Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez akadályozza meg hogy a karbiba visszaköpködjön egy kis anyagot,illetve a sűrítésben is szerepe van.
Ami van nekem a henger és a karbi között membrán az mit szabályoz?Vagy az mire kell?Azthittem nincs is benne membrán Csak még nem jöttem rá mire jó.Valaki cserélte már ki carbon membránra?Valami változás?
A kérdésem még mindig az hogy hányas fúvókát használtok a YAMAHA DT125R-hez mikuni 28-as karbihoz?Mert az én az enyémen nem tudom leolvasni hányas..
Akkó jó:)
Yamaha DT 80 (Vízhűtéses) ALKATRÉSZEK ELADÓAK !

- frissítettem a hirdetést új képek, nézzetek be
- elérhetőségeim, leírások a linkben :

http://racing-bazar.hu/motorkerekpar/krossz-enduro/yamaha_dt_80_%2
8vizhuteses%29_alkatreszek

Már Expressen is :

http://www.expressz.hu/secure/showAdvert.do?rid=1&aid=21285582&cid
=46
aprilián volt. Adok hozzá másik dellortot is csak az hiányos. nincs hozzá kupak+főfúvóka...
Muszáj neki ezzel menni, mert a másikban eltört a kehelycső, és nem kaptam sehol.
köszi. az ár érdekelt. Yamahán volt? mert azon még nem láttam Aprilia AF1-en igen, suzukin is.
nem. a DT50-em megy vele 90et. GPS.
Sziasztok! Hengerfej tömítés ügyben valaki felhomályosítana? Hol érdemes venni, rendelni, vagy inkább házilag kellene megcsinálni? A robogotuning.hu- s DT tömítéskészletet használtam, de gagyi kínai, és folyik, még úgy is hogy tömítőpasztával is kikentem.
Köszi.
Mint látod csak a spanoló csavar ami nem patika állapotú... egyébként jó állapotban van. 7000Ft és ez tuti jó!
Azzal mit tervezel?
VAn babettád?
:)
A dellorto SHA 14-12-es karbit mennyiért adod?
és az tuti megegyezik... :D
én nem tudom, de nekem van egy eladó 80 aséé :))) ha érdekel...
nem csak a méretei egyeznek meg. ugyanaz a kettő.
Sziasztok! Dt 50x és Dt 50r-hez alkatrészek eladók. Pl: nyitott membrán, nyitott szívócsonk, hengerszett stb... Tel: 06-30-535-36-45
A tűszelepet már kicserélték gyári Yamahára
Szerinted visszavigyem vagy keressek maszekot?
úszó, tűszelep.
Helló!
Már megint folyik a karburátor túlfolyón a benzin nyitott benzincsapnál! Ha elindítom akkor is!
Szerintetek mi lehet a baja? Felhívom a TATAY Motort csinálják meg garanciába! Mert nekem először is ez volt a baja amikor bevittem hozzájuk! Jó ha megtettem vele 7 KM-t. Lehet hogy a kenesei motorostalálkozóra kocsival megyek ma.
Sziasztok Szuperteneré 750 xtz elsö lámpát keresek a kétizos a miben van tompitot és refi is . Meg kormány markolatot mind ketőt .
sziasztok!

szerintetek ha 80as dt-be 50-es dt főtenygelyt rakok akkor az jó lesz úgy? (megeggyezik méretre a 2 főtengely)
Pedig de, ez garantáltan szar, még így messziről is. Fúrást neki.
Egyrészt szívó felett szerintem akadásnyom, lenn is van valami és berozsdált, márcsak emiatt is. A másodikon meg tényleg semmit nem látni.
Sziasztok!

Eladóvá vált egy index relé, ledes indexhez. Sajnos az én gépemhez nem passzolt a lábszám miatt, ezért adom el.
Az adatlapomon megtalálható az msn címem, ha érdekelne, vagy irj e-mailt: udvardi.tomi@gmail.com
12V/0.02A-20A B|+ (31) ; L| (49a); E|- (49)

A kép csak illusztáció, de nagyjából ilyen!