Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mikor megvettem a motort már ilyen volt !
ment a kép
wency; ezt a hengert én is néztem!A csávó azt írta rá hogy nincs összeba**va a henger fala sem!
Hello!Igen, amilyen neked van!Az a henger, hogy lehet 150ccm?Fúrva lett annyira,vagy a hüvelyt cserélted ki?Ha tudsz, képet légyszi küldj és megbeszéljük az anyagiakat!
e-mail: dani1212@freemail.hu
ez a Yamaha felirat valami utólagos móka ,ugye?
Mint pl. ez :) LoL
Kérésre feltöltve : (most takarítottam meg az alja kicsit saras volt) :)

- egyik szélén kicsit fel van válva a huzat, de nem olyan vészes szerintem...
Amennyire ki lehet venni, szerintem fúrásérett. A hosszírányú karcolások nagyon látszódnak a második képen. De ilyen minőségű képek alapján senki se fogja neked biztosra megmondani. Sőt képről se.
csáo!
Szerintetek kopott a henger?
szia neked Yamaha DT 125 LC 2 YPVS -ed van? nekem van egy 150ccm-es hengerem csak henger bennvan powerrúd.. de sztem megkéne honoltatni a hüvelyt kb 1500-2000Ft mennyit mondanál a hengeremre?
Valaki tudna nekem egy ilyet?
http://www.sportmotor.hu/teszt...

hehe,valakinek nem ismerős?

nagyot néztem mikor megláttam...
Yamaha DT 80 (Vízhűtéses) ALKATRÉSZEK ELADÓAK !

- frissítettem a hirdetést új képek, nézzetek be
- elérhetőségeim, leírások a linkben :

http://racing-bazar.hu/motorke...
Nem több mint fél óra csinálni egy célszerszámot.
Eyg tipushoz egyszer kell megcsinálni, de mint mondtam, a kis mocik bele eléggé egyforma, egy szerszámmal több cucc is szétszedhető
Valaki tud alkatrészeket ehhez a DT-hez? Előre is köszönöm a segítséget!
köszi nktek
én kontárul két nagy csavarhúzóval támasztottam
jajj, az nemis ez a motor volt, bocs
én úgy támasztottam be, hogy egy kifúrt csövet betámasztottam a kuplung tengelyével párhuzamosan a blokkhoz, egy nagy csavarhúzót pedig azon keresztül a kosár fogai közé, úgy, hogy a kosár sugarával legyen párhuzamos, így úgy feszül ahogyan a terhelést is kapja üzemben. Közben fater lelazította az anyát. EDDIG még nem tört el semmi. Kókány rulez.
Én általában egy atom vastag kötél darabot szoktam... Szerintem jobb mint a lapos csavarhúzó...
Ja, az biztos ,hogy célszerszám a tuti!


Ha egy japi gép kézikönyvében rongyot ajánlanak eme munkafolyamathoz a precíz japik, akkor egy Riga kézikönyvben mi lehet?..... ,hogy annak milyen elcseszett egy koplungja volt...
Ez 91-es évjáratú!Mindegy az a lényeg h erre kellene henger, de nem találtam sem vaterán kéznél...Bontóban van de iszonyat nagy számot mondanak rá!
Mikuni tm 28-as karbim van a dt-én hanyas a gyári fúvóka vagy nektek mekkora van a gépetekben?Nem tudom leolvasni az enyémben hanyas lehet.
Rendszergazda!
Köszi, ha van lenti kormányzár működésről infód szívesen veszem, köszi előre is!
A légszűrő kipucolva, a karton a hűtőröl eltávolítva.. viszon még mindig ledadog... :S:S