Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hali, engem érdekelne egy dt 80 lc2 es oldalidom, a kipuffogo felöli, esetleg csomagtartó, hátsó gumi, ha jo állapotban van, nekem most 130/80/18as van, kisebb kéne :) aztán lehet meg tudnánk egyezni az árán :)
Iggen?!
És miket állítgattál el?
én tisztán használom úgy már 2000km-et mentem vele.
Van néhány eladó cuccom ;)
DT80 ülés, oldalidom..
19es enduro hátsó gumi..
Lehet van még több cucc :D
Eladó Honda Hm Cre 50 enduro! Airsal hengerszett, AJP fékrendszer fém fékcsövekkel, fordított paioli telók, 19-es dellorto karbi, stb... Six Competition kivitel(gyári tuningos)! Évj: 2005
Tel: 06-30-535-36-45 e-mail: 2csako@citromail.hu
Ja!
Most olvastam egy csomó cikket, hogy simsonokba meg mzkbe raktak etanolt tisztán. Több benzint kell neki adni, meg kisebb arányba az olajat. Majd lehet megpróbálom, de a frissen fúrt DT-m el nem akarok majd kísérletezni... Nah majd a simo-ba...azt felújítom 5 ezerből..
40:60 nem?
Tényleg! Próbálta már valaki az etanol-t? Én erősen gondolkodom rajta 50:60 arányban.
Az etanollal kapcsolatban: azért nem jár vele szépen a sima 2 ütemű motor, mert nem sűrít rajta eleget?
Sziasztok.Új vagyok,szóval sorry ha hülyeségeket írok a jövőben.
Elkezdtem kosárbol,csavaról összerakni egy yamaha tdr50 kismocit.Elég sok volt a gond vele de kezdenek normalizálodni a dolgok.Nincs valakinek pesten alkatrésze ötvenes vagy nyolcvanas dt-hez?Szívócsonk/membrán?
Sok az egyezés a két motor között.A motor generál már szinte kész csak építek egy tzr kuplungot bele és kész.egy emelt kompressziós etanolos block lesz benne.
Szia!
Amennyiben neked Yamaha DT LC2-es hez kellene egy CDi, és megelégszel egy utángyártottal a bolti ár alatt, ami már egy általam javitott és karbantartott motorban üzemel kb 4 hónapja, akkor tudok neked késziteni egyet rövid határidővel. A powert tökéletesen működteti, szikra is van vele bika, a motor tökéletesen üzemel vel. ha érdekel keress meg, e-mail cim az adatlapomon.

Üdv Erik!
üdv márkatársak..
2000 dt 125 r em van, és egyik pillanatról a másikra azt kezdte el csinálni,hogy 8 ezres fordulat fölé nem megy,akad.80 km /h a vége. ngk 7 es van benne,pótgyertyának meg 9 es de azzal meg durrodott..ez gyertya lehet vagy valmi komolyabb? légyszi valaki mert itt a jóidő
köszi
LC II hez kinek van eladó oldal idomja.Bal oldali ami a kipufogónál van.
Ez így van.
én azokat nem bántom, nekem kell majd vennem egy normális hátsó gumit, mert ez tul széles, és visszafog, meg ha sárba megyek hamar eltömödik a hátsó villám, ugyanis a villa és a gumi közé csak az ujjam fér be, és 130/100/18as van fent
Van egy Simson s51 esem.Ha valakit érdekel szóljon eladó.Teljesen fel lett újitva.Iá:60000.Egy másik motorhoz hiányzik még a pénz.Keveset használom ezért is válok meg tőle.De azért nem minden áron.Km ora és viz höfok mérő is megvan hozzá rajta is van.
http://youtu.be/xn9h33PC08I
még egy utolso szot az előzőkhöz, hát ideillő szám, csak érteni kell jó a refrén
jaja .. Multhéten cseréltem hátsókerék csapágyat:P
nah beszéljünk most kicsit aaaaaaaaaaa yamaha dt-kről,
Én azt mondom nem kell agyon verni.Legalább "mi" legyünk normálisak.De azért el lehetne vele beszélgetni egy kicsit.Hogy változtasson a szokásán mert ennek nem lessz jó vége.
jólvan teso,de nem vagyunk puszipajtások.tudom h kicsoda.de mindenesetre szolok:d
addig jár a korsó a kútra amíg be nem verik a fejét.Csak egyszer verje át egy olyan embernek a fejét,aztán sírhat a szája.Nem akartam ne bánts de azokat rohadtúl nem fogja érdekelni Csak téged ösci amikor csattog a fejed a fekete autó kerekén.Néha gondolkozni is kéne ha meg nem tudsz akkor szólj a szüleidnek.
Hallod ha találkozol mondhatnád neki, hogy a cuccot küldhetné, mert így ennek tényleg nem lesz jó vége.
én már robogok a mocimmal, csak wifi-vel netezek közben
Ja örülnék neki nem kell pofánvágni cska küldje a rohadt cosmagomattttttttttttttttt