem bevesznek a tervező brigádba és veled heggesztetik a berúgószerkezeteket am ha jól működik akkor fasza!grat
Nekem ugyan ez volt...Azt hittem hengerfejes... gyári tömitést vettem bele, mert szerintem az utángyártott szar. Végül kiderült hogy nem a hengerfejjel volt gond, hanem a vízpumpában a szimering szált el...
Szóval vagy hengerfej, vagy vízpumpa..
Hali srácok

Az lehetséges hogy azért dadog le 4000nél mert kevés benzint kap? azt hogy tudom belőni, mert már a falnak megyek az 50es tempótol.?!?!
Köszi!
Sziasztok.
A kifúj a kipufogom a hengernél.Milyen tömítést használtok oda hol lehet beszerezni hozzá?Nekem egy alu karika van ott szerintem az van már szétlapulva.
Hellósztok! Az lenne a kérdésem hogy a gyári tanksapkán kívül milyen tanksapka jó még a 95' DT 125RE-m re?! és hol kaphatok ilyet?
Hali valaki tudna nekem egy yamaha dt 50ccm 1988-as évjáratú itt a kép is róla a berúgó részhez kellene nekem egy rúgó ami visszahúz mert eltört és most egy simsoné van benne de nem valami jó.