Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A DTmben nem jó a power szelep, egyelőre nem tudni még, hogy miért. Eddig az akksira volt fogva, mert volt benne 1,8V, de most kapott újat és továbbra is semmi.
Tapasztalataitok alapján mire kell számítanom, mi lehet a baja és kb mennyibe kerül az alkatrész?
1991es az enyém - DTR -, a tiéd LCII, max 88as lehet! Vaterán nézz szét, nagyon sok minden fenn van!
Hello!Érdeklődnék hogy dt-hez van e valakinek jó állapotú hengere?
Poweres, vizes,91-es évjárat!
Válaszotokat előre is köszönöm!
Holnap lesz itthon a motor de első dolgom lesz csinálni róla videót! Fogod, benyomod, tekered ha jól emlékszem óra mutató járásával megegyező irányban, és akkor becuppanva marad a zár, kb 1 centivel beljebb lesz, és a kulcsot ki tudod húzni. Egyébként szerintem egyértelmű hogy a kormánynak jobbra kell állnia, máshogy oda se lehet férni. Addig is próbálkozz, nekem is édesapám jött rá hogy működik.
Hello! Rég jártam a fórumon. Szerencsére most minden rendben van a géppel azt leszámítva hogy a hátsó féket nem tudom légteleníteni...
Felteszek 2 képet ami mostanában készült.
trafó csere is volt

Más:world series by renault-ra hol találok jegyeket?tavaly volt újságba,de melyikbe azt nemtudom
jaja.
van amelyik rohadék a benzint, sé van amelyeik a levegőt nyissa, zárogasa( a lőrincelalyos meg csókoltassa:)
Az ennél még differenciáltabban működő cuccok, meg fúvókával szabályozzák a max benzin mennyiséget, egy csavar szabályozza a levegő mennyiséget, egy másik, meg a benzin levegő arányt.
(iylen a simson n3 karbi)
Lehet már leírtad de azért megkérdezem még egyszer....trafó?
...hanem a nyálat.

Ez alatt a mit értesz? Benzint?
benzin/levegő keverék állító csavar

inkább azt mondja meg valaki,ha ért hozzá....................................

Mi a gyíkért nincs szikra?lehúztam a lendkereket,semmi egetverő nincs ott tekercseken a szigetelés is épp
ittvagyok majdnem 3 komplett gyújtással december óta és csak cumi van vele

Help
Jó, majd azért nézd meg, hogy az a csavar amit levegő csavarnak hívsz(keverékcsavar a neve:) hogy az VALÓJÁBAN mit állít.

Merthogy nem egy karbin NEM a levegőcsatornát szabályozza, hanem a nyálat.
Üdv!
Ugyebár a DT 80 tulajok tudják, hogy első teleszkópunk eléggé puha!
Felül kiszedtem a kupakokat és egy 5 cm-es csővel megtoldottam a rugót! Kókány megoldásnak tűnik, de hatásos, mert sokkal keményebb lett a telóm, és már nem ül annyira.
Tehát nem számít, illetve nem lesz baja, ha nikacilos henger helyett vas henger lesz a hengerfej alatt? igen, mind2ő 125-ösé
Merre kell fordítani? be kell nyomni? Működik a zár, hisz mondom ismét... Már láttam bekapcsolva. én kapcsoltam ki.
Hali

skype:rics22
msn-ről is feltudsz venni yahoo-ra...de képet nemtudok itt fogadni,se küldeni

ricsi22@yahoo.com

Üdv
12V halogén égőt is belerakhatsz :) jó bele én is azzal hajtottam
elvileg igen ha 125-ös a máik henger is!
Valaki tudna segíteni ugyebár gyengén világítanak a DT-k 6-voltos aksi van az enyémben 50ccm és milyen égőt vehetnék bele hogy semmi baja ne legyen az elektronikával küldök képet is a motoromról ebbe a fajtába ti milyen égőt tennétek hogy faszányosan világítson
sziasztok.Nekem 1992 dt 80-as hoz kellene kuplung kosár.Ha van valakinek írjon
hy
elég hülye kérdése tudom, volt egy nikacilos hengerem 125-ös dt-ben, most vas henger került bele. Ugyanaz a hengerfej mehet rá vissza, vagy kell másik?:S
a kormányt szinte teljesen jobbra kell fordítani és akkor esnek egybe a furatok. az másik kérdés ,hogy maga a zár működik-e...
Karika!
köszi a választ, de nem figyelsz... Láttam, hogy működik. Tehát ki van fúrva. Ráadásul kulcs is kopott, tehát használták rendszeresen előtte. +Van láncom, nem is akármilyen. Kérdés tovább is nyitott: merre és hogy kell fordítani a kulcsot kormányzárhoz, bal oldalt, tehát nem a gyújtáskapcsolót? Merre áll akormány, stb...
THX!
Nagyon fontos lenne!
Kellene nekem egy 50ccm yamaha dt vízhűtéseshez hűtő ne legyen lukas akinek van, vagy tudna eladót az írjon, vagy küldjön linket előre is köszönöm.