Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

és az mennyibe fáj? hol lehet beszerezni?
És szét kell hozzá huzni a blokkot?
És ez mind a két problémát megoldja?
Bocs h ennyit kérdezek, ja még1
Ez előjöhet egyik pillanatról a másikra, vagy 10-20 km után?
Hali baggio0513
Nekem is ez volt a baj nekem ki kellet cserélni a főtengelynél lévő két csapágyat.
hali!
Újabb probléma lépett fel a motorommal kapcsban(Yamaha Dt 50 M '86)
Lehet emlékeztek, nemrég irtam, h nem pörög ki, és megtárgyaltuk h mit kéne neki csinálni.
Na azóta kitakarítottam kompresszorral a karbit, állítottam rajta és már csak szivatóval indul hidegen.
Az eredeti prbléma félsikert ért el.
Ugyanis kipörög szépen, de ha felváltok 5.be akk nem akar menni.
Mentem vele 4be 60at, felváltottam és láss csodát lelassultam 50re csumagázon:S
Ötletek?
Köszi
A hézag ugyan akkora de ami van benne gyertya az is amikor tiszta akkor egy rugásra indul de amikor beköpi vagy nem tudom akkoe meg csak tolásra de ez gyertya lesz meg még finombeállítás lesz ennek a baja tuti de minnél hamarabb megprobálok venni egy másik NGK gyertyát b6hs vagy egy másik b8es-t és megnézem.
amúgy szerintem a menet közbeni teljesítés számít, nem a kiszedett állapotban nézett.
ugyanolyan számozású gyertya? ugyanakkora a hézag is?
Akkor az is lehet hogy szar volt a gyertya mert akkor vettem amikor szar volt még a motor és csak tolásra indúlt most készen lett és amivel megvettük gyertya az nagyobb szikrát adott mint az NKG.
DT50 LC, B8ES-t írnak az NGK alkatrészkeresőben
Küldök a motorrol képet
Ha hosszú volt benne, akkor az LC1 nem? Abba jó az ES úgy emlékszem. Mert nekem is 87'es a gép, de az MX. Abba meg HS kell.(rövid)
jah nekem hosszú szármenetes ami volt benne gyertya!
Ja és NGK-ba B6HS rövid menetes? ugye
mcadwee tuti hogy B6HS és NGK vagy milyen?
NGK volt nekem a legjobb eddig a 87'-es MX-embe.
B8ES nem jó, mert az hosszú menetű. B6HS-t írnak gyárilag. Én 7-essel használom. B8HS-t pedig a 80ccm-esbe írnak elő.
dehogy is nem azért szedtem szét a motort mert behalt a hajtókarom úgy kotyog, hogy az nem igaz, de a főtengely tökéletes semmi hibája...
Ja és a motornak semmi baja mielőtt arra következtettne valaki hogy rossz most lett teljesen felújítva és most szeretnék bele venni egy normálsi gyertyát!
Valaki megtudná nekem mondani hogy milyen gyertyát vegyek egy 1987-es évjáratú yamaha dt 50ccm motorba?
Mert valaki írta azt hogy vegyek bele b8es ngk gyertyát de az nem valami nagy szikrát ad ngk vagy valami más gyertyát?
yamaha dt 50-hez ülés eladó annyi hibája van hon 1 cm -en elengedte a varrás de észre se lehet venni
Olcsón!
írj vagy hívj
tel:06209339747
email:schonher@citromail.hu
én is megvenNÉM. ha lenne miből. egy hét "nyaralóban haverokkal" után, meg mindennapos kimaradásokkal nehéz spórolni.
hajtókar nemlóg? teljesen oké vele minden?
Ha teljesen kiürül a karbi vagy azért mert kifogyott a benzin vagy pedig,mert rég használtad akkor van,hogy teljesen lemegy az úszó a karbi fenekére és jönne vissza de a tűszelep annyira kint van,hogy egyszerűen beszorul(remélem érthető)
Az enyém is néha neki áll folyni...ha olyan kedve van. De ha megállsz elzárod azt jóvan...
hengerfejtömítést én inkább tömítés készítővel csináltatnék, kb 1000 ft:)
Én inkább megvenném a nagyobb csonkot, rá azzal a 17-19 körüli Dellortoval....könnyebb volna beállítani, és szebben is menne....