Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

és most valaki lemegy és pofánvágja?
dehogy lett.....
Na elég ennek a sorozatnak véget kell vetni.
értem
hát nembaj de velem ne találkozzom szerintem
De ugye nem lett semmi bajod.Mert az ilyen emberekkel vigyázni kell nem figyelsz és már az alsó gatyád is lelopja.
de nem gondoltam volna hogy sorra huzza le az embereket....
kb 2 éve csak egyik haverommal jött el hozzám,a 80 as dt-jével.igazábol nemm is beszéltünk csak tudom h ki....
És hami 93?
nemazért a 2 forintért de egyszer találkoztam vele....
már uton van az ATOM a megadott koordinátákra :D már csak várni kell és élvezni a tüzijátékot :)
Köszi.Hát benne van a város nevébe hogy VERÉS.Az kell az ilyen hőkezelt nyominger bibircsokás ganyédobnak.Remélem nem voltam túl agresszív!Csak sajnos idegesít az ilyen ember.Mert ugye lopni azt a leggegyszerübb.De ha valaki tőle lopna akkor aztán lenne irgum burgum mordizom atta.Meg hajtépés.
mekkora pöcsláda az illető bakker
Homoki Ádám
Veresegyháza
Szabadság u. 28.
Matyika a címét írjad lefele. Had tudják merre lakik a kis geciláda.
Merre lakik a tolvaj?Csak mert szórnék ki egy kis szöget az útra.Aztán ha elment akkor össze szedném hogy más normális becsületes embernek ne legyen defektje.
Akkor meg okés minden. Letépem a fülét annak a gyereknek tee.
Nem talált!
Sziasztok. Én lennék az áldozat amit az előbb Jocokah mesélt.... még szedáig várok utána meglátja majd milsz nem mondok semmit nehoyg felkészüljön rá... most volt ballagásom jockah van pénzem elmenni nyugodjál meg ér nekem anyit az ALMOT hegerem....
Komolyan ez felháboritó.Semmi gond el kell hozni a motorját.Vagy inkáb öntsetek cukrot a tankba.Attol jobban megy meg kell neki mondani.Biztos elhiszi mert egy büdös bunkó.
ha lenne felesleges 20-30 ezrem elmennék, és legszívesebben beverném a pofáját. De megoldjuk. Elmegyünk, de akkor nem csak a megebszélt cuccokat hozzuk. Kipakoljuk a garázsukat. .
Üdv.Igen mert a DT nek sza....rt se ér a fénye az erdőbe.De evvel az ideiglenes megoldással valami eszméletlen volt a motorozás.
pedig egy jó beszélgetés mindent megér
igen eltaláltad, mert korábban volt hogy sokat mentünk el éjjel motorozni cimborámmal, a Drotos5-el, és hát kellett a pluss fény:)
de már leszedtük mindketten :D jómegfigyelő vagy:)
240km-re lakik tőlünk..többe kerülne az út, mint a cucc amit küldtünk. De van pár rendőr ismi. Majd tesznek valamit.
ki kell menni címre